Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atbalstīti divi Liepājas Universitātes projekti


atlikušas 250 zīmes


Atbalstīti divi Liepājas Universitātes projekti

Pirmdienā, 18. maijā, 2015 | BIRKAS: LiepU , Valdis Vikmanis , Scriptus Manet , Diāna Laiveniece
Izdrukāt Ziņot

Noslēdzies "Latvijas valsts mežu" atbalstītās "Kurzemes kultūras programmas 2015" konkurss, kurā iesniegti 113 projektu pieteikumi, informē Liepājas Universitāte (LiepU).

Komisija atbalstīja un līdzfinansējumu piešķīra 45 projektu pieteikumiem, kas tiks realizēti Kurzemē.

Liepājas Universitāte ir ieguvusi iespēju realizēt divus projektus. "Liepāja ceļā uz Latvijas simtgadi. Valdim Vikmanim – 100" realizē Ilze Valce. Projekta ietvaros paredzēts organizēt konferenci ar priekšlasījumiem, kuri izvērtētu Valda Vikmaņa devumu Kurzemes un Latvijas kontekstā.

Atbalstīta ir arī humanitāro un mākslas zinātņu žurnāla "Scriptus Manet" izdošana. Tā atbildīgā redaktore ir Diāna Laiveniece. Starptautiski recenzēts zinātniskais žurnāls tiks izdots divas reizes gadā un apkopos pētniecisko tematiku valodniecībā, literatūrzinātnē un mākslā, tostarp jauno mediju mākslā un dizainā, kā arī ar šīm nozarēm saistītos starpnozaru pētījumus vēsturē, kultūrā, filozofijā. Žurnāla pirmais numurs pie lasītājiem nonāks jūnija sākumā, bet nākošais iecerēts novembrī, informē LiepU galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki