Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atver Ulda Pīlēna grāmatu "(Mans) uzņēmēja kods"


atlikušas 250 zīmes


Atver Ulda Pīlēna grāmatu "(Mans) uzņēmēja kods" (20)

Autors: irliepaja.lv
Trešdienā, 28. novembrī, 2018 | BIRKAS: Uldis Pīlēns , grāmata , UPB
Izdrukāt Ziņot
Uldis un Ilze Pīlēni grāmatas atvēršanā.
Uldis un Ilze Pīlēni grāmatas atvēršanā.
FOTO: Publicitātes

27.novembrī "Bibliotēkā Nr.1", Rīgā, apgādā "Zvaigzne ABC" izdoto grāmatu "(Mans) uzņēmēja kods" vaļā vēra autors, "UPB holdinga" un Integrālās izglītības institūta dibinātājs, arhitekts Uldis Pīlēns.

Izdevniecība par grāmatu un tās autoru raksta: "Uldis Pīlēns Ziemeļvalstu biznesa forumā atzīts par vienu no izcilākajiem uzņēmējdarbības domātājiem Ziemeļeiropā. Iedvesmu grāmatas tapšanai Uldis Pīlēns smēlies savā pieredzē, sev tuvu autoru grāmatās, dažādās konferencēs. Grāmatā "(Mans) uzņēmēja kods" viņš dalās ar savām zināšanām biznesa vadībā, lai palīdzētu studentiem un topošajiem uzņēmējiem izprast un atrast ceļu uz veiksmīgu uzņēmējdarbību".

Pats autors atzīst, ka "tādas "veiksmes formulas" uzņēmējdarbībā patiesībā nemaz nav: Stīvam Džobsam ir sava, man – sava, jautātājam – savējā". Grāmatā apkopota uzņēmēja pieredze un būtiskākās atziņas, kas gūtas, vairāk nekā 35 gadus darbojoties menedžmentā un uzņēmējdarbībā. Autors nedaudz dalījies arī ar personiskiem stāstiem par savu bērnību, studiju laiku Veimāras Bauhausa universitātē un, protams, veiksmēm un neveiksmēm, uzsākot gaitas biznesa pasaulē.

Vienlaikus grāmata arī iepazīstina ar dažādu pasaules līmeņa domātāju, uzņēmējdarbības teorētiķu un filozofu viedokļiem, kā arī ar dažādu speciālistu atziņām par uzņēmēju garīgās veselības un rīcībspējas saglabāšanu visa mūža garumā. Nozīmīga grāmatas daļa veltīta arī globāliem procesiem, kā arī mudinājumam aktīvi piedalīties neizbēgamo pārmaiņu procesos, lai nekļūtu par pārmaiņu iedzinēju, bet virzītāju.

Kā atzīst prof. emeritus Imants Resnis, "(Mans) uzņēmēja kods" ir praktiska rokasgrāmata, autobiogrāfija un vienlaikus filozofisks skatījums uz norisēm sabiedrībā. Tā paredzēta jaunajiem (un ne tik jaunajiem) uzņēmējiem un dažādu jomu vadītājiem, kā arī ikvienam, kurš vēlas būt aktīvā dzīves pozīcijā un labāk izprast apkārt notiekošo. Dr. theol. Juris Rubenis pauž, ka "grāmata ir paredzēta ne tikai vadītājiem, bet ikvienam cilvēkam, kas, atsaucoties noslēpumainajam nākotnes aicinājumam, uzdrīkstas pārspēt šodienas ierobežojumus".

Pieejama arī grāmatas elektroniskā versija.


Sludinājums

Santehniķis Lasmanis
20:47 | 27/11/18
ZIŅOT
(-9)
(12)
+

Pašķirstīju grāmatnīcā - pavājš dažādu autoru atziņu savārstījums. Pusmūža sievietēm un neapdāvanātiem publiskā sektora darboņiem patiks.

Santehniķis Lasmanis
08:34 | 28/11/18
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Kundze, viss ir kārtībā, es taču jau rakstīju, ka jums patiks, tāpat kā visiem tiem, kas neatšķir austriešu ekonomistu no latviešu aktiera Malika. Bet savādāk apjomīgs, autora ego pārpilns darbs.

Kundze
07:06 | 28/11/18
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Apbrīnojams stulbums. Tiešām. Tu varbūt tomēr palasi, ne tikai pašķirsti un tad uzraksti vēlreiz.

Zīle pīlē sūdu
20:48 | 27/11/18
ZIŅOT
(-7)
(7)
+

"Mans ilgi dirstais sūds", vajadzēja būt grāmatas nosaukumam!

ZZgfreeks
23:14 | 27/11/18
ZIŅOT
(-9)
(14)
+

Pīlēn, tu ar sesku kopā esi sačakarējis Liepājas pilsētvidi! Grāmatu vajadzētu par to, kā tu ar sesku visu liepājā sadirsi!

lasmanis3
21:16 | 27/11/18
ZIŅOT
(-9)
(13)
+

Tikai neveiksminieki var atļauties nolikt citus. kauns par jums..

To lasmanis 3
21:34 | 27/11/18
ZIŅOT
(-2)
(12)
+

Tikai valsts izzadzēji var apdirst visus, un nejusties ne par ko vainīgi! Kur morāle? Ka tavu māti!

Zigfrīds
21:34 | 27/11/18
ZIŅOT
(-6)
(10)
+

Pirmie divi komentētāji vienkārši apbrīnojami ar savu intelektuālo spriestspēju!!! Un tādi ģēniji mīt Liepājā?! Kā liepājniekiem ir paveicies, ka tik nesavtīgi un dāsni komentētāji pauž savu profesionālo kritiku! Apbrīnojami! Paldies! Un lūdzu pakomentējiet iespējami vairāk rakstus! Jau iepriekš pateicos!!!

Zigfrīd
21:41 | 27/11/18
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Ievelc kāsi, atslābsti! Ko tāds ūberintelektuālis šeit meklē?

mo
22:08 | 27/11/18
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Un visi, kam nav slinkums, kam ir nauda ''spoku" (tie, kas raksta memuārus tjp autora vietā) piesaistīšanais šo darbu uzrakstīšanai, "Raksta"", bet vai paši raksta...???

Esmu smuks
22:37 | 27/11/18
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Tos sauc par rēgu rakstniekiem! Uzraksta, ko kungs vēlas, bez komentāriem.

Andris Šķēle
07:38 | 28/11/18
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Tautas partija

esmu gudrs un smuks
08:50 | 28/11/18
ZIŅOT
(-3)
(17)
+

Politiskā aizmugure palīdz jebkuram uzņēmējam! īsti nepatīk par kādu cilvēku Pīlēns pats sevi sācis dēvēt un sabiedrībai parādīt. Neuztveru viņu par izcilu dzīves skolotāju kuram gribētos sekot. Tas ka viņš ir mērķtiecīgs un prot saskatīt izdevības, bet tādi ir daudzi Latvijā. Neciešu augstprātību un iedomību kura pēdējos gados ir parādījusies.

uldiņš
11:13 | 28/11/18
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

``esmu gudls un smuks`` ;) Kad man bija tlīs gadi, tētis teica - uldiņ, tu vari palīst zem galda un pateikt - es esmu gudls un izmanīgs? Mielīgi - palīdu un pateicu.

Pum pu rum
09:28 | 28/11/18
ZIŅOT
(-4)
(22)
+

Pīlēns apmierina savu ego. Šī grāmata un n-tās lekcijas ir vien mārketings, ceļā uz Latvijas prezidenta amata. Bet pavāji centieni. Ceru,ka tas tā arī paliks un nevienam neienaks prāta viņu tiešām iecelt šāda amatā. Piekrītu par augstprātību. Subjekts ir sadomājies, pie īpašas sugas sevi pieskaita neizprotamu iemeslu dēļ.

Ome
10:55 | 28/11/18
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Vispirms jāizlasa, tad jāspriež. Varbūt autors ir bijis gan paškritisks, gan patiess un atklāts par savu ne gluži balto politiķa pagātni

akjelbeidziet
17:24 | 28/11/18
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Nu kāds vēl prezidents, un kā ar Vācijas studijām jaunībā?

U. Slīpēns
18:20 | 28/11/18
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

Manas studijas Vācijā apmaksāja VDK! Es ar to lepojos! Grāmatā gan par to nerunāšu, jo apsolīju, parakstīju daudzus - dažādus papīrus!

EllinasFinances@gmail.com
01:49 | 05/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2.%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

Ēriks
13:54 | 13/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Grāmatas 58 lapaspusē būtiska kļūda. Labi , ka wikipēdija paskaidro risinājumu. Sākumā likās ka esmu pilnīgs nepraša.
Kopumā grāmata laba, var paanalizēt savas kļūdas.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki