Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Diabēta biedrībai jurģi


atlikušas 250 zīmes


Diabēta biedrībai jurģi (3)

Ceturtdienā, 23. februārī, 2012 | BIRKAS: diabēta biedrība , Klaipēdas 96a , Dome
Izdrukāt Ziņot
Turpmāk kopā ar Liepājas Jaunajiem vanagiem šajā namiņā "dzīvos" arī diabēta biedrība.
Turpmāk kopā ar Liepājas Jaunajiem vanagiem šajā namiņā "dzīvos" arī diabēta biedrība.

Liepājas Diabēta biedrība ar domes lēmumu tikusi pie jaunām telpām pašvaldībai piederošajā īpašumā Klaipēdas ielā 96A .

Ar domes sēdes lēmumu pašvaldības Sociālajam dienestam uzdots noslēgs līgumu ar sabiedriskā labuma organizāciju – biedrību „Liepājas Diabēta biedrība” par pašvaldības īpašumā esošās neapdzīvojamās telpas Klaipēdas ielā 96A nodošanu ietošanā biedrībai.

Liepājas Diabēta biedrība rūpējas par vairāk nekā 200 biedriem, sekmējot cukura diabēta pacientu ārstēšanu, apmācību un aprūpi, veicinot veselības aprūpi.

Līdz šim biedrība nomāja telpas Jaunliepājas primārās veselības aprūpes centrā Aldaru ielā 20/24, kur par telpu nomiu maksāja Ls 80 mēnesī. Tas, kā biedrība norādījusi savā vēstulē Liepājas domei, biedrībai vairs nav bijis pa kabatai.

Nekustamais īpašums Klaipēdas ielā 96A sastāv no vienstāva mūra ēkas un zemesgabala, kas ar domes lēmumu tas nodots Sociālā dienesta valdījumā. Daļā ēkas telpu darbojas Pensionāru dienas centrs, daļu aizņem bērnu un jauniešu biedrība „Liepājas Jaunie Vanagi””. Nesen šiem diviem nomniekiem pievienojās arī Latvijas poļu savienības Liepājas nodaļa, bet nu – Liepājas diabēta biedrība.


Sludinājums

Elza
10:31 | 23/02/12
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Neticami, beidzot diabētiķiem būs, kur palikt! Vēl tikai par kaulu biedrību vajadzētu atcerēties, un arī tai kaut ko vairāk par foajē ierādīt.

Iemītnieks
22:25 | 02/03/12
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kaulu biedrībai piedāvāja telpas tieši šajā pašā ēkā, bet viņi atteicās. Telpas visiem piedāvā vienādā stāvoklī un katrs pats par saviem līdzekļiem tās saved tādā kārtībā, lai var darboties. Ja paši ir aktīvi, tad arī ir iespējas!

A.Eisaks
15:33 | 23/02/12
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Un ja vēl geju,lesbiešu un transpersonu kopu atrastu kur izvietot, pavisam jauki būtu.Citādi esam jau nobrieduši,lai sūdzētu Liepāju tiesā!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki