Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atklāj mediju mākslas nedēļu "iWeek"


atlikušas 250 zīmes


Atklāj mediju mākslas nedēļu "iWeek"

Svētdienā, 03. novembrī, 2013 | BIRKAS: iWeek
Izdrukāt Ziņot

3.novembrī pulksten 19 Mākslas pētījumu laboratorijā un "Jauno mediju mākslas" studiju telpās, Kūrmājas prospekta 13 pagrabstāvā atklās mediju mākslas nedēļu "iWeek".

Kā informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga, pulksten 19 Kūrmājas prospekta 13 pagalmā kā pirmie pasākumu ieskandinās jauno mediju mākslas (JMM) studentu nesen izveidotais elektroniskās mūzikas projekts "CMYK". Kā nākamie akustiskās ģitāras un čella pavadībā uzstāsies Liepājas Universitātes studentu duets Aivis&Baiba. No pulksten 20 muzikālie priekšnesumi norisināsies gan telpās, gan pagalmā – būs dzirdams audiovizuāli eksperimentālais trio "TRIHARS", viesi Meadows un Semuel, pašmāju "Dirty Deal" apvienības bītmeikers NiklāvZ, jauno mediju mākslinieku projekts Reinis&Eltons&Arturs, ar solo dziedājumu priecēs JMM studente Ilze.
Multimediju mākslinieks, dizaineris un JMM pasniedzējs Kristaps Grundšteins performēs mākslas darbu "Bet vai tas ripos?". Apmeklētājiem būs iespēja piedalīties īpašā mākslas un zinātnes konfūzijā, pavizinoties ar kādu pavisam īpašu velosipēdu, kurš būs speciāli veidots šim pasākumam.

Adrī Šokers (Schokker), Popkultūras Akadēmijas lektors un mākslinieks, pasākuma apmeklētājiem prezentēs jaunizgudrotu elektronisku virtuves iekārtu Vegetarian Sausage Electrocution Stand un gatavos gardus hotdogus.

Paralēli koncertiem un performancēm būs apskatāma JMM studentu un absolventu darbu izstāde.

Plašāka informācija par 5. starptautisko Erasmus jauno mediju mākslas nedēļu "iWeek" - iweek.mplab.lv, rakstot uz e-pastu: iweek@mplab.lv vai zvanot pa tālr. 26128129 (Anna Trapenciere).


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki