Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Būs apskatāma projekta "Proti un Dari" gleznu izstāde


atlikušas 250 zīmes


Būs apskatāma projekta "Proti un Dari" gleznu izstāde

Pirmdienā, 25. jūnijā, 2018 | BIRKAS: Fontaine palace , izstāde
Izdrukāt Ziņot

No 29. jūnija līdz 14. jūlijam Liepājas mūzikas kluba "Fontaine Palace" iekštelpu terasē būs apskatāma projekta "Proti un Dari" jauniešu un viņu mentoru radīto gleznu izstāde.

Izstādes atklāšana notiks 29. jūnijā pulksten 14. Projekta “Proti un dariI!" mērķa grupa ir jaunieši vecumā no 15 līdz 29 gadiem, kuri nemācās, nestrādā, neapgūst arodu, nav reģistrēti Nodarbinātības valsts aģentūrā kā bezdarbnieki.

Projekta mērķis ir attīstīt mērķa grupas jauniešu prasmes un veicināt viņu iesaisti izglītībā, tai skaitā aroda apguvē pie amata meistara, Nodarbinātības valsts aģentūras vai Valsts izglītības attīstības aģentūras īstenotajos Jauniešu garantijas projektu pasākumos vai Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotajos aktīvajos nodarbinātības vai preventīvajos bezdarba samazināšanas pasākumos, kā arī nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā.

Vizuālajai mākslai kopš cilvēces pastāvēšanas pirmsākumiem ir bijušas dažādas funkcijas. Tā tiek uztverta  kā cilvēka pašizpausmes līdzeklis. Ar krāsu un mākslas tēlu starpniecību, tās radītājs izsaka savas jūtas, emocijas, pieredzi. Šajā izstādē Tev būs iespēja iepazīties ar dažādiem darbiem un sajust dažādas emocijas.

Mūzikas klubs "Fontaine Palace" atrodas Dzirnavu ielā 4. Izstāde būs apskatāma no 29.jūnija līdz 14.jūlijam, katru dienu no pulksten 14 līdz 20.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki