Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Arī Robežnieks neredz Āboltiņai nopietnu konkurenci


atlikušas 250 zīmes


Arī Robežnieks neredz Āboltiņai nopietnu konkurenci (3)

Trešdienā, 03. decembrī, 2014 | BIRKAS: Armīns Robežnieks , Solvita Āboltiņa , Vienotība
Izdrukāt Ziņot
Armīns Robežnieks
Armīns Robežnieks

"Vienotības" Liepājas nodaļa uzskata, ka pašreizējā partijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa ir piemērotākā kandidāte līdera amatam, un pašlaik neredz nevienu citu kandidātu.

To aģentūrai LETA atzina "Vienotības" Liepājas nodaļas vadītājs Armīns Robežnieks.

"Solvita Āboltiņa ir parādījusi uzņēmību un pacietību, veidojot "Vienotību". Tas nav bijis viegls process spēt apvienot trīs politiskos spēkus, starp kuriem pastāv viedokļu atšķirības, bet Āboltiņai tas ir izdevies," atzina Robežnieks.

"Ja jūs man jautātu, vai Āboltiņai ir kāds nopietns konkurents, tad man jāsaka, ka pašlaik es tādu neredzu. Ir jābūt izteikti spēcīgai līdera personībai, lai spētu vadīt lielāko un ietekmīgāko partiju Latvijā. Solvitai Āboltiņai šīs līdera īpašības un stingrā roka piemīt," atzina Robežnieks.

Liepājas nodaļas vadītājs neviennozīmīgi vērtē Saeimas deputāta Andreja Judina izvirzīšanu partijas vadītāja amatam pretstatā Āboltiņai: "No vienas puses, tas it kā ir demokrātisks process, taču to var uztvert arī kā partijas šķelšanu. Es uzskatu, ka šobrīd Āboltiņai ir jāturpina vadīt partiju, jo vismaz pašlaik viņa ir vienīgā atbilstošā kandidāte," savu viedokli pauda Robežnieks, neizslēdzot iespēju, ka nākotnē varētu parādīties arī kāds cits potenciālais līderis.

Arī Liepājas nodaļa, tāpat kā "Vienotības" Jelgavas kolēģi, uzskata, ka partijas valdē jābūt vairāk reģionu pārstāvju, jo "Latvija nav tikai Rīga".

"Valdē noteikti ir jābūt pārstāvētiem reģioniem – ne gluži no katras nodaļas, jo vietu skaits valdē ir ierobežots, bet ir jābūt pārstāvjiem no Kurzemes un pārējiem Latvijas reģioniem," atzina Robežnieks.

Liepājas nodaļa gan nolēmusi savu pārstāvi partijas valdei nevirzīt, taču tā atbalstīšot citu Kurzemes un pārējo reģionu nodaļu pārstāvjus.

Iepriekš jau ziņots, ka "Vienotība" šajā nedēļas nogalē pulcēsies kārtējā kongresā, kurā tiks pārvēlēta partijas vadība.


Sludinājums

morāle
14:50 | 03/12/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

"....un pašlaik neredz nevienu citu kandidātu." Skaidrs ! Robežnieks tātad atzīst - ja Āboltiņas vairs nebūtu, "vienotībai" kirdik, tā vairs nevarētu pastāvēt, jo nav kandidātu, ka vada to pulku.

Cirks
17:00 | 03/12/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Robežnieks tas kas visu zin,ha!

hodža
09:40 | 04/12/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Ko par to domā bandīts Čukurs? Apnicis lasīt stāvvietu uzrauga domas...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki