Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ceturtdien "Namīnā" notiks ikmēneša spēka dziesmu vakars


atlikušas 250 zīmes


Ceturtdien "Namīnā" notiks ikmēneša spēka dziesmu vakars

Autors: Inese Muižniece
Trešdienā, 14. februārī, 2018 | BIRKAS: Namīns , Spēka dziesmas , folklora
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Raitis Karlsons

Ceturtdien, 15.februārī, pulksten 18 Austras biedrība un Austrasbērni aicina uz ikmēneša sadziedāšanos spēka dziesmu vakarā folkloras centrā "Namīns". Ieeja par ziedojumiem.

Jau vairāk kā trīs gadus Austras biedrība Liepājā reizi mēnesī rīko spēka dziesmu vakarus, kuros sadziedāties latviešu tautasdziesmās aicināts ikviens liepājnieks vai pilsētas viesis. Dziesmu vakarus veido Austrasbērni, aicinot interesentus iesaistīties gan muzikāli, gan līdzi dziedot un līdzi domājot par latviešu tautas tradīcijām un tautasdziesmās esošajiem padomiem.

Februāra dziesmu vakarā skanēs gan jau ierastās un labi zināmās dziesmas no grāmatiņām "Spēka dziesmas", gan arī kāda Meteņu dziesma un ieskandinot Austrasdienas Liepājā – arī Austras Pumpures dziedātās latviešu tautasdziesmas. Spēka dziesmu vakaru šoreiz vadīs Austrasbērni – Inese Muižniece un Jānis Rūcis. Vieglākai tekstu uztverei un līdzi dziedāšanai būs sagatavoti dziesmu vārdi.

Ieeja par ziedojumiem. Spēka dziesmu un sarunu vakarus par tautas tradīcijām īsteno Austras biedrība sadarbībā ar Kurzemes Humanitāro institūtu. Projekts tiek īstenots ar Liepājas pilsētas un Liepājas Kultūras pārvaldes atbalstu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki