Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atklāj jauno mediju mākslas festivāla nedēļu "iWeek"


atlikušas 250 zīmes


Atklāj jauno mediju mākslas festivāla nedēļu "iWeek"

Pirmdienā, 17. novembrī, 2014 | BIRKAS: LiepU , iWeek
Izdrukāt Ziņot

Šodien, 17. novembrī pulksten 18 Mākslas pētījumu laboratorijas telpās Kūrmājas prospektā 13 tiks atklāta 6. Starptautiskā jauno mediju mākslas festivāla nedēļas "iWeek".

Pasākuma laikā notiks vairākas performances, būs iespēja iesaistīties interaktīvās aktivitātēs, kā arī pagalmā notiks sveču liešana. Ikviens tiek aicināts līdzi ņemt desiņas vai dārzeņus, ko cept ugunskurā, informē organizatoru pārstāve Krista Kalnarāja.

Kā jau iepriekš informējām no 17.–23. novembrim Liepājā notiks 6. Starptautiskā jauno mediju mākslas festivāla nedēļa "iWeek". Tā rosinās uz zināšanu, pieredzes, radošu izpausmju formu apmaiņu, diskusijām un sadarbību. Festivāls ap sevi pulcē studentus, topošos un jaunos māksliniekus, jauno mediju ekspertus, mākslas kritiķus, pētniekus un citus interesentus no Latvijas, Lietuvas, Somijas, Nīderlandes, Vācijas, Ungārijas, Lielbritānijas, Spānijas un citām valstīm.

Nedēļas laikā notiks mākslinieku prezentācijas, ikvakara TALK&SHOW piedalīsies mākslinieki, pētnieki, radošo jomu speciālisti un izglītības veidotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Nīderlandes, Ungārijas, Lielbritānijas u.c. valstīm. 20. novembra vakarā uz dalīšanos pieredzē aicinās Atvērtā Ideju telpa, kas Jauno mediju mākslas pagrabtelpās norisinās regulāri.

"iWeek" noslēgsies ar konferenci, darbnīcās radīto darbu izstādēm un performancēm. Atvērtās izstādes Kūrmājas prospektā 13, pagrabstāvā notiks 22. novembrī no pulksten 10.30 līdz 17 un 23.novembrī no pulksten 10 līdz 16.
Ik gadu starptautiskā jauno mediju mākslas festivāla nedēļa iWeek tiek veidota kā platforma jaunām sadarbības formām starp studentiem, lektoriem, profesionāliem māksliniekiem, dizaineriem, kā arī tas ir īstais brīdis viedokļu apmaiņai un jaunu mākslas darbu radīšanai. Tā ir arī iespēja satikties jauno mediju mākslas pazinējiem un tiem, kas par mediju mākslu līdz šim nav interesējušies.

Dalība visos pasākumos ir bez maksas.

"iWeek" nedēļas darba valoda būs angļu, izņemot 18. novembra aktivitātes.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki