Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Brīvdienās varēs atbalstīt sportistus un svinēt jubileju


atlikušas 250 zīmes


Brīvdienās varēs atbalstīt sportistus un svinēt jubileju

Piektdienā, 23. februārī, 2018 | BIRKAS: LOC , hokejs , koncerts , volejbols , futbols , basketbols
Izdrukāt Ziņot

Šajās brīvdienās ledus hallē hokejisti aizvadīs izslēgšanas spēles, savukārt Olimpiskā centra apmeklētājiem iespējams atbalstīt sportistus dažāda līmeņa sporta sacensībās.

Kopā ar atpazīstamiem mūziķiem un iemīļotām melodijām vēl liepājnieki un viesi varēs atzīmēt leģendārā ziņģu meistara Eduarda Rozenštrauha simtgades jubileju, informē LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Mūrniece.

Piektdienas, 23.februāra vakarā,  Lejaskurzemes novada čempionāta volejbolā ietvaros "LSSS U14" mērosies spēkiem ar "Aizpute U16" spēlētājām. Spēle norisināsies LOC sporta zālē Nr.4, jeb volejbola zālē pulksten 18.

Brīvdienas neizpaliks arī bez cīņām Liepājas pilsētas čempionātā telpu futbolā. Sestdienas pēcpusdienā komandas aizvadīs kopumā četras spēles, kurās par uzvaru cīnīsies "Meta-Plast" un "Dunalka", "Priekule" un "TEM", "Medze" un "Raven", kā arī "Lesjofors" un "Centra draudze". Savukārt svētdien norisināsies trīs spēles čempionāta ietvaros. Pirmie savstarpējo cīņu aizvadīs "Nīcas" un "RK Metāls" komandas, bet pēc tam, divās spēlēs tiks noskaidroti pirmo četru vietu ieguvēji. 24.februārī cīņas notiks no pulksten 10 līdz 14, bet 25.februārī skatītāji gaidīti no pulksten 13.30 līdz 16.30. Futbola skatītāji gaidīti LOC Sporta zālēs Nr. 2. un 3.

Divu dienu garumā, no 24. līdz 25.februārim, olimpiskā centra cokolstāvā esošajos iekštelpu minigolfa laukumos norisināsies starptautiskais minigolfa turnīrs "Liepaja Open 2018". Sacensībās, kā jau ierasts, par godalgām cīnīsies ne tikai labākie sportisti no Latvijas, bet arī tuvākajām kaimiņvalstīm. Gan sestdien, gan svētdien sportisti uzsāks cīņas pulksten 11.

Gan sestdien, gan svētdien komandas aizvadīs savstarpējās cīņas Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Sestdienā pirmie, pulksten 12, laukumā dosies TK "Oga", kuri mērosies spēkiem ar "Kraukļi" spēlētājiem, bet uzreiz pēc tam, pulksten 13.30, par uzvaru cīnīsies "Fēnikss" un "Kvartāls/Parabelum". Arī svētdienā komandas cīnīsies sākot no pulksten 12, kad laukumā dosies "Pāvilostas novads" un "LSSS 2", savukārt nākamā cīņā, pulksten 13.30, spēkiem mērosies "Lesjofors" un "Ģeodēzists". 24.februārī skatītāji gaidīti LOC Sporta zālē Nr. 4, jeb volejbola zālē, bet 25.februārī spēlētājus atbalstīt varēs LOC Arēnā.

Šajā nedēļas nogalē LOC Ledus hallē hokeja klubam "Liepāja Optibet" sāksies izslēgšanas spēļu pusfināli, kur Liepājas komandas pretinieks būs HK "Kurbads". Pašreizējā pozīcija turnīra tabulā liepājniekiem dod priekšrocību pretiniekus uzņemt savā mājas laukumā. Vietu sadalījums tiks noteikts līdzko viena komanda sasniegs četras uzvaras. Gan 24.februārī, gan 25.februārī spēles sākums ir pulksten 13.30. Ieejas maksa atbalstītājiem 1 – 2 eiro.

Sestdienas, 24.februāra pēcpusdienā, LOC Arēnā norisināsies Austrumeiropas sieviešu basketbola līgas pirmā ceturtdaļfināla spēle, kurā par uzvaru cīnīsies "Liepājas Papīrs" un "TTT Rīga". Šī cīņa ir nozīmīga gan liepājniecēm, gan rīdziniecēm,  jo komanda, kura būs uzvarējusi divu spēļu summā, kvalificēsies čempionāta pusfinālam. Spēles sākums pulksten 14.

Nedaudz vēlāk, pulksten 15, LOC Rožu zālē tiks atzīmēta leģendārā, daudzu latviešu iemīļoto dziesmu autora un izpildītāja Eduarda Rozenštrauha simtgades jubileja. Jubilejas koncertā "Bij` vasara toreiz tik zaiga…", godinot izcilā ziņģu meistara piemiņu, piedalīsies un melodijas izdziedās atpazīstamie solisti, kā Normunds Rutulis, Dainis Skutelis, Anmary, Normunds Zušs, Kristīna Zaharova, Atis Auzāns un Oranžo meiteņu trio – Anita Levša, Olga Stupiņa un Inta Gudovska. Tik pat muzikāli krāsains, kā solistu saraksts, būs arī instrumentālistu sastāvs – Juris Kristons (taustiņi), Atis Auzāns (akordeons), Ainis Rudzītis (ģitāra), Nelli Bubujanca (sitamie instrumenti), Raivo Stašāns (saksofons, klarnete, flauta), Lauris Amantovs (trombons), Normunds Piesis (trompete).

Iepriekšpārdošanā vēl pieejamas dažas biļetes uz koncertu, un iegādāties tās var "Biļešu Paradīze" kasēs visā Latvijā un internetā.

Sestdiena būs īpaša basketbola faniem, jo laukumā dosies ne tikai meiteņu, bet arī puišu komanda. OlyBet Latvijas basketbola līgas ietvaros LOC Arēnā "Betsafe/Liepāja" uzņems pretiniekus no "Valmiera/ORDO" komandas.  Čempionāta pamatturnīrā liepājnieki pašlaik atrodas tabulas 5. vietā, savukārt valmierieši ieņem pēdējo, 9. vietu. Spēles sākums pulksten 17. Ieejas maksa skatītājiem 4 eiro, studentiem un jauniešiem līdz 18 gadiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, ieejas maksa 1 EUR, bet pensionāriem un jauniešiem līdz 7 gadu vecumam ieeja ir bezmaksas.

Svētdiena, 25.februāris, tiks iesākts ar Kurzemes ziemas čempionāta spēlēm telpu futbolā, kurā piedalīsies 5 jauniešu komandas U18 vecuma grupā. Šajā čempionātā par uzvaru cīnīsies "Liepāja AS", "Ventspils 2", "Brocēni", "Ventspils" un "Liepāja ND" komandu spēlētāji. Spēles visas dienas garumā, no pulksten 11 līdz 15, norisināsies LOC Sporta zālēs Nr. 2. un 3.

Savukārt, svētdienas vakarā LOC sporta zālēs norisināsies cīņas Latvijas telpu futbola čempionāta 1. līgas ietvaros. Šoreiz spēkiem mērosies divas komandas no Liepājas – TFK "Liepāja" un "UPTK". Spēles sākums pulksten 18, skatītāji, kā ierasts, gaidīti LOC Sporta zālēs Nr. 2. un 3.

Ikviens LOC Olimpiskā centra apmeklētājs aicināts apskatīt Liepājas BJC foto pulciņa vadītāja Ruslana Šuļgas personālizstādi "Mani 5 gadi Liepājas Bērnu un jaunatnes centrā", kura izvietota  LOC Rožu zāles foajē. Izstādē visu februāra mēnesi būs apskatāmas fotogrāfijas no dažādiem pasākumiem, koncertiem un citām aktivitātēm, kuras organizējis Bērnu un jaunatnes centrs. Tāpat izstādē būs redzami arī Bērnu un jaunatnes centra pedagogu un pulciņu dalībnieku portreti.

Lai relaksētos pēc saspringtās darba nedēļas un gūtu spēkus jauniem darbiem, aicinām apmeklēt LOC Baseins&SPA. Atgādinām, ka LOC baseins brīvdienās, ir atvērts no pulksten 9, SPA zona – no 10. Savukārt, tie, kuri vēlas aktīvāku atpūtu, aicināti apmeklēt ledus halles publiskās slidotavas.

Piektdiena, 23.februāris
11.45 – 12.45 Publiskā slidotava
13.00 – 14.00 Publiskā slidotava ar nūjām

Sestdiena, 24.februāris
11.45 – 12.45 Publiskā slidotava
16.30 – 17.30  Publiskā slidotava ar nūjām
17.45 – 18.45 Publiskā slidotava
21.30 – 22.30 Publiskā slidotava

Svētdiena, 25.februāris
11.45 – 12.45 Publiskā slidotava
16.15 – 17.15 Publiskā slidotava
20.00 – 21.00 Publiskā slidotava


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki