Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Bez maksas var pārbaudīt plaušu veselību un dzimumzīmes


atlikušas 250 zīmes


Bez maksas var pārbaudīt plaušu veselību un dzimumzīmes (1)

Ceturtdienā, 20. septembrī, 2018 | BIRKAS: veselības diena , LOC , Mārcis Kristons , Nataļja Jociene
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

29.septembrī Ģimenes veselības dienā Liepājas Olimpiskajā centrā iedzīvotājiem bez maksas tiks dota iespēja pārbaudīt dzimumzīmes un plaušu veselības stāvokli ar spirogrāfu.

Minētās pārbaudes notiks no pulksten 12 līdz 15. Interesentus uzklausīs, apskatīs un pārbaudīs dermatoloģe Nataļja Jociene un pulmonologs Mārcis Kristons, informē Liepājas domes  sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Plaušu pārbaude ar spirogrāfu ir viens no vienkāršākajiem elpceļu veselības testiem. Tas palīdz atklāt dažādas plaušu slimības – bronhiālo astmu, hronisku obstruktīvu plaušu slimību u.c. Pārbaudes laikā vairākas reizes dziļi jāieelpo un jāizelpo viss gaiss no plaušām spirogrāfijas ierīcē – spirogrāfā. Rezultātus un to atbilstību normai nosaka ārsts.

Svarīgs labas veselības priekšnoteikums ir arī ādas veidojumu pārbaudes. Melanoma jeb ādas vēzis kļūst arvien izplatītāks, taču, atpazīts un "noķerts" pirmajās stadijās, tas var tikt veiksmīgi ārstēts.

Plašāka informācija par Ģimenes veselības dienu un pasākuma programma pieejama šeit.

Visas aktivitātes pasākuma laikā ir bezmaksas.

Iepriekš ziņots, ka 29.septembrī no pulksten 11 Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies Ģimenes veselības diena, kuras mērķis ir veicināt ģimeņu kopābūšanu un aktualizēt ģimenes veselības veicināšanas tēmu.

Visas dienas garumā pasākuma apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt dažādas izglītojošas lekcijas un nodarbības, kā arī aizraujošas stafetes visai ģimenei. Šī ir iespēja bez maksas pavadīt aktīvu dienu kopā ar visu ģimeni un iegūt jaunas zināšanas. Reģistrēšanās dalībai pasākumā sākot no pulksten 11, Ģimenes veselības dienas atklāšana pulksten 11.45, bet aktivitāšu sākums – pulksten 12.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv un pašvaldības sociālo tīklu facebook.com, twitter.com un instagram.com kontos.

Pasākums tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.


Sludinājums

STEPHEN WILLIAMS
16:00 | 22/09/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

NEKADIET SABIEDRINĀTU FINANŠU PĀRVALDĪBU SAVU SŪTĪJUMU SAISTĪBĀ AR MĒRĶIEM AR IZMANTOTIEM PROCENTIEM 2% (stephenswillsloan@gmail.com).

Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt jums iegūt pakalpojumu, kuru jūs pelnījāt, mūsu aizdevuma programma ir ātrākais. Mēs izsniedzam aizdevumu jebkurā jūsu izvēlētajā valūtā {Us Dollar, mārciņas, Eiro, Dinārs utt} un ilgums no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu aizdevumu (drošu un nenodrošinātu).

Vai jums ir nepieciešams kāds aizdevums un ir zems kredīta rādītājs, Vai jums ir grūti saņemt aizdevumus
no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Jūsu finansiālās problēmas risinājums ir STEPHEN WILLIAMS AIZDEVUMU FIRM. Noteikumi un nosacījumi ir ļoti saprātīgi un uzmanīgi.

Mēs piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu, kas ietver: Ziemassvētku kredītus, biznesa aizdevumus, parādsaistību konsolidācijas aizdevumus, individuālos aizdevumus, automašīnu aizdevumus, viesnī

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki