Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Centrālais Adventa ieskaņas pasākums būs "Romas dārzā"


atlikušas 250 zīmes


Centrālais Adventa ieskaņas pasākums būs "Romas dārzā" (7)

Otrdienā, 27. novembrī, 2018 | BIRKAS: Romas dārzs , koncerts , advents , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot

Centrālais Adventa ieskaņas pasākums Liepājā notiks sestdien, 1.decembrī "Romas dārzā", kur ar svētku koncertu pulksten 17 uzstāsies grupa "My Radiant You" Jāņa Driksnas vadībā.

Sestdiena centrālajam Adventa pasākumam izvēlēta tādēļ, ka pēc baznīcas kalendāra Adventa laiks sākas tieši sestdienā pulksten 18.
 
Adventa laiks Liepājā tiks ieskandināts ar pasākumiem trīs Liepājas mikrorajonos, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

30.novembrī pulksten 16 tiks iededzinātas svētku gaismas virtenes Adventa vainagā Ganību ielā, laukumā pie veco ļaužu dzīvojamās mājas. Turpinājumā Sv. Meinarda baznīcā pēc mācītāja uzrunas izskanēs sirsnīgs koncerts, kurā uzstāsies Sv. Romas katoļu baznīcas dziedātājas Iveta Jansone un Dace Milzere.

1.decembrī pulksten 17 notiks Adventa laika ieskaņas koncerts Liepājas centrā, Romas dārzā. Koncertā uzstāsies grupa "My Radiant You" Jāņa Driksnas vadībā. No pulksten 16 ikvienam būs iespēja piedalīties radošajā darbnīcā un izgatavot savu Adventa vainagu vai svētku rotājumu. Lai sasildītos, apmeklētājiem tiks piedāvāti karsta tēja.

Savukārt 2.decembrī pulksten 15 tiks iedegtas gaismas virtenes Karostas lielajā svētku eglē. Klātesošajiem no pulksten 14.45 būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, kur ikviens varēs izgatavot sev Adventa vainagu vai svētku rotājumus, kā arī kopīgi cept piparkūkas. Tāpat klātesošie varēs baudīt tēju un piparkūkas, bet svētku koncertā uzstāsies grupa "5/4" (piecas ceturtdaļas) Kristapa Šēnberga vadībā.


Sludinājums

Reliģiskie atkal lien kur nevajag
12:23 | 27/11/18
ZIŅOT
(-10)
(5)
+

Atkal jau reliģiskie uzbāžas ar savām baznīcas lietām. Dzīvojat pa savu baznīcu un nelienat virsū sabiedrībai ar saviem pesteļiem.

Nu bet
17:07 | 27/11/18
ZIŅOT
(-2)
(11)
+

Tak neej, ja Tev nepatīk. Neuzbāzies citiem ar savu nepatiku.

AAA
15:19 | 27/11/18
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Adventus nozīmē "atnākšana", gaidām Ziemassvētku brīnuma atnākšanu! Vai tad nav skaisti?

saulgriezis
10:53 | 28/11/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Un ko tad mēs gaidām atnākam? Patiesībā jau tos pašus mīļos, labos Dabas noliktos Ziemas Saulgriežus? Kad dienas kļūst garākas, gaismas vairāk. Vieniem tos gribas gaidīt baznīcā, citiem pie Dabas krūts. Dievs ir visur. Un mistika arī visur. Vienalga - vai rituālā pie kāda svētā tēla, vai rituālā kupenās ar budēļiem.

Edīte
21:46 | 27/11/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Tiekamies Romas dārzā....

Ja
14:23 | 28/11/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

un bez kašķiem!

Dzidriņa
20:51 | 28/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai Ziemassvētku tirdziņš Romas dārzā šogad būs? Pagājušajā gadā tur varēja sasildīties ar garšīgu karstvīnu.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki