Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Brīvdienā pēc Dziesmu svētkiem strādās divas pasta nodaļas


atlikušas 250 zīmes


Brīvdienā pēc Dziesmu svētkiem strādās divas pasta nodaļas (1)

Ceturtdienā, 28. jūnijā, 2018 | BIRKAS: dziesmu svētki , Supernetto , Rietumu centrs , pasts
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no pasts.lv

Pirmdien, 2018.gada 9.jūlijā, kas šogad ir brīvdiena pēc Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētkiem, strādās atsevišķas pasta nodaļas Latvijas lielāko pilsētu tirdzniecības centros.

Klienti, kam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirtie pabalsti un pensijas tiek piegādāti dzīvesvietā ar Latvijas Pasta starpniecību un kam izmaksa paredzēta no 5. līdz 9.jūlijam, tās saņems agrāk, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Vineta Danielsone.

Diena pēc Dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta ir oficiāla brīvdiena visā valstī. Pasta pakalpojumi šajā dienā būs pieejami atsevišķās pasta nodaļās lielāko pilsētu tirdzniecību centros – precīzs Rīgā, Mārupē, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī un Liepājā strādājošo pasta nodaļu saraksts un to darbalaiki pieejami šeit.

Liepājā no pulksten 10 līdz 20 strādās 3. un 7.nodaļa, attiecīgi tirdzniecības centros "Rietumu centrs" (Jaunā ostmala 3/5) un "Supernettto" (Ganību 175/177).

VSAA piešķirtās pensijas un pabalstus, kuru ikmēneša saņemšana sakrīt ar 9.datumu, izmaksās 6.jūlijā, bet 5.jūlijā tie tiks izmaksāti klientiem, kam par izmaksas datumu noteikts 7. un 8.jūlijs. Savukārt 4.jūlijā klienti saņems pensijas un pabalstus, kuriem izmaksa paredzēta 5. un 6.datumā.


Sludinājums

mo
22:34 | 28/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tā arī nesapratu, kāpēc 25.jūnijs nebija brīvdiena? 24 taču iekrita svētdienā. A pēc dzsv gan brīvs.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki