Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Būs bezmaksas seminārs par Baha ziedu terapiju


atlikušas 250 zīmes


Būs bezmaksas seminārs par Baha ziedu terapiju (3)

Autors: Laura Tidriķe, "Ziedu enerģija" vadītāja
Otrdienā, 06. februārī, 2018 | BIRKAS: seminārs , Ziedu terapija , Latviešu biedrības nams
Izdrukāt Ziņot

Atzīmējot uzņēmuma "Ziedu enerģija" desmitgadi, 10.februārī pulksten 10 ikviens aicināts uz bezmaksas semināru "Baha ziedu terapija – dabas dziedinošais spēks" Latviešu biedrības namā.

Semināru vadīs Laura Tidriķe, uzņēmuma "Ziedu enerģija" radītāja un vadītāja, tulkotāja un grāmatu autore, kas Baha ziedu terapiju apguvusi Vācijā, Austrijā un Anglijā, jau vairāk nekā 10 gadus diendienā nodarbojas ar šo terapiju gan izmantojot to savā ģimenē, gan sniedzot konsultācijas un semināros nododot savas zināšanas citiem.

Baha ziedu terapija ir vērsta uz mūsu emocijām un domām – tajā izmantotās ziedu esences atbrīvo no negatīviem un postošiem psihoemocionāliem stāvokļiem (bailēm, aizvainojuma, sasprindzinājuma, apātijas u.c.) un, atjaunojot dabisko iekšējo līdzsvaru, palīdz atgūt iekšēju mieru, ļauj uz esošo situāciju paskatīties no cita skatupunkta un ieraudzīt problēmas risinājumu. Jo līdzsvarotāki esam, jo emocionāli mierīgāk spējam reaģēt uz notikumiem. Jo optimistiskāk raugāmies uz dzīvi, jo vairāk iespēju saskatām.

Baha ziedu terapiju pirms 90 gadiem atklāja angļu ārsts Edvards Bahs (Edward Bach). Tajā izmanto savvaļas augu ziedu esences, dēvētas par Baha ziediem. Baha ziedu terapijas pamatprincips ir: "Ārstē cilvēku, nevis viņa slimību." Terapijas uzmanības centrā atrodas cilvēks, viņa domas, emocijas, attieksme pret dzīvi un pieredze. Šī terapija ir visā pasaulē populāra pašpalīdzības metode, jo tā ir dabiska, droša, vienkārša un pieejama ikvienam, un to var izmantot kopā ar jebkuru citu terapiju.

Pirms desmit gadiem Baha ziedu terapija Latvijā bija pazīstama vien retajam. Lai to savā labā varētu izmatot ikviens, tika dibināts uzņēmums "Ziedu enerģija", kura darbošanās stūrakmens ir sabiedrības informēšana par šo ārstniecības metodi.
Seminārā dalībnieki gūs atbildes uz pamatjautājumiem par Baha ziedu terapiju:
– Kas tā ir, kā tā radās un kad var palīdzēt?
– Kā to izmantot savas veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanā?
– Kā veiksmīgi izvēlēties ziedu esences un gūt maksimāli efektīvu rezultātu?
Būs iespēja uzdot arī savus jautājumus, kā arī pēc semināra iegādāties grāmatas un dziedinošās ziedu esences.
Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālruni 67223364, 29646644 vai mājaslapā ziedu-energija.lv/dzimsanasdiena

 


Sludinājums

Margarieta
15:44 | 06/02/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Jāiet regulāri pie ārstiem, jāveic analīzes, nevis jāosta kaut kādas puķītes! Kaut kas neticam, ko tik cilvēki neizdomā, lai tiktu pie naudas!

Margarieta
21:33 | 07/02/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Nedīc kā struteņu aromātu pārmāvusies apdullināta zaļā spīdīgā mēslumuša! Paskaidro, kas nav pareizi pateikts.
Un cenas palasot šim teijāterim, mati gaisā saceļas! Un kāds vēl tam pat tic?:DDD Tā jau ir. Ja ir aitas, cirpēji atradīsies, kas makus iztukšos, lai tiktu pie vieglas naudas. Es varu zeķu terapiju uztaisīt. Ikvienam iesmirdināšu zeķes atkarībā no čakrām. Varēsiet ostīt kaut pa zemi vāļājotis. Bet katram individuāli! Seanss arī 30,-eur! Veselība pēc tāda aroma ostīšanas atgriezīsies pat beigtam prusakam! Tikai maksājiet!:D

asais
14:40 | 07/02/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Nu nevajag jau savu aprobežotību izrādīt pa visu pagastu.
Rij savas ripiņas un neķer kreņķi.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki