Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Biedrība "Rave Team" aicina uz BMX frīstaila pulciņu


atlikušas 250 zīmes


Biedrība "Rave Team" aicina uz BMX frīstaila pulciņu

Trešdienā, 05. septembrī, 2018 | BIRKAS: Rave Team , BMX , Patriks Vīksna , atvērto durvju diena
Izdrukāt Ziņot

6. un 7.septembrī no pulksten 17 līdz 20 biedrība "Rave Team" aicina visus interesntus uz atvērto durvju dienām Liepājas iekštelpu skeitparkā, Spīķeru ielā 19/23.

Aicināts tiek ikviens, kuram interesē ekstrēmie sporta veidi, tādi kā "BMX freestyle", Inline, Scooter, kā arī ir vēlme apmeklēt "BMX freestyle" pulciņu, informē biedrības "Rave Team" sabiedrisko attiecību vadītāja asistente Jana Soboļeva.

"Rave Team" piedāvā "BMX freestyle" nodarbības vecumā no 7 līdz 25 gadiem. Nodarbības notiek trijās grupās – iesācēji, amatieri, kā arī šogad ir izveidota meiteņu grupa. Tās sevī ietver izpratnes mācības par velosipēdu un rampām, treniņus uz velosipēda, fiziskās sagatavotības treniņus. Ik gadu nodarbībās piedalās 20 – 50 jauniešu.

Biedrība "Rave Team" darbojas kopš 2013.gada. Sadarbojoties ar Liepājas pilsētas pašvaldības Bērnu un Jaunatnes centru tika izveidots "BMX freestyle" pulciņš, kurā tiek organizēti sistemātiski treniņi. Papildus tiem jauniešos tiek audzināts arī patriotisms, organizēti treniņu un sacensību braucieni gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Biedrība ik gadu organizē arī pašmāju sacensības "Mad Liepāja", kuras ir lielākās atvērtā tipa ekstrēmo sporta veidu sacensības Latvijā.

2017.gada novembrī divi "Rave Team" sportisti starptautiskajā riteņbraukšanas čempionātā "2017 Urban Cycling World Championships" Ķīnā izcīnīja vienu vietu Latvijai piedalīties Jaunatnes olimpiskajās spēlēs 2018, kuras notiks jau oktobrī Argentīnā. Tas nozīmē, ka pirmajās Jaunatnes olimpiskajās spēlēs vēsturē, kurās iekļauta arī "BMX freestyle" park disciplīna, piedalīsies arī Latvija. Mūsu valsti pārstāvēs liepājnieks Patriks Vīksna.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki