Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ceturtdien, 5.janvārī, sveicam visus Sīmaņus un Zintus!


atlikušas 250 zīmes


Ceturtdien, 5.janvārī, sveicam visus Sīmaņus un Zintus!

Autors: Eva Millere
Ceturtdienā, 05. janvārī, 2012 | BIRKAS: Zintis Lākutis , vārdadiena , Zintis Šnitceris
Izdrukāt Ziņot
Zintis Šnitceris.
Zintis Šnitceris.
Zintis Šnitceris. Zintis Lākutis.

Kā liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistika, Liepājā šodien vārda dienu svin divi Sīmaņi un 14 Zinti.

Šodien vārda dienā sveicam Zinti Šnitceru. Puisis dzimis un audzis Liepājā, mācījies Liepājas Valsts Tehnikumā par finanšu darbinieku, taču tagad biežāk sastopams Ventspilī, kur studē uzņēmējdarbību. Savu vārda dienā Zintim jākārto eksāmens, tāpēc kā tiks atzīmēts šis datums – grūti pateikt. Puisis uzskata, ka cilvēkus laimīgus padara ģimene, draugu atbalsts un tas, ko viņi vēlas iegūt. Dzīve moto: "Dzīvoju tā, lai rīt būtu, ko atcerēties." Zintis teic, ka vajadzētu pamainīt rotājumus galvenajai pilsētas eglei un Lielajai ielai, kas jau gadiem nav mainīti.

Šodien vārda dienā sveicam arī Zinti Lākuti. Puisis ir absolvējis Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolu, taču nu jau piekto gadu dzīvo un studē Rīgā. "Šobrīd esmu pilnībā nodevies studijām Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, kur apgūstu sporta menedžera specialitāti," teic Zintis. Viņš ir pēdējā kursa students un vasarā paredzēts izlaidums. Kā pats saka – citām lietām atliek pavisam maz laika. Lai gan viņš ir diezgan viņš cenšas atbraukt uz Liepāju, kur dzīvo lielākā daļa draugu un, protams, ģimene. Jaukākais apsveikums, ko viņš ir saņēmis, esot bijis 11.klasē, kad sēdējis pie matemātikas kabineta un iznākusi skolotāja un apsveica mani vārda dienā, viņa esot teikusi: "Vārds Zintis ir ļoti rets vārds un tāpēc Tu esi īpašs skolnieks." Tajā pašā dienā puisis matemātikas kontroldarbā saņēmis apaļu divnieku pie tās paša skolotājas. "Lieki piebilst, ka skolotājas attieksme pret mani bija manāmi mainījusies," saka liepājnieks. Zintis Lākutis: " Manuprāt, cilvēks patiesi laimīgs ir tikai tad, kad ir apzinājies savus talantus un to, ko viņš no dzīves patiesi vēlas saņemt. Katram ir jāapzinās savs potenciāls un iespējas. Mums katru dienu ir dotas iespējas pilnveidoties un virzīties uz mērķi, diemžēl ne katrs saprot savas patiesās vēlmes un tādēļ dzīvē dara to, kam viņš nemaz nav radīts." Liepājnieks stāsta, ka vārda dienu īpaši neatzīmē, tomēr šo dienu uztverot kā svētku dienu. "Svinības nerīkoju," teic Zintis. "Tā ir diena, kad saņemu apsveikumus, dažreiz pa kādai dāvaniņai un pats galvenais – nepalieku par gadu vecāks. Šodienas dzimšanas dienas un vārda dienas svinētājiem puisis novēl daudz laimes un šai dienā uz neko neiespringt! Zintis Lākutis: "Šī ir jūsu diena, tāpēc izmantojiet, dariet to, kas jum sagādā prieku un sniedz pozitīvas emocijas!" Gaviļnieka dzīves moto ir gaužām vienkārš – mūžu dzīvo, mūžu mācies. "No katras dzīves situācijas cenšos kaut ko iemācīties, kā man tas izdodas, tas ir cits stāsts..." skaidro Zintis. Katru dienu gaviļnieks dzīvo ar apziņu, ka jāpilnveido sevi, kā arī, ka jādzīvo sev, kamēr tas iespējams. Viņprāt, cilvēkiem vairāk vajadzētu konecentrēties uz savu laimi un prieku un tad arī citiem to spēsim sniegt. "Tā kā sevi uzskatu par arhitektūras un kultūrvēsturisku objektu cienītāju, tad vajadzētu domāt Liepājā par dažādu vēsturisku objektu atjaunošanu un saglabāšanu," savu pārliecību pauž liepājnieks.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki