Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Bērni var piedalīties konkursā par eksponātu izveidi ZINOO


atlikušas 250 zīmes


Bērni var piedalīties konkursā par eksponātu izveidi ZINOO

Pirmdienā, 01. aprīlī, 2019 | BIRKAS: ZIIC , Izglītības pārvalde , konkurss
Izdrukāt Ziņot

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde līdz 26. aprīlim izsludina konkursu par jaunu un oriģinālu, pašu bērnu veidotu eksponātu radīšanu Zinātkāres centrā ZINOO par tēmu "Daba un ūdens".

Tajā aicināti piedalīties bērni vecumā no 3 līdz 13 gadiem, informē Izglītības pārvalde sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Konkursa mērķis ir attīstīt bērnu zinātkāri un pētīšanas prasmes. Radošajam darbam–projektam ir jābūt saistītam ar dabu un ūdeni, uzskatāmam un arī zinātniski pamatotam vienkāršā valodā. Pie radošā darba jāiesniedz īss skaidrojums līdz 100 vārdiem par to, kas tajā attēlots. Radošos darbus var iesniegt individuāli vai izstrādātus grupā, piemēram, pirmsskolas izglītības iestādēs.

Radošais darbs jāiesniedz zinātkāres centrā ZINOO, Autoru ielā 4/6 līdz 26. aprīlim. Konkursa uzvarētājus noteiks trīs vecuma grupās – pirmsskolas, 1.–4.klašu grupā, 5.–7. klašu grupā. Galvenie vērtēšanas kritēriju būs, vai radošais darbs–projekts veidots par tēmu "Daba un ūdens", tas ir uzskatāms un saprotams, oriģināls un interesants.

Katrā vecuma grupā 1. vietas ieguvējs balvā iegūs grāmatu "365 zinātnes eksperimenti", bet visu godalgoto vietu ieguvēji – zinātkāres centra ZINOO nodarbību bezmaksas apmeklējumu.

Iesniegtie labākie radošie darbi piedalīsies skolēnu radošo darbu izstādē – "Daba un ūdens".

Papildus paskaidrojumus par konkursa norisi, tehniskajām un citām prasībām var saņemt ZINOO centrā, Autoru ielā 4/6, Liepājā. Kontaktpersona: centra vadītāja Kristīne Pujāte, mob.t. 25542719; e–pasts: kristine.pujate@liepaja.edu.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki