Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atvērs Liepāju bezmaksas svētkiem trīs dienu garumā


atlikušas 250 zīmes


Atvērs Liepāju bezmaksas svētkiem trīs dienu garumā (33) Pasākuma

Izdrukāt Ziņot
Festivāla rīkotāji Andris Ērglis (no kreisās), Gvido Šalms, Edijs Klaišis, Roberts Klēpis, Ainars Jermačenko.
Festivāla rīkotāji Andris Ērglis (no kreisās), Gvido Šalms, Edijs Klaišis, Roberts Klēpis, Ainars Jermačenko.
FOTO: Modris Helds

Nākamgad, no 12. līdz 14.jūlijam, gaidāmi svētki liepājnieku ģimenēm ar koncertiem, sacensībām un citām izdarībām, kam dots nosaukums "Atvērta Liepāja" jeb "Open Liepāja".

Festivālam "Open Liepāja" nav nekāda sakara ar starptautisko militāro jūras operāciju, kas ik gadu notiek Baltijas jūrā un arī sākas ar vārdu "Open" ("Open Spirit"). Vienīgais kopīgais abiem notikumiem varētu būt devīze: "Mēs nezinām, ar ko tas beigsies..." Festivāla rīkotāji gan piebilst: gribētos, lai nebeidzas, un sola pārvērst "Open Liepāja" par gadskārtēju tradīciju.

Ar ko beigsies, nav zināms, bet ir jau sācies – ar preses konferenci trešdien, 27.septembrī, "Makšķernieku namiņā". Garantija tam, ka festivāls varētu izdoties, ir fakts, ka to rīko paši liepājnieki – domubiedri Edijs Klaišis no biedrības "World Culture Society", mūziķi Andris Ērglis un Jānis Ivuškāns, skeitborda treneris Ainars Jermačenko, BMX treneris Roberts Klēpis, ielu vingrotājs Gvido Šalms un citi, kuru mērķis ir "atdzīvināt Liepāju".

Festivāla rīkotāji sola mūziku, kas skanēs galvenokārt stadionā "Olimpija"; dažādus sporta notikumus – gan paraugdemonstrējumus, gan sacensības basketbolā, skeitbordā, "kanāla maču", kurā piedalīsies pa 12 komandām no katra krasta; ielu performances; izaicinājumus gardēžiem, piemēram, grilētāju brālības meistarklases un sacensības Raiņa parkā; dažādas norises bērniem Jūrmalas parka atrakciju laukumā un daudzko citu (vairāk sk. šeit). Par piektdienas vakara koncertu gādās Melngaiļskolas bigbenda vadītājs Jānis Ivuškāns, kurš sola gan Rīgas mūziķus, gan kolēģus no Lietuvas. Andris Ērglis savukārt aicinās "labus mūziķus, kas izpildīs labu mūziku". Vēl viens nosacījums – tie būs raksturīgi savas zemes kultūras pārstāvji. Jau tagad zināms, ka būs gan pašmāju, gan Krievijas, Gruzijas, Kazahstānas, Ukrainas, Baltkrievijas, Lietuvas mūziķi un muzikālas apvienības, taču sarunas turpinās un viesu sastāvs vēl papildināsies, sola "Open Liepāja" rīkotāji.

To visu festivāla rīkotāji piedāvā bez maksas, jo "Open Liepāja" jau ir un būs vēl sponsori, tādi kā "Red Bull", "Amserv" un citi, arī pašvaldība, kas sola gādāt par kārtību un hm... tualetēm.

Vicemērs Ģirts Kronbergs, vaicāts, kā vērtē šādu ieceri, sacīja: "Mūsu mērķis, ejot uz pašvaldību, bija dot iespēju jebkuram, kurš grib sevi realizēt šajā pilsētā, un es šajā festivālā saskatu tikai un vienīgi ieguvumus visiem, tāpēc rūpēsimies, lai nekas netraucē šo ieceri īstenot."

Festivāla ieskandināšana paredzēta jau šogad – ar Gruzijas etnodžeza grupas "Iriao" koncertu 26.novembrī koncertzālē "Lielais dzintars". Biļetes cena būs 1 eiro, un visi ieņēmumi tiks ziedoti – kam, to uzzinās tikai tie, kuri būs nopirkuši koncerta biļetes.

""Open Liepāja" neizvēlas kādus konkrētus žanrus, formātus, stilus vai tamlīdzīgus rāmjus. Šis ir festivāls, kura galvenais mērķis ir radīt vidi, kurā sevi atrod visdažādākā satura un rakstura notikumi, kurus rada un bauda visdažādākie cilvēki no tuvām un tālām pasaules malām. Iepazīstināt ar sevi un iepazīt citus, redzēt, dzirdēt, sajust, saprast un arī nesaprast, nepārstājot jautāt – tāda ir iecere," teikts festivāla mājaslapā.

"Open Liepāja" vēlas būt "atvērti līdz galam", tāpēc ir gatavi uzklausīt ikvienu ideju, projektu vai ieceri. Interesenti aicināti rastīt uz info@openliepaja.lv.
 Attēli:

Sludinājums

Neizklausās nopietni
21:43 | 27/09/17
ZIŅOT
(-16)
(12)
+

Izklausās pēc pamatīga balagāna un pašdarbnieku pulciņa saieta.

sviests
09:19 | 28/09/17
ZIŅOT
(-3)
(14)
+

ļoti labi! Vairāk tādus pasākumus, kurus organizē ar simbolisku ieejas maksu. Nav liela māksla prasīt par ieejas biļeti 30 EUR vai 120 eur, kā līdz šim to ir darījuši "pasākuma organizētāji"

Liepājiņai
08:57 | 28/09/17
ZIŅOT
(-10)
(9)
+

Es gan negribu, ka te ienāk maigā vara - īpaši, ja vietējiem aizmālē acis ar to, ka bezmaksas! Muļķi, atver acis, par kādu naudu visi šie kleiši un klaiši kaut ko rīko bezmaksas? Jebkurš kaut cik domājošs cilvēks saprot, ka te nav kaut kas tīrs. Un kāpēc padomju valstis?

Liepajiņa
08:52 | 28/09/17
ZIŅOT
(-5)
(14)
+

Lai pašdarbnieki darbojas! Pasākums būs BEZMAKSAS, ne tā kā "profesionāļu" organizētie,garlaicīgie stīvie, visiem apnikušie pasākumi, kur tiek izgāzti tūkstoši, bet nevienam šie pasākumi nepatīk. Visu cieņu,ka kāds ir gatavs šajā Dieva pamestajā nostūrī vēl kaut ko darīt.

Smilšu cepums
22:43 | 27/09/17
ZIŅOT
(-9)
(8)
+

Skatos fotogaleriju no pasākuma un tie cepumi papīra šķīvjos pretī Klaišim ir BOMBA! Grūti pēc kā tāda noticēt, ka šis būs vērā ņemams festivāls. Pat grupas nevar nosaukt. "Grupas no Rīgas un ārzemēm". Kaut kā ļoti nenopietni.

Marina
21:49 | 27/09/17
ZIŅOT
(-10)
(10)
+

Kompanija nu gan raibaa savaakusies. Visadi puskokaa leceji tagad tik te ko organizes un daris. Komiski. Kas tur diez par naudu apaksa?

Slazds
22:00 | 27/09/17
ZIŅOT
(-8)
(13)
+

Bez maksas ir tikai pelei siers slazdā. Kas ir Edijs Klaišs un biedrība "World culture society"?

Ak jel
22:13 | 27/09/17
ZIŅOT
(-6)
(7)
+

Nu, ja Edijs Klaišis ir visā LV zināmais 'daiļmuldētājs' tepat no Liepājas, tad šis pasākums nekad nenotiks.

Aizstāvēšu
22:20 | 27/09/17
ZIŅOT
(-7)
(11)
+

Biedrība ir tā pati, kas pavasarī rīkoja labdarības klasiskās mūzikas koncertu un par iegūto naudu sapucēja mazi puiku kori

Kas ir kas?
23:04 | 27/09/17
ZIŅOT
(-7)
(7)
+

Eu, tiešām, puikas uz skatuves jau uzkāpa jaunajos tērpos un tie maksāja krietni vairāk nekā par 1 euro vērto biļeti ietirgotais. Tas taču uzreiz skaidrs, ka tur ir kaut kādas netīrās naudas apakšā. Krievi, neskaidrs finansējums, vāja organizatoru komanda - nesaprotams, kādēļ mums Liepājā šādi pasākumi vajadzīgi.

VID inspektors
22:23 | 27/09/17
ZIŅOT
(-6)
(8)
+

Par kādu naudiņu pirka drēbītes? Ja jau viss tik caurspīdīgs un visi tik godīgi, kādēļ Klaiša biedrībiņai Lursoftā joprojām nav iesniegtas atskaitītes par 2016. gadiņu? :)

Vārds
22:29 | 27/09/17
ZIŅOT
(-4)
(12)
+

Tas laikam ir staasts par braaliigo republiku draudziibu - sadariiība tikai ar bijushaas PSRS valstiim

!
13:43 | 28/09/17
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Būs ari no ASV

khe khe
22:39 | 27/09/17
ZIŅOT
(-4)
(10)
+

Krievija, Ukraina, Baltkrievija, Kazahstāna, Lietuvas PSR,.. Kāds tur open (patiesībā tas open arī ir piegriezies). Kā ir, tā arī vajag rakstīt - dobro požalovaķ!. Tas pats Pīļu (gulbu tur sen jau kā nav) dīķis. Tikai trīs dienu garumā. Vai varbūt uz to laiku jau tankus atkal rozēm kaisīsim?

rublis
22:48 | 27/09/17
ZIŅOT
(-9)
(11)
+

Kronbergs runā aumaļām par savām tuvajām attiecībām ar krieviem, tāpēc jau tik jestrs sēž pie pīrāgu šķīvja un tik priecīgs par to, ka savus draugus krievulēnus varēs ielaist Liepājā.

tāds pats komentētājs kā visi iepriekšējie
23:31 | 27/09/17
ZIŅOT
(-6)
(6)
+

vau vau vau vau vau vau vau vau vau vau vau vau vau vau vau

CCCP
23:33 | 27/09/17
ZIŅOT
(-9)
(8)
+

mjā, festivāls "atveram liepāju krievijai". Vot dažiļis ar Vilnīša brigādi. Kronbergam pašam pēc šī nebūs neērti skatīties liepājniekiem acīs?

!!!!
23:52 | 27/09/17
ZIŅOT
(-15)
(9)
+

Bingo! Es tikko tikai sapratu loģisko ķēdīti - tagad vairs nav nekāds brīnums, kādēļ Vilnītis & Co pirms vēlēšanām bija gatavs iet kopā ar Saskaņu! Toreiz neaizgāja, lai nesabojātu savu reputāciju, bet redz kā vienojušies krievus ielaist Liepājā!!!! Caur šādiem pasākumiem! Un šis ir tikai sākums! Man paliek pat neoumulīgi iedomāties, kāda Vilnītim un krieviem ir patiesā vienošanās!

atslābsti
09:22 | 28/09/17
ZIŅOT
(-2)
(14)
+

krievi bija pie varas pēdējos četrus gadus, pateicoties ilggadējā mēra ambīcijām. Šobrīd pašvaldībā krievi sēž dziļā opozīcijā, tā kā ej izgulies un nemurgo

Nja
23:58 | 27/09/17
ZIŅOT
(-6)
(7)
+

Par šitiem nedrīkstēja balsot.Pīlnīgi viss pēc svarīga cirka sāk izskatīties.

Krišjānis B.
08:11 | 28/09/17
ZIŅOT
(-5)
(13)
+

Sens tautas ticējums - ja vaukšķi portālu komentāros uzbudinās vairāk nekā ikdienā, tā ir drošākā pazīme, ka kaut ko tu dari pareizi. :)

Hihi
08:47 | 28/09/17
ZIŅOT
(-4)
(11)
+

Manuprāt laba,atbalstāma iecere. Galvenais, lai izdodas kvalitatīvi realizēt. Uz priekšu!

Govs
08:58 | 28/09/17
ZIŅOT
(-7)
(5)
+

Par kādu kvalitāti gan te var runāt. Jau šis pasākums izskatās kā totāls pašdarbnieku, neveiksminieku saiets. Ļoti ceru, ka maniem nodokļiem šim vājprātam netiks iedots ne cents.

marketies
10:25 | 28/09/17
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Diemžēl mums nav šadu pasākumu organizētāju, tādā zinā, ka lai šīs dienas būtu apvienotas ar kopīgu ideju un scenārīju. Tā kā Deju svētkos,- viens režisors. Tamdēļ viss atkal būs mazā miestiņa līmenī. Ko nozīmē Open Liepāja. Jau komentējot šo pasākumu ir daudz neatbildētu atājumu pasākuma rīkotājiem. Bija nosaukti tie, kas pieteicās darboties, bet kas ir tas galvenais svētku režisors? Tomēr pati ideja ir lieliska!

Rietums
10:28 | 28/09/17
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

kā nav -ir tak Kempe un Kalniņa

Nu bet
12:06 | 28/09/17
ZIŅOT
(-7)
(0)
+

Vai tiešām visur jābūt Otrai Pusei ar Stafecku?

dins
19:55 | 28/09/17
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

laima randevū po ļepaiski

Totāls dunduks
22:15 | 28/09/17
ZIŅOT
(-3)
(0)
+

Kronbergs tomēr ir liels stulbenis.

albaker
02:27 | 29/09/17
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Laba diena ,
Vai jūs meklējat aizdevumu, meklējat korporatīvo aizdevumu, personisku
aizdevums, mājokļa aizdevums, auto aizdevums, studentu aizdevums, konsolidācijas aizdevums,
nenodrošināts aizdevums, riska kapitāls utt. Vai jūs esat bankas aizdevums vai finanšu uzņēmums
noraidījums viena vai vairāku iemeslu dēļ. Jūs atrodaties īstajā vietā
kredīta risinājums! Es esmu privāts aizdevējs, es kreditēju uzņēmumus un
personas ar zemu procentu likmi un zemu 2% procentu likmi.
Sazinieties ar mums pa e-pastu: albakerloanfirm@gmail.com

mr jerry
08:28 | 24/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Es esmu profesionāla privātā aizdevuma aizdevējs. Es strādāju kopā ar ekspertu komandu kā personālu. Es piedāvāju lētus aizdevumus ar ļoti zemu 3% procentu likmi, darījumi šeit ir lēti, vienkārši, ātri, efektīvi un veiksmīgi. Man ir tiesības aizdot visu pasauli. Es piedāvāju ātru kredīta apstiprinājumu pirmajās 24 pieteikšanās stundās. Minimālā aizdevuma summa ir 20 miljoni eiro. Apmeklējiet mūs jebkura veida aizdevumiem, finansējumam vai projektu finansējumam. Apmeklējiet mūs šodien, izmantojot jerrybestloanfirm@gmail.com

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
15:23 | 23/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

When It Comes To Personal Loans * Business Loans etc., Contact Us Today Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) It’s Imperative To Work With The Right Company. We Help You Get The Best Rate For Your Business Loan Regardless Of Your Credit!!! If You Are Looking For A Personal Loans * Business Loans etc., You Have Come To The Right Place. Contact Us Today For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
15:23 | 23/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

When It Comes To Personal Loans * Business Loans etc., Contact Us Today Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) It’s Imperative To Work With The Right Company. We Help You Get The Best Rate For Your Business Loan Regardless Of Your Credit!!! If You Are Looking For A Personal Loans * Business Loans etc., You Have Come To The Right Place. Contact Us Today For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
15:23 | 23/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

When It Comes To Personal Loans * Business Loans etc., Contact Us Today Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) It’s Imperative To Work With The Right Company. We Help You Get The Best Rate For Your Business Loan Regardless Of Your Credit!!! If You Are Looking For A Personal Loans * Business Loans etc., You Have Come To The Right Place. Contact Us Today For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki