Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ceturtdien jaunie zemessargi svinīgi dos zvērestu


atlikušas 250 zīmes


Ceturtdien jaunie zemessargi svinīgi dos zvērestu

Piektdienā, 27. aprīlī, 2018 | BIRKAS: zemessardze
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien, 3.maijā, pulksten 17 Atmodas Bulvārī 9, Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes 44.kājnieku bataljonā notiks jauno zemessargu svinīgā zvēresta došanas ceremonija.

Zvērestu no 25 zemessargu kandidātiem pieņems Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes 44.kājinieku bataljona komandieris pulkvežleitnants Vilmārs Vecvagaris. Pirms ceremonijas zemessargu kandidāti kopā ar Zemessardzes 44.kājnieku bataljona komandieri pulkvežleitnantu Vilmāru Vecvagari un vēstures pētnieku Juri Raķi dosies ekskursijā par Latvijas Brīvības cīņu vietām Liepājā, informē Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štāba Civilmilitārās sadarbības nodaļas vecākā speciāliste Guna Štolcere.

Zemessardzē uzņem Latvijas Republikas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem, un vēlas dienēt Zemessardzē.

Lai iestātos Zemessardzē, jāsazinās ar dzīvesvietai tuvāko Zemessardzes bataljonu un jāsaņem tālākos norādījumus. Informācija par prasībām uzņemšanai Zemessardzē ir atrodama Zemessardzes mājas lapas www.zs.mil.lv sadaļā -- Prasības uzņemšanai. Tur atrodama arī Zemessardzes bataljonu kontaktinformācija.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki