Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Barikāžu dalībnieki varēs izstāstīt savus stāstus


atlikušas 250 zīmes


Barikāžu dalībnieki varēs izstāstīt savus stāstus (3)

Pirmdienā, 04. janvārī, 2016 | BIRKAS: LiepU , barikādes , Valsts kanceleja , vēsture
Izdrukāt Ziņot

Liepājā, Valmierā un Rīgā šonedēļ tiek organizētas "atmiņu studijas", kurās kameras priekšā var izstāstīt savu barikāžu stāstu, nododot to nākamajām paaudzēm.

Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece Zaiga Barvida aģentūrai BNS norādīja, ka savus barikāžu stāstus izstāstīt aicināti gan tie, kuri pašaizliedzīgi sargāja valsts stratēģiskos objektus, gan tie, kuri organizēja dežūras, gan arī tie, kuri rūpējās par siltu tēju, zeķēm un cimdiem tiem, kuri sargāja. Atmiņu stāstus par barikādēm var nodot arī savu vecāku, vecvecāku vai citu radinieku vārdā.

Iegūtie atmiņu stāsti tiks apkopoti un nodoti Latvijas Nacionālajam vēstures muzejam tālākai saglabāšanai, savukārt spilgtākie tiks iekļauti filmā, kas savu pirmizrādi piedzīvos barikāžu atceres pasākumā Ministru kabinetā.

Atmiņu studijas no 8.janvāra līdz 9.janvārim darbosies Rīgā – Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Latvijas Universitātē un Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljonā –, kā arī Liepājas Universitātē (no pulksten 10 līdz 18). Savukārt Vidzemes augstskolā Valmierā savus stāstus varēs nodot 7.janvārī un 9.janvārī.

Visās atmiņu studijās kā brīvprātīgie darbosies studenti, kuri interesentiem palīdzēs sagatavot stāstus, uzdodot jautājumus.


Sludinājums

oman
16:54 | 04/01/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

bija trauksmaina nakts un peksni....

būtu
18:11 | 04/01/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Vairāk interesanti, kā viņiem tagad klājas..:)

khe khe
20:25 | 04/01/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Ka tikai nesāk stāstīt ``veterānu``(resp. - makšķernieku) stāstus.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki