Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Būs bezmaksas lekcijas un nodarbības sevis izzināšanai


atlikušas 250 zīmes


Būs bezmaksas lekcijas un nodarbības sevis izzināšanai

Pirmdienā, 05. novembrī, 2018 | BIRKAS: garīgā veselība , ES , Libava
Izdrukāt Ziņot

No 22. līdz 25.novembrim Liepājā, viesnīcā "Libava", norisināsies Garīgās veselības nedēļa, kuras ietvaros liepājniekiem būs iespēja iesaistīties dažādās aktivitātēs.

Aktivitātes būs vērstas uz dziļāku sevis iepazīšanu, savu vajadzību apzināšanos, emocionālās un fiziskās labsajūtas uzlabošanu, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

22.novembrī no pulksten 18 līdz 20.30 viesnīcas "Libava" Kamīnzālē ikvienam interesentam būs iespēja noklausīties geštaltterapeites Elīnas Zelčānes lekciju "Emocionālā higiēna un psihiskā veselība" un pārrunāt lekcijas saturu. Paralēli Banketu zālē norisināsies filmas "Prāta spēles" skatīšanās. Pēc kino seansa Radošā psiholoģijas centra "Ģimenei" psiholoģe Iveta Gēbele un psihoterapeite Lora Priedola analīzēs redzēto un palīdzēs skatītājiem apzināties emociju lomu viņu dzīvē.

23.novembrī no pulksten 18 līdz 20 viesnīcas "Libava" Kamīnzālē grāmatas "No perfekcionisma uz mīlestību" autore un geštaltterapeite Elīna Zelčāne lasīs lekciju "Kā izkļūt no perfekcionisma slazda". Lekcija īpaši noderēs tiem, kuri allaž visu grib izdarīt nevainojumi, bet, nespēdami to paveikt, mokās pašpārmetumos. Paralēli Banketu zālē norisināsies fiziska, emocionāli un enerģētiski atbrīvojoša un attīroša prakse, ko vadīs sieviešu fizisko un garīgo prakšu speciāliste Evita Eglīte. Divas stundas pirms šīs nodarbības vēlams neēst un uz nodarbību līdzi jāņem paklājiņš, pleds, ērts vingrošanas tērps, čības un dvielītis.

24.novembris būs diena, kuru liepājnieki varēs veltīt sava ķermeņa labsajūtai. Visas nodarbības notiks viesnīcas "Libava" Banketu zālē. Pulksten 12 interesenti aicināti uz jogas un apzinātas elpošanas nodarbību, kuru vadīs vingrošanas instruktore Zane Frickausa. Pulksten 13 notiks miera joga un čella meditācija, kuru vadīs jogas un veselīgas kustības skolotāja Ilze Jēče un čelliste Ieva Šķendere. Pulksten 14.30 fizioterapeite Elīza Kandere-Salmiņa iepazīstinās ar vingrošanas elementiem sievietes labsajūtai un sievišķībai. Uz nodarbībām lūgums ņemt līdzi ērtu vingrošanas tērpu un paklājiņu. Bet pulksten 15.30 sieviešu fizisko un garīgo prakšu speciāliste Evita Eglīte ļaus iegrimt sievišķās dabas dejā. Dejas notiks garos svārkos vai kleitās, zeķītēs vai basām kājām. Līdzi vēlams ņemt arī paklājiņu un pledu.

25.novembrī no pulksten 12 līdz 16 viesnīcas "Libava" Banketu zālē vecāki, vecvecāki un pedagogi ir aicināti uz darbnīcu "Kā palīdzēt bērnam mācīties pašam risināt problēmas". Darbnīcu vadīs interneta vietnes www.uzvediba.lv veidotāja, "Latvijas Autisma apvienības" vadītāja un trīs bērnu mamma Līga Bērziņa.

Visas lekcijas un nodarbības ir bez maksas, taču, tā kā vietu skaits ir ierobežots, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot vai sūtot sms uz tālruni: 25 404 241.

Plašāku informāciju par nodarbību saturu un lektoriem varat uzzināt pašvaldības mājaslapā.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv un pašvaldības sociālo tīklu facebook.com, twitter.com un instagram.com kontos.

Pasākums tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs" ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, tālr. 63404747, e-pasts veseliba@liepaja.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki