Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Bez tēvzemiešu piedalīšanās nodibina NA Liepājas nodaļu


atlikušas 250 zīmes


Bez tēvzemiešu piedalīšanās nodibina NA Liepājas nodaļu (91)

Autors: Kaspars Migla
Trešdienā, 26. jūnijā, 2013 | BIRKAS: Nacionālā apvienība , TB/LNNK , Visu Latvijai , Mārtiņš Ceriņš , Raivis Blumfelds , Gaidis Bērziņš
Izdrukāt Ziņot
Par Nacionālās apvienības Liepājas nodaļas vadītāju trešdienas vakarā tika ievēlēts Mārtiņš Ceriņš.
Par Nacionālās apvienības Liepājas nodaļas vadītāju trešdienas vakarā tika ievēlēts Mārtiņš Ceriņš.

Trešdien Latviešu biedrības namā notika Nacionālās apvienības (NA) Liepājas nodaļas dibināšanas sapulce, kurā piedalījās tikai viena no apvienojamajām pusēm – "Visu Latvijai!" (VL).

Jau pirms sapulces "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Liepājas nodaļa bija informējusi, ka sapulce sasaukta pārāk sasteigti, tādēļ tajā neviens tēvzemietis nedomā piedalīties. Neskatoties uz to, NA nodaļa tika nodibināta, un to vienbalsīgi atbalstīja visi 19 klātesošie. Pēc tam notika Liepājas nodaļas vadītāja un vietnieka vēlēšanas.

Galvenais turpmāk būs Mārtiņš Ceriņš (18 balsis par; pats atturējās), bet viņam asistēs Raivis Blumfelds (10 par).

Kā klātienē visus informēja apvienošanās sapulces iniciators, NA valdes loceklis, 11.Saeimas deputāts Gaidis Bērziņš, viņš neredz juridiskus šķēršļus tam, lai ar šodienas sapulci un balsojumu Liepājas nodaļu uzskatītu par nodibinātu. „De iure” punktu tam pieliks NA valdes sēde Rīgā 7.jūlijā. Ja lēmums būs pozitīvs, faktiski nepastāvēs atsevišķas VL nodaļas un "TB"/LNNK nodaļas, jeb "ne tie, ne šitie". Būs viena lielāka NA nodaļa, kurā var nākt un darboties jebkurš vislatvietis un tēvzemieties, un, ja kādam nepatīk šodienas amatpersonu vēlēšanu rezultāti, lai nāk un ievēl citus, uzsvēra Bērziņš.

Saskaņā ar NA statūtiem, lai būtu kvorums, un sapulces lēmumi iegūtu leģitīmu spēku, bija nepieciešama tikai septiņu biedru klātbūtne. Tādējādi 19 "Visu Latvijai!" biedru balsis bija vairāk nekā nepieciešams.

Kā šo situāciju komentē "TB"/LNNK Liepājas grupas vadītājs Gunārs Silakaktiņš? "Man šķiet, ka šādu situāciju 1979.gadā trāpīgi ir raksturojis Imants Ziedonis  dzejolī "Simtreiz jā, vienreiz nē" krājumā "Ar tikko grieztu ķeizarkroni rokā"," saka Silakaktiņš. "Dzejolī ir šādas rindas:

Vakar pie Jaungada eglītes
uzņēma komjaunatnē
uzreiz visu astoto klasi.
Viņi stāvēja pionieru kaklautos rātni un klusi.
Uzņēma visu klasi,
bet vajadzēja uzņemt pusi.”

"Bet ja nopietni, es to uzskatu par statūtu pārkāpumu, jo par šo soli bija jālemj NA kongresam," uzskata tēvzemietis.


Sludinājums

vienmēr
08:57 | 27/06/13
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Ko ar to Pavītolu var ņemties, kā LV patriotam viņam nav ne vainas, bet kā politiķis nekam viņš neder. Emociju bumba

sals
09:34 | 27/06/13
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

Man gan šķiet, ka tieši emocionālie dzīvi uz priekšu virza nevis sausie un dūri kabatā turētāji.

arī lasītājs
09:13 | 27/06/13
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Nu Bērziņš arī tāds jocīgs, kāpēc jāklausa klaunelis Silakaktiņš, ka NA biedri nevar ierasties, jo jālasa zemenes un jādzied. Jābūt tak partijas disciplīnai, ja rīko sapulci, tad visiem staigāt spējīgajiem jāierodas. Dienas kārtības pirmais jautājums varētu būt par Kesenfelda un Silakaktiņa izslēgšanu no partijas. Līdz ar viņiem iespējams atkristu vēl daži no vecajiem stagnātiem ko Kesis bija nopircis. Partijas rindas būtu attīrītas un varētu spriest par reālu NA Liepājas nodaļas dibināšanu. Neuzskatu, ka te būtu kāda problēma, jo Kesenfeldu itkā atbalsta tikai daži vecīši un arī tikai tajā brīdi, kāmēr Kesis tiem kaut ko sola un iebaro ar pankūciņām.

Skopumfelds
09:32 | 27/06/13
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Man tā patīk, ka šitie lapas skribelētāji intervē viens otru un driķelē tik iekšā uz nebēdu. Caurkritušie klauni!

mangalis
09:42 | 27/06/13
ZIŅOT
(-5)
(5)
+

Beidzot!!! Prieks par Visu Latvijai!

Inga
10:32 | 27/06/13
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Vai tik tas Ceriņš nav 10x lielāks blēdis un mahinators par Kesi? Vienīgi, apgrieieni tādi mazāki, jo smadzeņu nepietiek. Palasot rakstus, kā šis vēsi esot apčakarējis savus bērnības sirdsdraugus, nospēris šiem biznesu, liekas, ka NA nolemta mūžīgaām neveiksmēm, jo vienmēr varu paspēj sagrābt kāds afērists.

Es
20:40 | 27/06/13
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Šitam politiskajam spēkam nav izredžu būt ievēlētam ne pašvaldībā, ne Saeimā. Tas ir politiskais līķis. Savstarpējie strīdi, ķīviņi un skandāli, jaunuļu - nemākuļu darbošanās politikā, to jau ir nogremdējuši.

MC
12:50 | 27/06/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

STILAM NAV NOZĪMES, VISU IZŠĶIR SLĀPES!

Lauma
11:48 | 27/06/13
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Pasarg Dievs no tādiem "draugiem" kā Ceriņš! Izskatās, ka šim censonim pat vārds "draudzība" ir tukša skaņa, ja jau vēsā mierā spēj aptīrīt pat draugus. Kā ar tādu lai darbojas vienā partijā, ja jebkurā brīdī var gaidīt dūrienu mugurā.

£
11:04 | 27/06/13
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Nekas nopietns,no shiim apreekina lauliibaam Liepaajaa nesanaaks,cik reizes liepaajniekiem,jaakaapj uz viena un taa pasha graabekla,lai reiz saprastu ,kas ir kas ! Atceraties manus vaardus !

Pērkons
11:09 | 27/06/13
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Cerīņš iespējams ir 10x lielāks blēdis un mahinators , tikai atšķirībā no citiem mahinatoriem viņš ir bīstami dedzīgs patriots un ja vīņš savu enerģiju virzīs ideoloģiskā plaknē, tā būtu laba kombinācija priekš mums visiem!!

£
11:23 | 27/06/13
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Taadaa gadiijumaa,kur ir sttarpiiba,starp Kesi un Cerinu ? Kesis jau biidiija savu energiju vajadziigajaa plaaksnee un kas no taa sanaaca ?

Radijs
11:34 | 27/06/13
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Ar Ceriņu un "saiemas deputātu" Blumbahu kā lielbiedriem viņu pulciņā ir švaki, jo tādā nopietnā lietā kā vietējā politika smadzeņu vielas izrādās par maz. Reālāk tiešām būtu par vadītājiem virzīt Juri Pavītolu un jauno Jāni Teču, kuri pazīst Liepājas situāciju ne no laucinieku puses. Bet atkal mūžsenais jautājums par varu un ietekmi - Ne Juri, ne Jāni neleiž pie vārda, neļauj kontaktēties ar presi, par dibināsanas sapulces prezidijā notekts nezīmēties. It kā jauni "politiķi", taču vecie Baķkas vai Cepurnieka niķi turinās.

Kaņieris
11:43 | 27/06/13
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

Ceriņ, Tu esi gudrs puika, neklausi Rīgas emisāriem un Raivim, jo tam lielais elks un pirmais un vienīgais padomnieks ir Dzintars! Aizej pie Sarmītes, Ivara vai Ingas, nobaudi kādu kausu un kazi viss būs štokos arī ar senioru grupu. Nav taču arī viņi nekādi briesmoņi vai asinsūcēji.

K
15:12 | 27/06/13
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Mārtiņš ir iedomājies sevi par politiķi, bet ar tukšām runām un nacionāliem aicinājumiem par bērnudārziem tikai latviešu valodā un katram jaunpiedzimušam 2000 latu pabalsts, izklausās pēc murgainiem meliem.

Juniori uz Saemu
11:50 | 27/06/13
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Kāpēc Jānis Tečis netika virzīts nodaļas vietnieka un saemas deputātu kandidāta amatam!

Juniori uz Saemu
11:48 | 27/06/13
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Nopietni jāpadomā par junioru grupas dibināšanu, kurai būtu pilnīgi vienaldzīgas pašvaldības aktivitātes!

Cilvēks
12:05 | 27/06/13
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Mārtiņ, tā ir milzīga kļūda, ka gudro Jāni Teči turpini ignorēt un burtiski aizbāz viņam muti! Vismaz novērtē viņu, ieklausoties šajā gudrajā, bet klusajā jaunietī un ļauj viņam kādā publiskā sanāksmē runāt. Esmu pārliecināts, ka Tevi sāks cienīt par šādu demokrātisku rīcību.

Latvietis
12:15 | 27/06/13
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Viss izskatās gauži vienkārši - no Rīgas ieradās Bērziņš, jo viņam bija Zīles uzdevums beidzot pielikt punktu Liepājas tēvzemiešu brīvdomībai un nepakļaušanās Rīgas funkcionāru diktātam. Zīlem protams bija jāņem vērā ASV vēstniecības aizrādījums par pavasarī pie domes notikušo un tēvzemiešu atbalstīto protesta piketu pret amerikāņu jaukšanos Latvijas iekšējās lietās žīdiņu īpašumu kompensāciju jautājumos. Tagad problēma ir formāli novērsta un blumfeldi un ceriņieši raudzīsies, lai līdzīgi ekscesi pret Mozus ticīgajiem neatkārtotos.

Latvietim
12:44 | 27/06/13
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Šie čaļi tikai slēpjais aiz politkorektuma un diplomātijas plīvura, tev vajadzētu dzirdēt ko viņi runā neformāli par tevis minētājām tēmām.

HAHA
12:45 | 27/06/13
ZIŅOT
(-3)
(0)
+

Tas ir tikai sākums gan Kesis atbrīvosies no neatliekamiem darbiņiem un viss interesantais tikai sāksies. Vakar viņu satiku Rīgā.

HAHA
12:46 | 27/06/13
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Tā fočene ar Ceriņu un bērnu zīmētiem dzīvnieciņiem fonā ir forša.

SEZ
12:51 | 27/06/13
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Ceriņš pirms vēlēšanām cerēja tikt par deputātu un ietikt SEZā valdē( vismaz interesējās par Sez valdes locekļu algu)

viss ir vienkāri
13:00 | 27/06/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

viss nostāsies savās vietās.

nelasīju komentus
13:52 | 27/06/13
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

eu, tūdaļi, ko jūs varat ņemties? :) jūsu vietu jums parādīja vēlēšanās, bet izskatās, ka jūs nemācaties no klūdām, turpiniet riet viens uz otru un dalīt krēslus? uz priekšu, pa skuju taku vēstures mēslainē.

Gatis
15:07 | 27/06/13
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Man jau pietika ar Blūmfelda uzstāšanos televīzijā-kaut kāds pizģec

Viedoklis
16:46 | 27/06/13
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Vispār jau pie sasistas siles pat cūkas nekaujās, bet ar VL un TB laikam ir savādāk. Tikai tapēc pa laikam atveru šo portālu, lai apskatītos kā ta atkal viens otru apzākās komentāros. Nožēlojami. Aizmirstiet par tādu lietu kā TB Liepājas nodaļas un VL apvienošana. Tad jau nēģerus ar rasistiem būtu vieglāk apvienot. Bet ja es pareizi saprotu, problēma jau vairs nepastāv - NA Liepājas nodaļa ir nodibināta, Kesenfelds ar Silakaktiņu tur nav, jo lasija zemenes un nevarēja ierasties, VL un TB liepājas nodaļas formāli beidz eksistēt, līdz ar ko Kesenfelds paliek bez partijas, jauna skaista NA izkārtne ar Ceriņu priekšgalā. Varēs atkal cilāt nacionālos jautājumus uz velaa paraušanu, žēl tikai ka no tā sabiedrība nekļūst ne bagātāka ne pārtikušāka. Ja tā būtu, VL un Saskaņas Centrs būtu divas bagātākās partijas valstī. Kamēr nemainīsies savādā nacionālisma ideja - Kaut vai nabags, ka tik karogs zobos! Nekas ari nesanāks. Ar nabagu valsti neviens nelepojas. Vēlu veiksmi!

zieds
12:08 | 28/06/13
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Tev galvenais lai klimpas zupā nepietrūkst! Bet ja nebūs nacionālas valsts, arī ar klimpām radīsies problēma, ja nu vienīgi uz kartiņām krievu valodā.

£
17:05 | 27/06/13
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Silakaktinsh un Kesenfelds veel nav visa TB/LNNK Liepaajas nodala ! Domaaju,ka Liepaajas Tevzemieshi veel spriediis un domaas,pie kura Liepaajas grupeejuma pieslieties,vai pie Hodorovica-Seska brigaades,vai pie jaunizceptaas NA 19ka grupinas,vai arii saglabaas neitralitaati un nogaidiis,lai redzeetu,kas notiksies taalaak !

V.v.
19:35 | 27/06/13
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Pirms vēlēšanām bija ziņa, ka Ceriņš un Blumfelds esot aizgājuši pie vicemēra Ansiņa un jautājuši, kāpēc Kesenfelds esot aizgājis no Seska kluba. Ansiņš esot atbildējis, ka Kesenfeldam esot smags raksturs un ka būtot labi uz viņu nākamajās vēlēšanās vairs likmes nelikt. Ar to zēni sapratuši, ka Liepājas partija pēc VL iekļūšanas domē būs VL lielākais draugs un dalīs plātsaizes. Laikam jau Dzintars arī bijis solījis "diplomātisko" atbalstu! Jāsecina, ka it kā jauni kadri, taču meistari netīrajās lietās vēl profesionālāki.

Mikjānis
19:51 | 27/06/13
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Man ļoti žēl, ka Liepājā un ne bez Rīgas diriģentu piepalīdzēsanas ir sačakerēta nacionālā partija. Lai arī kādi strīdi un nesaprašanās, varēja taču abas puses i Dzintars, i Zīle ielikt stūrī. Laikam abiem ir izdevīgi visus sanaidot. Pati par sevi šādu divu grupējumu pastāvēšana uz kopējas nacionāli ideoloģiskās bāzes taču būtu tikai ieguvums! Tai vietā Vecrīgas darboņi organizēja paklausīgu jauniešu grupiņu, kas aizņemti ar sevi kā puķu bērni.

Mārtiņam Ceriņam.
22:37 | 27/06/13
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Visas lietas vajadzētu skatīties tomēr no nacionāliem fundamentiem (pamatiem). Lai jaunajiem politiķiem no lauku apvidiem pamatīgāk iesoļotu Liepājas politiskajā apritē ir , nepieciešams, savs vietējais nacionālais KRUSTTĒVS. Krustēvs, kurš pārzina vietējās tradīcijas un likmes.
Tāds Krusttēvs jaunajiem nacionāļiem, varētu būt Aizezerjuris, kurš specializējas Pieliepājas lauku iedzīvotāju iesaistīšanā Latvijas politikā. Tā kā viņa ilgstoši skolotam un bīdītajam politiķim I Ķervim( Vienotība} ietājusies neatgrieznisks prāta zudums,tad lielas iespējas Ceriņam pieteikties un kļūt pie Aizezerjura stipendiantu. Tā kā Ceriņš esot atturībnieks( vismaz no alkohola), tad izredzes tikt pie Aizezera par stipendiātu ir stipri lielas, jo ar dzērājiem viņš vairāk negribas sastīties.
Labumi pie Aizezerjura: perspektīviem skolniekiem tiek nodrošināts darbs valsts vai pašvaldības sektorā, netiek aizmirsti labie darbi skolotāja labā, nekad nebūs problēmas ar VID.
'

Atgādinājums
10:18 | 28/06/13
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Mārtiņ, kādēļ Lienei vienai pašai jāuztur mazā Baibiņa. Sāc savu visulatvijai demogrāfijas atbalsta programmu ar šo savas dzīves faktu.

Stop
13:16 | 28/06/13
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Vai tad tas nav Teča bērns no kursa biedrenes?

Ne/Cers
11:15 | 28/06/13
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Ļoti labs ieteikums Mārtiņam! Juriis tiešām varētu izglābt Ceriņa biznesu un pasargāt to no kreditoriem. Arī politiski deķītis būtu it silts un mīksts. Un korišs Raivis, mīlētākais no Kurzemes lauku zēniem pie Dzintara, arī tiktu iebīdīts Saeimā un latvju tautas vārdā darbotos kādās apakš komisijās pa apakšām. Padomājiet, Mārtiņ un uzklausiet labus un bezmaksas padomus.

£
11:55 | 28/06/13
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Tad jau Cerinsh izraadaas liels svolocs,ja jau neuztur mazo Baibinu !

Tieši tā
15:11 | 28/06/13
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Bērnus ir māksla audzināt, nevis radīt un atstāt.

ULIHS
16:04 | 28/06/13
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Ja jau Raivis Blūmfelds bija ieteicis VL Liepājas nodaļā uzņemt Jāni Teči, tad kāpēc tagad no Teča jānovēršās. Kā saka moris savu melno darbu izdarija un tagad ir brīvs. Vai tad Teči nevarēja iecelt kādā vēsturnieku apakškomisijā, vai arī par totalitārisma nozieguma atklāšanas apkškomisijas vietnieku. Kāpēc neizmantot Teča kunga zināšanas. Un ja kas, tad tas ir ļoti nekrietni palaist NA baumas, ,ka Tečis ir Skrīveres gaidāmā bērna tēvs.Nav labi pielietot tādas metodes.

skats no malas
16:36 | 28/06/13
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Tečis tiešām vērtīgs kadrs.

oliņš
19:39 | 28/06/13
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Kesenfelds dibina partiju VISU LIEPĀJAI -VL

pareizi
20:30 | 28/06/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Es par brīvu Kurzemi bez Rīgas gangsteriem. Vajag Kurzemes valsti ārpus hiēniskās Eiropas Savienības.

J. P.
19:46 | 28/06/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Labais! Kādas iespējas iestāties?

proletariāts
20:15 | 28/06/13
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Mēs par partiju VISU LUPATLAŠIEM !

Jahnis
11:10 | 29/06/13
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

visi šeitan esošie komentāri liecina - tajā Na vai Vl patiešām nav neviena kaut cik domājoša cilvēka , tikai stulbas ambīcijas.

bez vārda
23:06 | 29/06/13
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Mārtiņam vismaz vajadzēja no tās sapulces telpas sienas paņemt līdzi kādu no dzīvnieciņu bildītēm un aiznest (aizsūtīt) to Baibiņai- nebūtu jātērējās lieki, bet bērniņam būtu kāds prieciņš....

Pēteris
23:22 | 29/06/13
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Bet mani tomēr interesē, vai pastāv vienošanās no VL jauniešu puses, ka tie atbalstīs Kesenfeldu un viņa piekritējus dibināt reģionālo partiju VL/Visu Liepājai/ un pēc tam tajā darboties kā jaunieši nodaļa?

to PĒTERIS
14:57 | 30/06/13
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

ULDIS SESKS TO CERIŅAM NEOIEĻAUS DARĪT.

Liepājnieks
18:57 | 30/06/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Kaut kas iet greizi, Kesenfelds ir nobīdīts nost, ok, bet kāpēc Blūmfelds ar Skrīveri nevar kērties klāt pie nodaļas veidošanas, Pavītols varētu arī palīdzēt un viss noritētu normāli.

Igaunis
21:53 | 30/06/13
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Vai tad Skrīvere atnāca strādāt muzejā jau būdama 3. mēesī jau bērna gaidībās/

Mamm
11:53 | 01/07/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Vai kāds var man paskaidrot, kas tās par personām, ko bieši cilvēki mim komentāros: Jānis Tečis, Kristīne Skrīvere, Raivis Blumfēlds, Mārtiņš Ceriņš... Es no īstajiem patriotiem iepājniekiem zinu tikai Juri Pavītolu un Ivaru Kesenfeldu, vēl arī Gunāru Ansiņu, vai tie te minētie būtu no NLO?

oliņš
19:40 | 01/07/13
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

ja ceriņam priekulē piededzis jumta bizness un pašam arī jumts sāk braukt nost, tad vienīgo glābiņs čalim ir cerība ar politiku uzlabot savu materiālo stāvokli. tāds pats ir ar Blūmfeldu, kurš dzīvo no bērna pabalsta un saemas deputāta bezdarbnieka pabalsta-sieva iet pie darba, bet "politiķis" Blūmfelds mājās kopj bērnu, jo tā tak izdevīgāk.., jo sievai vidējā alga stipri mazāk nekā deputātos sapelnītais.

Tā viš i
12:53 | 01/07/13
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Paaudzes mainās. Sirmgalvjiem jādod vieta jaunajiem.

Ilga
10:49 | 02/07/13
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Ceriņš - jaunais Liepājas latviešu Ļeņins. Blumfelds, mazs kombinātors no Dzintara azotes, gatavs ierasties pie Seska un Hadara jebkurā diennakts laikā. Cik nožēlojami, ka sīkās ambīcijās un kašķos tik tālu nu ir aiziets!

Oliņam
16:52 | 02/07/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Maldie biedri, jo Ceriņam no peļņas ne savā, ne politikas biznesā nekad nekas nav spīdējis. Par to jumtu gan Tev taisnība, jo čalis sāk apzināties, ka viņu izmanto bezdarbnieks un bērnu kopējs Blumfelds. Arī kāds vēl jāpieņem darbā, tad "jāziedo" pa kvēlošām oglēm lēkājošo nometnei, vēl biedra naudas...tad vēl Baibiņas mātei...nu traks var palikt pat bez politikas!

letiņs
22:45 | 02/07/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kā var šitā sačakerēt normālu un populāru latviešu partiju, jābrīnās, cik daudz saradies alkatīgo, rausēju un varbūt arī vientiešu. Atceros, kad Jānis Gailis bija TB vadītājs, nebija nekāda Rīgas ultimāta vai pašiem kādi nodevēji. Un normāli bija tautas atbalsts, tikām ievēlēti domē, Mauliņš, Raits, Putra, jā, arī Prūsis.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki