Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Augustes ielas ugunsgrēka dēļ sasauc ārkārtas sapulci


atlikušas 250 zīmes


Augustes ielas ugunsgrēka dēļ sasauc ārkārtas sapulci (1) Nodegušais nams pie Stacijas laukuma, Augustes ielā 3

Ceturtdienā, 27. jūlijā, 2017 | BIRKAS: Augustes iela , Dome , ugunsgrēks , sociālais dienests , drošība , Augustes 3
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Ceturtdien pašvaldības Izpilddirekcija sasauca iesaistīto dienestu ārkārtas sapulci, lai pārrunātu situāciju un turpmākās darbības saistībā ar ugunsgrēku dzīvojamā mājā Augustes ielā.

Sociālā dienesta darbinieki jau ir sazinājušies ar ģimenēm, kuras dzīvoja ugunsgrēkā cietušajā ēkā, un pašlaik ar katru ģimeni tiek individuāli risināts, kāda palīdzība vēl ir nepieciešama. Pašlaik nevienai ģimenei nav bijusi nepieciešama pašvaldības palīdzība ar dzīvojamās platības nodrošināšanu, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Ēku tuvākajā laikā apsekos Būvvaldes speciālisti un sastādīs pārbaudes atzinumu un uzdos īpašniekiem veikt sertificēta būvinženiera apsekojumu, lai varētu lemt par ēkas turpmāko pielietojumu – tās konservāciju vai nojaukšanu. Savukārt Komunālās pārvaldes darbiniekiem uzdots novākt degušās konstrukcijas, kas atrodas ap ēku un uz ielas.

Tāpat, lai teritorijā neiekļūtu nepiederošas personas, to apsargā valsts un pašvaldības policijas darbinieki. Lai nodrošinātu garāmgājēju drošību, teritorija tiks ierobežota ar žogu.

Sapulcē piedalījās Liepājas pašvaldības Izpilddirekcija, Valsts policija, Pašvaldības policija, Nekustamā īpašuma pārvalde, Sociālais dienests, Komunālā pārvalde un Būvvalde.Attēli:

Sludinājums

Nereāli!
14:56 | 27/07/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nu re, tik gribu redzēt kā īapšniekii ar šo visu tiks galā.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki