Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

„Baatā” aplūkojama bērnu zīmējumu izstāde


atlikušas 250 zīmes


„Baatā” aplūkojama bērnu zīmējumu izstāde

Autors: Kristīna Lieģeniece, projekta vadītāja
Svētdienā, 03. augustā, 2014 | BIRKAS: mākslas kabatas , projekts , Baata , izstāde
Izdrukāt Ziņot

Tirdzniecības centrā ”Baata” līdz 30.augustam skatāma bērnu zīmējumu izstāde „Bērnu pasaku pasaule”, informē biedrība „Mākslas kabatas”.

Biedrība projekta „Radošo nodarbību cikls „Teikas un pasakas – interesantā vēsture mūsdienu skaņās”” ietvaros organizēja radošās nodarbības bērniem. Nodarbību laikā tapa bērnu pašu sacerētas pasakas. Katras pasakas personāžam bērni paši izstrādāja atbilstošus skatuves tēlus.  Izstādē aplūkojami darbiņi, kas tapuši ceļā uz konkrētu pasaku tēlu izrādi.

 Biedrības „Mākslas kabatas” īstenotā projekta „Radošo nodarbību cikls „Teikas un pasakas – interesantā vēsture mūsdienu skaņās”” mērķis bija ar radošu un inovatīvu  pieeju (tautas teikām, pasakām, folkloru, spēlēm, datornodarbībām, ritmiku, perkusijām, muzikālu uzvedumu) mazināt riskam pakļauto bērnu un jauniešu sociālo atstumtību un veicinātu to problēmu risināšanu, veidot kopības un piederības izjūtu sabiedrībai, stiprinot pilsonisko sabiedrību, gūt praktiskas iemaņas informāciju tehnoloģijās, apgūt Latvijas vēsturi un folkloru, savienojot vēstures izpēti ar mūsdienu tehnoloģiskajām iespējām.

Galvenās projekta aktivitātes bija  nodarbības folklorā, horeogrāfijā, ritmikā, skatuves runā, scenogrāfijā, IT nodarbības, interaktīvas lekcijas pasaku psiholoģijā un visu kopā saistošās nodarbības režijā, kā arī un projekta publicitātes nodrošināšana
Projekta rezultātā tapa uzvedums pēc bērnu pašu sacerētajām pasakām, kuru plānots izrādīt Liepājas un rajona skolās.

Šis ir jau trešais biedrības „Mākslas kabatas” realizētais projekts, kas saistīts ar teikām un nostāstiem par Kurzemi.

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

Programma "NVO fonds", kuru apsaimnieko Sabiedrības integrācijas fonds, turpina mērķtiecīgi attīstīt pilsonisko sabiedrību Latvijā. Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta finansējums 9,678 miljonu eiro apmērā paredzēts nevalstisko organizāciju darbības atbalstam, projektiem sociālajā sektorā, vienotas sabiedrības veidošanā un pilsoniskas sabiedrības ilgtspējīgas attīstības atbalstam. Programmu finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki