Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Bērni gatavo apsveikumus adoptēto dzīvnieku saimniekiem


atlikušas 250 zīmes


Bērni gatavo apsveikumus adoptēto dzīvnieku saimniekiem

Pirmdienā, 30. novembrī, 2015 | BIRKAS: Ziemassvētki , dzīvnieku patversme , mākslas pasāža RADI , labdarība
Izdrukāt Ziņot

Patversme "Lauvas sirds" sadarbībā ar biedrību "Mākslas Pasāža RADI" jau otro gadu īsteno kopīgu projektu – Ziemassvētku apsveikumu gatavošanu adoptēto dzīvnieku jaunajiem saimniekiem.

Dzīvnieku patversmei “Lauvas sirds" šie būs otrie Ziemassvētki, tādēļ, atceroties pagājušā gada akciju un veiksmīgu sadarbību ar biedrību "Mākslas Pasāža RADI", tika izlemts kopdarbu turpināt un veidot to par skaistu tradīciju. Arī šogad adoptēto dzīvnieku jaunie saimnieki saņems bērnu gatavotu Ziemassvētku apsveikumu, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

“Pagājušais gads, kad aizsākām kartīšu sūtīšanu, parādīja to, ka šāda akcija ir veiksmīga un sagādā prieku gan mazajiem māksliniekiem, gan patversmes darbiniekiem un, protams, arī pašiem apsveikumu saņēmējiem. Bijām ļoti priecīgi, kad saimnieki, saņemot kartīti, centās par to paziņot patversmei gan e-pastos, gan sociālajos tīklos. Šāds no sirds darināts bērnu apsveikums ir kā neliela pateicība par to labo, ko viņi ir paveikuši, uzņemoties rūpes un atbildību par adoptēto dzīvnieku," stāsta patversmes vadītāja Nora Brūdere.

Sestdien, 28. novembrī, patversmi apmeklēja Mākslas Pasāžas mazie mākslinieki, kuri gandrīz divu mēnešu garumā gatavoja Ziemassvētku apsveikumu kartītes, kuras tiks nosūtītas bijušo patversmes iemītnieku jaunajiem saimniekiem.

“Ar prieku un mīlestību sirdī visi studijas dalībnieki veidoja apsveikumu kartītes, kuras tiks nosūtītas adoptēto dzīvnieku īpašniekiem. Priecājos, ka šī tradīcija un sadarbība ar dzīvnieku patversmi “Lauvas Sirds" turpinās. Veidojot kartiņas, kopā ar bērniem pārrunājam, ko nozīmē rūpes un atbildība par dzīvnieciņu, līdz ar to, šis ir ne tikai māksliniecisks darbs, bet arī empātiju un atbildību veicinošs," uzsver biedrības "Mākslas Pasāža RADI" vadītāja Ilze Elizabete Rasa.

Ziemassvētku kartītes kopumā saņems 72 suņu un 105 kaķu jaunie saimnieki, kuri dzīvnieku no patversmes adoptējuši šogad.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki