Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Deputāti un kandidāti aicina uz tikšanos Liepājā


atlikušas 250 zīmes


Deputāti un kandidāti aicina uz tikšanos Liepājā (3)

Trešdienā, 08. maijā, 2019 | BIRKAS: vēlēšanas , Eiropas parlaments , Dace Bluķe , Attīstībai/Par! , InCopy
Izdrukāt Ziņot
Dace Bluķe
Dace Bluķe
FOTO: publicitātes

Piektdien, 10.maijā, pulksten 18 kustības "Par!" biedri un 13. Saeimas deputāti aicina Liepājas iedzīvotājus uz Domubiedru vakaru "Incopy drukas studijā" (Graudu ielā 34).

Liepājniece, Kustības "Par!" biedre un "Attīstībai / Par!" frakcijas deputāte Dace Bluķe: "Saulainākā un vējainākā Latvijas pilsēta Liepāja veidojusies ciešā sasaistē ar pārējo pasauli, gan ejot jūrā līdz Ņujorkai un Gambijai, gan sagaidot kuģotājus no citām zemēm, gan kalpojot par vārtiem uz Eiropu, gan robežu, kas šķir no Eiropas. Šodien mēs esam pilnvērtīga Eiropas daļa, kas bija vairāku iepriekšējo paaudžu sapnis. Atliek visiem kopīgi strādāt, lai kļūstam taisnīgāka, turīgāka zeme, kas neatpaliek no citām Eiropas valstīm!"

Kustība "Par!" aicina visus liepājniekus un citus interesentus uz omulīgu un saturīgu sarunu vakaru.

Runās par:
● Kustības "Par!" aktualitātēm ar tās līdzdibinātāju un vadītāju Danielu Pavļutu, kurš ir arī "Attīstībai / Par!" frakcijas vadītājs,
● Saeimā jau izdarīto un ieplānoto ar "Attīstībai / Par!" frakcijas deputāti Daci Bluķi,
● Latvijas vietu Eiropas Savienībā ar "Attīstībai / Par!" Eiropas Parlamenta deputātu kandidātiem Baibu Rubesu un Miku Celmiņu.

Kustība "Par!" ir 2017.gada 26.augustā dibināta sociāli liberāla politiskā partija. 2018.gada vasarā Kustība "Par!" kopā ar partijām "Latvijas attīstībai" un "Izaugsme" dibināja apvienību "Attīstībai / Par!" un uzvarēja 13. Saeimas vēlēšanās, kļūstot par Latvijas vēsturē pirmo liberālo spēku, kas ir pārstāvēts Saeimā, informē kustības "Par!" saziņas vadītāja Amālija Brūvere.


Sludinājums

?
11:09 | 08/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kas ta tagad koncertus taisa un kūrē?

?!?
13:20 | 08/05/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Kāpēc vienlaikus ar JKP, kas par tikšanos jau bija paziņojusi iepriekš? Tad vismaz varējāt vienā vietā rīkot to tikšanos, lai cilvēkiem ir iespēja satikt kā vienus, tā otrus!

KO?
09:54 | 09/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tai pašā laikā Biedrības namā ir iespēja tikties ar A.Kudoru no JKP.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki