Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

CSDD pakalpojumiem tagad var pieteikties attālināti


atlikušas 250 zīmes


CSDD pakalpojumiem tagad var pieteikties attālināti (1)

Piektdienā, 14. decembrī, 2018 | BIRKAS: CSDD
Izdrukāt Ziņot

Lai ietaupītu klientu laiku, CSDD savā mobilajā aplikācija ir izveidojusi iespēju iepazīties ar pakalpojumu gaidīšanas laiku un pietiekties pakalpojuma saņemšanai attālināti.

Tādējādi, pirms doties uz Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD), var izvēlēties klientu apkalpošanas vietu, kura vieglāk sasniedzama un kurā gaidīšanas laiks ir īsāks, informē CSDD Sabiedrisko attiecību daļa.

Noteiktiem pakalpojumiem tiek piedāvāta arī iespēja savlaicīgi izņemt kārtas numuru un sekot līdzi rindai savā mobilajā ierīcē. Īpaši noderīgi tas varētu būt brīžos, kad CSDD pakalpojumus vēlas izmantot liels skaits klientu. Piemēram, pirms un pēc brīvdienām, kā arī šobrīd – gada beigās, kad CSDD apmeklē ievērojami lielāks klientu skaits.

CSDD pakalpojumam var pieteikties jau 30 minūtes pirms klientu apkalpošanas centra darba laika sākuma un līdz tā beigām.

Lejupielādējot CSDD mobilo aplikāciju App Store un Google Play veikalos, piedāvātās iespējas var izmantot arī e.csdd.lv nereģistrētie klienti.


Sludinājums

Elfs
07:43 | 15/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tādējādi tie, kas nelietos šo aplikāciju, būs spiesti gaidīt vēl ilgāk. Apsveicu!!!! Problēma tiek risināta nevis pēc būtības, bet acu aizmālēšanai. Paldies Dievam, ka mums Liepājā tā reti ir problēma, bet tajās retajās reizēs, kad nācies kaut ko darīt Csdd Rīgā....Zeme atveries !!!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki