Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Arī "Baata" decembrī aicina uz svētku pasākumiem


atlikušas 250 zīmes


Arī "Baata" decembrī aicina uz svētku pasākumiem

Ceturtdienā, 01. decembrī, 2016 | BIRKAS: Baata , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot

Tirdzniecības centrs "Baata" jau šajā nedēļas nogalē un arī turpmāk decembrī līdz Ziemassvētkiem aicinām apmeklēt dažādus svētku pasākumus. Visi no tiem ir bezmaksas.

3.decembrī pulksten 12–15 Dāvanu darbnīcā tiks gatavotas dažādu krāsu un dažādu audumu rokassprādzes ar ko rotāties pašiem un pārsteigt citus svētkos. Veidos eņģeļu kolāžas. Paši mazākie varēs krāsot un zīmēt svētku noskaņās.

10.decembrī pulksten 12–15 Virtenes un maskas – no dabas materiāliem varēs darināt košas virtenes svētku eglītei un mājas rotāšanai, kā arī svētku maskas paši sev. Notiks "Baatas" garās Ziemassvētku virtenes gatavošana!

17.decembrī pulksten 12–15 Iemirdzies svētku krāsās! Turpinās gatavot maskas un eņģeļus, zīmēt un krāsot. Bet šoreiz arī katrs pats varēs iemirdzēties, jo būs iespēja tikt pie košiem gliteru tetovējumiem vai Ziemassvētku "bodyart" zīmējuma.

22.decembrī pulksten 16.30 un 23. decembrī pulksten 18 īpašā svētku noskaņā izskanēs Ziemassvētku koncerts (flautiste Baiba Kokina, vokāls un ģitāra – Elīna Arbidāne, taustiņinstrumenti – Einārs Skuja).


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki