Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Būs Ziemassvētku mākslas tirgus "Timbaka Taibaka"


atlikušas 250 zīmes


Būs Ziemassvētku mākslas tirgus "Timbaka Taibaka"

Otrdienā, 01. decembrī, 2015 | BIRKAS: Ideju bode , Ziemassvētki , tirdziņš , Timbaka Taibaka , mākslas vidusskola
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Liepājā ceturto gadu norisināsies Ziemassvētku mākslas tirgus "Timbaka Taibaka", līdz 10.decembrim mākslinieki un dizaineri var pieteikt savus darbus tirdziņam.

Mākslas tirgus "Timbaka Taibaka" notiks Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas zālē no 21.decembra līdz 23.decembrim, informē radošās telpas "Ideju bode" vadītāja Krista Kalnarāja. Ziemassvētku priekšvakarā tajā būs iespējams iegādāties lietas, kuras radījuši profesionāli mākslinieki, mākslas studenti, dizaineri un amatnieki. Tirdziņā būs nopērkamas gleznas, zīmējumi, grafikas, rotas, ādas un tekstila izstrādājumi, aksesuāri, koka un keramikas izstrādājumi, trauki, kā arī dažādi dizaina priekšmeti. Mākslas tirgus tiks atklāts 21.decembrī pulksten 17, un darbību tas turpinās arī 22. un 23.decembrī no 11 līdz 19.

Līdz 10.decembrim radošā telpa "Ideju bode" aicina māksliniekus un dizainerus no visas Kurzemes pieteikt savus darbus Ziemassvētku mākslas tirdziņam.

Mākslas tirgū ar saviem darbiem var piedalīties mākslinieki, topošie mākslinieki, mākslas pasniedzēji, dizaineri un amatnieki. Darbu iesniedzējiem, izņemot skolas audzēkņus, jābūt juridiskām personām vai reģistrētiem Valsts ieņēmumu dienestā. Organizētāji patur tiesības atlasīt darbus, lai tie atbilstu mākslas tirgus koncepcijai.

Mākslas tirgus tiek organizēts ar mērķi demonstrēt radošo cilvēku prasmes un talantus un dot iespēju māksliniekiem pārdot savus darinājumus. Tirgu organizē radošā telpa "Ideju bode", kas arī ikdienā atbalsta māksliniekus, palīdzot viņiem realizēt savus izstrādājumus un mākslas darbus. Tās ir ne tikai gleznas, bet arī dizaina preces un praktiski noderīgas lietas.

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki