Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ceturtdien, 31.oktobrī, sveicam Rinaldus, Rinaldas un Valtus!


atlikušas 250 zīmes


Ceturtdien, 31.oktobrī, sveicam Rinaldus, Rinaldas un Valtus! (1)

Autors: Ieva Kaija Ozola
Ceturtdienā, 31. oktobrī, 2013 | BIRKAS: vārdadiena , RTU , handbols , Vaiņode , Valts Lapiņš
Izdrukāt Ziņot

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 28 Rinaldi, 14 Valti un 4 Rinaldas. Vārda dienā sveicam Valtu Lapiņu.

Pastāstiet nedaudz par sevi!
Esmu 22 gadus jauns. Nāku no laukiem, no Vaiņodes, esmu tur pabeidzis vidusskolu, pēc vidusskolas mācījos Liepājā par būvdarbu vadītāju, sekmīgi arī pabeidzu ieguvu, manuprāt, labu izglītību. Pēc skolas prakses paliku strādāt 'UPTK' par būvnieku. Liepājnieks (sirdī no laukiem) esmu jau vairākus gadus. No agras bērnības sportoju. Spēlēju handbolu handbola klubā 'Vaiņode', kas arī ir mans hobijs. 
 
Kāda ir jūsu ikdienas nodarbošanās? Kas aizpilda brīvo laiku?
Esmu nomainījis darba vietu, šobrīd strādāju 'AMG montāža', mācos par tāmētāju alumīnija konstrukcijām. Manuprāt, solis augšup manā karjerā, turklāt patīk tas, ko tagad daru. Brīvo laiku aizpildu ar sportu, ja nesanāk aizbraukt uz handbola treniņiem Vaiņodē, tad Liepājā apmeklēju svaru zāli. Tagad mana jaunā aizraušanās ir 'crossfit' treniņi. 
 
Kas jūs aizrauj? 
Nedēļas nogales cenšos pavadīt svaiga gaisā, man patīk aktīva atpūta. Jau no bērnības esmu kaislīgs makšķernieks un mednieks, tas laikam no tēva. Tās ir manas lielākās aizraušanās. Galvenais, lai nav brīži, kad jājautā pašam sev 'ko lai tagad dara'.
 
Kā atpūsties pēc piepildītas dienas? 
Parasti pēc piepildītām dienām ir nespēks un sagurums, tad ņemu televizora pulti, kaut ko garšīgu, un guļot skatos televīziju. Kafija arī ļoti palīdz.
 
Kas vislabāk raksturo Liepāju un liepājniekus?
Tā grūti pateikt. Ja no cilvēka dzirdi vārdu 'viķeris', tad zini ka viņš no Liepājas.
Man Liepāja asociējas ar jūru, patīk, ka nav jābrauc stunda vai divas, bet te jūra vienmēr ir blakus.
 
Klāt būs novembris. Kādus pasākumus esat plānojis apmeklēt?
Kādu laiciņu jau domāju, ka vajadzētu aiziet uz Maira Brieža cīņu, vēl īsti neesmu izlēmis. Gribētos arī kaut reizīti aiziet uz teātri, sen neesmu bijis. Nevarētu teikt, ka plānoju mēnesi iepriekš, kur iešu, viss atkarīgs no tā brīža garastāvokļa.
 
Kas pēdējā laikā ir patīkami pārsteidzis? Kas licis aizdomāties?
Ja godīgi neatminos, ka kaut kas mani pārsteigtu, visiem pārsteigumiem laikam eju ar līkumu, vai vienkārši neatliek laika, jo ir darbs, sports, mājas. Bet pēdējā laika priecīgakais notikums bija tas, ka kļuvu par onkuli māsas meitiņai. Cenšos apciemot cik biežī iespējams,lai varētu paauklēt savu mazo radiņu. 
Šobrīd meklēju sev jaunu dzīves vietu, tas bieži liek aizdomāties kur īrēt, vai pirkt.. Liepājā nav viegli atrast dzīvokli, kas mani apmierinātu.
 
Jūsu novēlējums šodienas gaviļniekiem!
Pārējiem svinētājiem gribētu novēlēt savus svētkus izbaudīt un pavadīt ar sev tuviem cilvēkiem! Ne vienmēr milzīgas dāvanas ir vissvarīgākās, kaut gan, kuram tad nepatīk dāvanas.

Sludinājums

Rinaldai sveicieni
09:51 | 31/10/13
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Kur tu, autore, smelies idejas? Vai tiešām pilsētā nav cilvēku, vairāk pazīstamu? Nu neinteresē nevienam nezināmo gaviļnieku stāsti, lai cik jauki tie nebūtu. Nu sekli. Tai pašā brīdī ir pilsētā arī piemēram personība,kas ilgus gadus ir orķestra gariņš. Kurai šodien arī vārdadiena un kuru pazīst ļoti daudzi. Kuras intervija būtu daudz interesantāka.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki