Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Biedrība "Radi Vidi Pats" aicina uz līderības kursiem


atlikušas 250 zīmes


Biedrība "Radi Vidi Pats" aicina uz līderības kursiem

Otrdienā, 23. septembrī, 2014 | BIRKAS: Radi Vidi Pats , seminārs , LTRK
Izdrukāt Ziņot

Biedrība "Radi Vidi Pats" aicina liepājniekus vecumā no 18 gadiem pieteikties divu dienu bezmaksas apmācību kursiem ''Radošā līderība'', kas notiks 25. līdz 26.oktobrī.

Kā informē biedrība "Radi Vidi Pats" projekta vadītāja Agata Babina, apmācību kurss notiks Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Liepājas nodaļas telpās, Graudu ielā 17/19  no 25. līdz 26. oktobrim, un tajā ir aicināts piedalīties ikviens Liepājas iedzīvotājs vecumā no 18 gadiem, kas vēlas pilnveidot savas līdera prasmes, pavadīt nedēļas nogali atbrīvotā, pozitīvā un atbalstošā gaisotnē un aktīvāk iesaistīties pilsētas dzīves dažādošanā un aktuālo problēmu risināšanā.

Apmācību kursa galvenās tēmas ir līdera prasmju attīstīšana caur sevis izzināšanu, savu un savas kopienas vajadzību apzināšana, komunikācijas un sadarbības prasmju pilnveide, empātija un radošums. Apmācību pamatā ir inovatīva metodoloģija, kas apvieno pieredzes izglītību, ķermenisko mācīšanos un dažādus radošās domāšanas paņēmienus – programma ietver ne tikai intelektuālus uzdevumus, bet arī dažādus kustību uzdevumus, kas nāk no tādām jomām kā somatiskā izglītība, kontaktimprovizācija, partneru joga un meditācija.

Apmācība palīdzēs tās dalībniekiem kļūt radošākiem un atvērtākiem komunikācijai un sadarbībai ar citiem cilvēkiem. Apmācības laikā tiks apzinātas arī tās tēmas un problēmas, kuras šobrīd ir aktuālas dalībniekiem.  Apgūstot vairākas ideju ģenerēšanas un radošās problēmu risināšanas metodes, meklēsim risinājumus šiem dalībnieku izvēlētajiem izaicinājumiem. Pēc apmācības visiem tās dalībniekiem būs pieejams konsultatīvs atbalsts projektu finansējumu pieteikumu izstrādē un projektu vadībā.

Apmācību programmu nodrošinās neformālās izglītības apmācību vadītājas Ilze Jēče un Inese Priedīte.

Lai pieteiktos, lūdzam aizpildīt šo tiešsaistes pieteikuma formu http://ej.uz/dz78 līdz 6.oktobrim.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki