Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atklās Ziemassvētku mākslas izstādi-tirgu "Timbaka Taibaka"


atlikušas 250 zīmes


Atklās Ziemassvētku mākslas izstādi-tirgu "Timbaka Taibaka"

Autors: Krista Kalnarāja, radošās telpas "Ideju bode" vadītāja
Pirmdienā, 21. decembrī, 2015 | BIRKAS: Ideju bode , Ziemassvētki , mākslas vidusskola , tirdziņš , gadatirgus , Timbaka Taibaka
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Jau ceturto gadu Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas zālē Ziemassvētku priekšvakarā – 21.decembrī pulksten 17 – tiks atklāts Ziemassvētku mākslas tirgus "Timbaka Taibaka".

Tā vienlaikus ir skaista izstāde, kurā šogad būs skatāmas liepājnieku un kurzemnieku gleznas, Saldus un Liepājas keramiķu darinājumi, rotas un aksesuāri no ādas, kā arī dažādi dizaina priekšmeti. "Timbaka Taibaka" darbosies divas dienas – 22. un 23. decembrī no 11 līdz 19.

21.decembrī pulksten 17 ikviens aicināts uz Ziemassvētku mākslas izstādes-tirgus "Timbaka Taibaka" atklāšanu. Ar gardu ziemas dzērienu apmeklētājus cienās izbraukuma kafejnīca "Tāfele", kas dažādus pašceptus gardumus – smalkmaizītes, biezpiena raušu, cepumus – piedāvās arī visās pārējās "Timbaka Taibaka" darbības dienas.

Ziemassvētku mākslas izstādei/tirgum ir pieteikušies Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas skolotāji, audzēkņi, Liepājas Bērnu mākslas skolas skolotāji, keramiķi no Liepājas un Saldus, māksliniece Liene Eltermane, Zane Eltermane, savu rotu un aksesuāru dizainu prezentēs salons "Mākslas lāde", tekstila izstrādājumus piedāvās Sandra Zāle – Zālīte un Monta Reimane, kas darina aksesuārus no automašīnu riepu kameru gumijas. Savus izstrādājumus piedāvās dažādi mākslinieki, ar kuriem ikdienā sadarbojas radošā telpa "Ideju bode". Tie ir dizaina zīmolu izstrādātāji, mākslinieki un amatnieki no Liepājas un Kurzemes novada.

Mākslas tirgus "Timbaka Taibaka" tiek organizēts ar mērķi demonstrēt radošo cilvēku prasmes, talantus un dot iespēju māksliniekiem pārdot savus darinājumus. Sadarbībā ar Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolu izstādi/tirgu "Timbaka Taibaka" organizē radošā telpa "Ideju bode", kas arī ikdienā atbalsta māksliniekus, palīdzot viņiem realizēt savus izstrādājumus un mākslas darbus. Vairāk informācijas: www.idejubode.

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki