Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ar video un pastkartēm aicina svētkus pavadīt Liepājā


atlikušas 250 zīmes


Ar video un pastkartēm aicina svētkus pavadīt Liepājā (3)

Pirmdienā, 21. novembrī, 2016 | BIRKAS: tūrisms , foto , Ziemassvētki , Jaunais gads
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

Aicinot tuvākus un tālākus Latvijas iedzīvotājus gada skaistākos svētkus sagaidīt un pavadīt Liepājā, klajā nākušas īpašas pastkartes ar svinīgiem Liepājas skatiem.

Kopš rudens sezonas ir arī izveidoti vairāki īsi videoklipi, kuros sabiedrībā pazīstami cilvēki stāsta par īpašām Liepājas vietām un sajūtām, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Sākot ar šo nedēļu, bezmaksas svētku pastkartes ikviens liepājnieks un Liepājas skartais var nosūtīt saviem draugiem un paziņām, aicinot Ziemassvētkus un Jauno gadu pavadīt kopā. Pastkartes izdotas vairākos tūkstošos eksemplāru, uz tām aversā attēlots sauklis "Ieplāno Liepāju" un vairāki Liepājas objekti: Gulbju dīķis, Karostas tilts, Ziemeļu mols, koncertzāle "Lielais dzintars", Liepājas promenāde un jahtu osta, pludmale un gājēju tilts, savukārt pastkartes reversā apkopoti lielākie decembra svētku pasākumi Liepājā. Fotogrāfiju autori ir Liepājas fotogrāfi Jānis Valdmanis, Edgars Pohevičs, Laila Dūna, Agris Klestrovs, Igors Šošins un Ruslans Šuļga.

Pirmās pastkartes no otrdienas, 22.novembra, būs pieejamas Liepājas Olimpiskajā centrā, Liepājas muzejā, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Liepājas Latviešu biedrības namā, koncertzālē "Lielais dzintars", Liepājas pilsētas domē, Liepājas teātrī, Liepājas viesnīcās, restorānos un kafejnīcās, bet drīzumā tās būs saņemamas arī Liepājas pārstāvniecībā Rīgā un grāmatu namā "Valters un Rapa", Aspazijas bulvārī 24. Pastkaršu piedāvājums šajās pirmssvētku nedēļās pakāpeniski un regulāri tiks papildināts, bet gadījumā, ja kādā no vietām pastkartes beigušās, iedzīvotāji aicināti par to informēt.

Videoklipi tapuši ar mērķi atklāt Latvijas iedzīvotājiem Liepājas apslēptās vērtības, daudzveidīgās pilsētas nozares, kā, piemēram, kultūra, sporta, tautas māksla u.c. jomas, kā arī nodot Liepājas sajūtas sabiedrībai. Līdz šim demonstrēti video klipi, kuros par Liepāju stāsta folkloras kopas "Atštaukas" vadītāja Ināra Kalnarāja, dizainere/stiliste Elīna Štobe, Liepājas teātra aktieris Leons Leščinskis. Līdz gada beigām plānoti vēl vairāki video klipi.


Sludinājums

īpašs prieks
12:50 | 21/11/16
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

ka iesaistīti vislabākie profesionāļi - Pohevičs un Štobe!!!

liepajnieks
12:55 | 21/11/16
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

a kur tad Baiba Bože???

liepājniekam
15:24 | 21/11/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kāds sakars šeit Božei? Čabikina jau neizsola vakariņas viņas sabiedrībā! Kādam,laikam, viņa ir tik tāl iesprūdusi, ka nespēj par viņu nedomāt!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki