Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atkārtoti izstādīs konceptizstādi "Es būšu...!"


atlikušas 250 zīmes


Atkārtoti izstādīs konceptizstādi "Es būšu...!"

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Otrdienā, 08. maijā, 2018 | BIRKAS: izstāde , mākslas vidusskola , Lielais Dzintars , Civita Nova , Ivars Pilips-Matisons
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) no 10.maija līdz 6.jūlijam atkārtoti izstādīs īpaši sagatavoto konceptizstādes "Es būšu...!" ekspozīciju.

Ikviens interesents to varēs aplūkot koncertzāles "Lielais dzintars" mākslas telpā "Civita Nova".

Izstāde tiek rīkota, lai iepazīstinātu ar LMMDV plašajām iespējām kvalitatīvi apgūt mākslas un mūzikas izglītību, kā arī apliecinātu skolas mūsdienīgumu, radošumu un profesionalitāti.

"Izstādes koncepta pamatā tiek uzdots jautājums "Kas Tu būsi?" Izstādes saturiskais un vizuālais veidols ved skatītāju cauri iespēju tunelim, līdz tiek sniegta atbilde "Es būšu...!". Katram apmeklētājam tā ir sava, viens vēlas būt mākslinieks, cits gribētu kļūt par atpazīstamu mūziķi, un vēl kādam interesē dizains visās tā izpausmēs! Atliek tikai apzināties, kas Tu vēlies būt un sekot savam sapnim. Un mūsu skolā ir cilvēki, kas palīdz sapņiem piepildīties – tie ir mūsu izglītības programmu vadītāji, pasniedzēji, tehniskie darbinieki. Kļūsti par vienu no mums un piepildi savu sapni!" izstādes koncepciju skaidro LMMDV radošais direktors mākslā un dizainā, kā arī izstādes koncepcijas autors Ivars Pilips-Matisons.

Jau ziņots, ka marta mēnesī Liepājas muzejā varēja iepazīties ar konceptizstādi "Es būšu...!" un tā guva ļoti plašu atsaucību un apmeklētību! Izstādi īpaši aicināti apmeklēt Kurzemes reģiona Bērnu mūzikas un mākslas skolu audzēkņi, kā arī vispārizglītojošo skolu 8.–9. un 12. klašu skolnieki!
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki