Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Biedrības nams aicina tikties ar Ziemassvētku vecīti


atlikušas 250 zīmes


Biedrības nams aicina tikties ar Ziemassvētku vecīti

Ceturtdienā, 03. novembrī, 2016 | BIRKAS: Ziemassvētki , Latviešu biedrības nams
Izdrukāt Ziņot

Kad zemi pārklāj pūkains sniegs, kad sarma rītos sāk rotāties koku zaros un bērni savus degunus pieglauž logu rūtīm, caur kurām laužas ārā piparkūku smarža, tuvojas Ziemassvētku laiks.

Kā ierasts, arī šogad Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē valdīs Ziemassvētku noskaņa un jautra čaloņa, jo mazajiem liepājniekiem tiek gatavots īsts svētku jampadracis, informē nama Kultūras darba menedžere Simona Puiga.

Ziemassvētku vecītis aicina vecākus un uzņēmumu iestāžu darbiniekus iepriecināt savas atvases svētkos, piesakot bērna dalību Biedrības nama organizētajā Ziemassvētku sarīkojumā “Kurš paslēpa Ziemassvētkus?”. Pazudušos svētkus palīdzēs glābt rūķu saime un noslēpumainajam pasaku tēlam atklās Ziemassvētku brīnumu sajūtu. Priekā par atrastajiem svētkiem, pēc izrādes bērnus sagaida aizraujoša un interesanta svētku programma, kopā ar Ziemassvētku vecīti un pasaku tēliem dodoties jautrās un kustīgās rotaļās, dziedot dziesmas un iemācoties īpašo Ziemassvētku deju. Visbeidzot, tiks vērts vaļā lielais dāvanu maiss, un vecītis kopā ar saviem palīgiem sniegs bērniem sarūpētās dāvanas.

Par priecīgu garastāvokli un svētku brīnumu sajūtu rūpēsies Irēnas Karpas studijas "Allegria'' mazie un lielie aktieri.

Ziemassvētku sarīkojums norisināsies 21.decembrī pulksten 14 un 17 un 23.decembrī pulksten 11 un 14. Pieteikšanās Ziemassvētku sarīkojumam zvanot pa tālruni 63421670 vai 25874480.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki