Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Bērni un jaunieši var piedalīties zīmēšanas konkursā


atlikušas 250 zīmes


Bērni un jaunieši var piedalīties zīmēšanas konkursā

Otrdienā, 15. novembrī, 2016 | BIRKAS: konkurss , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot

No pirmdienas, 21.novembra, līdz 2.decembrim bērni un jaunieši aicināti iesniegt savus zīmējumus ikgadējā konkursā ar devīzi “Mani Ziemassvētki Liepājā".

Konkursā var piedalīties Liepājas bērni un jaunieši līdz 16 gadu vecumam atbilstoši konkursa devīzei, informē Liepājas domes Sabiedrības līdzdalības un veselības veicināšanas nodaļas vadītāja Zane Ģirne.

Zīmējumam par Ziemassvētku un Jaunā gada svinēšanu Liepājā un īpašo svētku noskaņu pilsētā jābūt veidotam krāsainā izpildījumā uz A4 formāta lapas. Tas var būt izpildīts jebkurā tehnikā, izņemot datortehniku. Zīmējumā bērni aicināti rakstīt arī savu vēlējumu Liepājai un liepājniekiem Ziemassvētkos un Jaunajā gadā.

Darbus līdz 2.decembra pulksten 17 var iesniegt Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Rožu ielā 6. Zīmējuma otrā pusē jānorāda autora vārds, uzvārds, vecums, pārstāvētā skola vai bērnudārzs, klase vai grupiņa un sava vai skolotāja kontaktinformācija.

Zīmējumu konkursa mērķis ir rosināt bērnus un jauniešus piedalīties Liepājas pilsētas vizuālā tēla pilnveidošanā atbilstoši Ziemassvētku un Jaunā gada tematikai. No iesniegtajiem darbiem tiks atlasīti vairāki darbi, kurus izmantos kā apsveikuma kartītes svētkos un publicēs pašvaldības informatīvajā izdevumā "Katram Liepājniekam" svētku numurā.

Neskaidros jautājumus par konkursu lūdzam uzdot, zvanot Sabiedrības līdzdalības un veselības veicināšanas nodaļai pa tālruni 63404747 vai rakstot e-pastu: zane.girne@dome.liepaja.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki