Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Diena: Vilnītis Liepājas mēra amatu var arī neiegūt


atlikušas 250 zīmes


Diena: Vilnītis Liepājas mēra amatu var arī neiegūt (68)

Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Solītā varas maiņa, kuru pēc pašvaldību vēlēšanām Uldis Sesks (Liepājas partija) apsolīja Latvijas Reģionu apvienības (LRA) vietējam līderim Jānim Vilnītim, var arī nenotikt.

Proti, Sesks amatu gan varētu pamest, bet nav skaidrības, vai to iegūs Vilnītis, raksta laikraksts "Diena".

Pēc vēlēšanām LRA varēja vienoties ar "Saskaņu", atstājot "Liepājas partiju" (LP) opozīcijā. Lai tas tā nenotiktu, Sesks piedāvāja LRA veidot koalīciju ar LP, solot pēc Saeimas vēlēšanām 2018.gada rudenī mēra amatu atstāt un atdot šo posteni Vilnītim. Kā atzīmē laikraksts, ja arī Sesks atkāptos, pēc tam ir jānotiek jaunā mēra vēlēšanām, kuru rezultātu iepriekš nevarot paredzēt.

Pirms vairākiem mēnešiem Sesks paziņoja, ka pildīs solīto un amatu atstās, taču viņš nesolīja savu vietu atdot LRA kandidātam. Toreiz laikrakstam vairāki politiķi sacījuši, ka LP cilvēki pašvaldībā un arī uzņēmēji esot uztraukti par varbūtējām pārmaiņām, aicinot tās nepieļaut, jo "jauna slota var visu līdzšinējo aizslaucīt". Tas varot būt viens no iemesliem, kāpēc Sesks nekandidēja Saeimas vēlēšanās, lai neatkarīgi no tā, kurš būs mērs, Sesks būtu tuvu varai un viņa ietekme Liepājā nemazinātos.

Tagad kā viens no kandidātiem pārmaiņu gadījumā tiek minēts nevis Vilnītis, bet gan vicemērs Gunārs Ansiņš no LP, vēsta "Diena".

Lūgts pastāstīt, kas notiks Liepājas domē oktobrī, Sesks apstiprinājis, ka ir paredzēta domes vadības darba izvērtēšana. Uz jautājumu, vai Sesks atkāpsies no priekšsēža amata, viņš atbildējis: "Ja mans darbs būs novērtēts negatīvi, esmu gatavs uz šo posteni vairs nekandidēt." Tādējādi viņš nav izskaidrojis, kas notiks, ja priekšsēža darbu novērtēs pozitīvi. Kritiskāka attieksme varot būt pret vicemēru Ģirtu Kronbergu (LRA), ko atzinis Sesks: "Jo īpaši būtu vērtējams Kronbergs, viņam visvairāk būtu jāatskaitās."

Vaicāts par Vilnīša iespējām pārņemt vadību, Sesks atbildējis, ka LRA ir tiesības virzīt savu kandidātu, kas varot būt arī kāds cits no LRA pieciem domniekiem.

Šo notikumu priekšvakarā polittehnologs Reinis Točelovskis sociālajā vietnē "Facebook" nāca klajā ar paziņojumu, kas met ēnu pār LRA līderiem, kuri visus pārmetumus gan nosauca par meliem. Notikušais tomēr varot kļūt par šķērsli LRA iespējām pārņemt Liepājas domes vadību, vēsta laikraksts.

Pirms 2017.gada vēlēšanām Liepājā tika izplatīta avīze, kurā nomelnota valdošā LP. Videouzrunā Točelovskis atzinis, ka ir šīs avīzes izdošanas iniciators, bet tās tapšanā esot bijis ieinteresēts arī LRA saraksta līderis Vilnītis un vicemērs Kronbergs, kurš esot uzņēmies arī finansiālās saistības. Uzrunai bija pievienota Točelovska un Kronberga privātā sarakste, no kuras rodas iespaids, ka teiktais varētu būt patiesība. Tā notikusi pirms vēlēšanām, kad Liepājas partija un LRA vēl bija konkurenti.

Sesks pēc Točelovska publiskotās informācijas esot bijis kā ar aukstu dušu apliets, un viņam esot jautājumi partneriem. Iespējams, situācija varētu tikt pārrunāta šodien, kad plānota koalīcijas sēde.

Savukārt Vilnītis apgalvoja, ka Točelovska apgalvojumi esot "meli un dezinformācija". Točelovskis viņam esot izteicis piedāvājumu, kuru Vilnītis noraidījis ne tikai tāpēc, ka polittehnologs prasījis lielas naudas summas, bet LRA neesot pieņemamas tādas kampaņas metodes. Tagad viņš esot vērsies ar iesniegumu Valsts policijā.

Vilnītis gan atzinis, ka Kronbergam, kurš kandidē arī uz Saeimu, ir uzdoti jautājumi par "saraksti ar svešu cilvēku, kas mūs pārsteidza". Viņš esot apgalvojis, ka nekādu līgumu neesot slēdzis un neko neesot finansējis.

"Es gaidu no Ģirta drosmīgu rīcību. Ja kāds ir aizvainots, tad par to ir jāatvainojas," teicis Vilnītis. Portālam "irLiepāja" Kronbergs apstiprinājis, ka varot atvainoties, ja tas esot vajadzīgs. Viņš atzinis, ka tāda sarakste notikusi, taču "desmit procenti tur ir patiesības, pārējais puspatiesība un meli, tā polittehnologi strādā".
 


Sludinājums

Seskubende
08:45 | 13/09/18
ZIŅOT
(-9)
(37)
+

Šis bija paredzami. Neviens tak varu tāpat vien neatdos.Štrunts par velētāju gribu. Lietas bīdam kā pašiem patīk. Diezgan primitīvā veidā Vilnīts tiek nobīdīts malā.

tas
10:30 | 15/09/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

seskubendei----Vilnītis pats sevi nobīdija malā,jo viņš uzvarēja vēlēšanās,bet atdeva savu vietu seskam,līdz ar to ir zaudējis tautas uzticību.Tādam nav lemts būt par Liepājas mēru!!!!!!!!!!!!!!!!!

nja
11:31 | 13/09/18
ZIŅOT
(-4)
(12)
+

es gan domāju, ka Saskaņa tā kautrīgi stāv maliņā un klusītēm vēro smaidot bārdā.. interesanti, vai Ansiņš tiks ievēlēts ar Saskaņas balsīm? Te arī būs atbilde- vērojam

Riktigais
11:15 | 13/09/18
ZIŅOT
(-5)
(12)
+

Vilnīti, Sesks nopirka, un šobrīd pieļaujot savu vēlētāju pievilšanu (pārdošanu Seskam) Vilnis ir politiskais līķis un nākošajās vēlēšanās nebūs viņam atbalsts, lai kā nepatiktu Sesks, šoreiz jāatzīst, apptina ap pirkstu ļoti kvalittīvi, beigās tik rodas jautājums, kāda jēga no vēlēšanām, ja izmainīt tik un tā neko nevar!

Gudri
10:37 | 13/09/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

K'arlis piedāvā skaldi un valdi politiku?

ķirzakas smaids
09:24 | 13/09/18
ZIŅOT
(-9)
(25)
+

Cik krampjain vecais seskis iekodies tai krēslā, cenšas noturēties visiem līdzekļiem, jo daudz kas slēpjams no savām netīrajām rebēm.! Te der atcerēties, ko daudzi aizmirsuši. Seskis bija gatavs un sagāja kopā ar Saskaņu, lai tik noturētos pie varas, kaut arī Vilnīša komanda piedāvāja kompromisu - lai par mēru kļūst Ansiņš un vecais atkāpjas. Tak nē, Seskis labāk izvēlējās bučāties ar Saskaņu! Neaizmirstiet to!

Kārlis
08:55 | 13/09/18
ZIŅOT
(-7)
(24)
+

Viņš pats sevi bīda malā. Lielākā viņa kļūda bija saiet kopā ar to trulo Kronbergu, kurš patiesībā Vilnīti arī iegāza un ir lielākais viņa klupšanas akmens.

un
08:53 | 13/09/18
ZIŅOT
(-5)
(16)
+

Kurš vēl ir tik naivs, ka tam ir kāda nozīme? Tie paši vēži, citā kulītē. Liepājniekiem no tā , vai Vilnītis tiks par mēru vai ne, nekas nemainīsies. Ja kas mainīsies, tad Vilnīša konta stāvoklis.

arī uzņēmējs
11:43 | 13/09/18
ZIŅOT
(-6)
(13)
+

interesanti, kuri ir tie uzņēmēji, kuri lūdz palikt Sesku amatā? uzvārdus studijā lūdzu!!! laikam jau bail, ka viņu rebes var tikt izbeigtas, spiediens liels

Zaigas māsa
08:57 | 13/09/18
ZIŅOT
(-8)
(20)
+

To jau viņš pierādīja pirmajā dienā, kad tika ievēlēts - uzreiz sev un saviem draugiem izkārtoja vietu labi apmaksātajā LSEZā, kur katru mēnesī par neko darīšanu viņa kontā ieripo tūkstoši. Neko šī gada laikā liepājnieku labā viņš tā arī nav izdarījis. ja ir, lūdzu faktus studijā.

Patiešām
09:02 | 13/09/18
ZIŅOT
(-6)
(11)
+

Gribas redzēt padarīto darbu sarakstu par visiem gadiem domē.Bilde visu izsaka:DGan jau Ansiņš būs mērs,nez kapēc tā sāk likties.Paši tak sarakstījās ar to Reini ,paši sev šmuci sataisīja.

par Ansiņu
17:06 | 13/09/18
ZIŅOT
(-13)
(11)
+

Un, lai ir Ansiņš. Zinošs un nav jākaunas par tādu mēru. Tas liepājniekiem tiešām būtu saprātīgākais variants.

sviests
12:21 | 13/09/18
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

pa lielam melnās kampaņas jau nav nekas jauns un nav jau arī sesks balts un pūkains, pats visādi ir izdarījies ar saviem konkurentiem. Veci notikumi, veca avīze- kuru tas vispār interesē? Agešinu un Ansiņu. Varbūt.

(((....(((((
09:04 | 13/09/18
ZIŅOT
(-14)
(14)
+

Es nekad neticēšu, ka Jānis ir bijis lietas kursā par to ko Kronbergs viņam aiz muguras bīda. Esmu pārliecināts, ka Jānis ļoti daudz ko nezina par to ko Kronbergs dara viņam aiz muguras.

:))
09:08 | 13/09/18
ZIŅOT
(-7)
(15)
+

Tiešām smieklīgi, nekad, nekad ... neticēšu, nu netici :))

smiekli
09:06 | 13/09/18
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

viņš ne kad tur ne būs. izskatās ka ar vinu ir izspelēta laba spēlē.

arprāts
09:12 | 13/09/18
ZIŅOT
(-5)
(7)
+

nu tā gribas to varu viņam.

sos
09:41 | 13/09/18
ZIŅOT
(-6)
(23)
+

Nevajag Liepājas partiju , pietiek!!! Nevajag ne Seski ne Ansiņu ! Nu cik var šīs partijas fīreri turēties pie krēsliem! Bet tā jau varēja domāt, ka šamie nu nekādi neatkāpsies.Ja tā notiks, tad tā būs vēlētāju gribas ignorēšana. Kas notiek galu galā ?

Saulei
10:49 | 13/09/18
ZIŅOT
(-5)
(9)
+

Saulīt, paņem savas acis rokās. Sāc ar sevi!

Saule
10:01 | 13/09/18
ZIŅOT
(-17)
(15)
+

Tu esi apmāts ar naidu pret Liepājas partiju! Atver acis un paskaties, kādi blēži un truliķi patiesībā ir tavā mīļajā Vilnīša partijā. Kauns vispār un šausmas pārņem iedomāties, ka šādi amorāli cilvēki varētu vadīt mūsu pilsētu.

Fīrers
09:55 | 13/09/18
ZIŅOT
(-16)
(18)
+

Vai tiešām kādam šķiet, ka pēc tik zemiskas un melnas kampaņas, kādā ir bijuši iesaistīti Vilnītis un Kronbergs, viņiem ir jebkādas morālas tiesības pat sapņot par pilsētas vadīšanu? Nedod Dievs, vadība varētu nonākt tādu cilvēku rokās. Šausmas. Es nesaprotu, viņi tajā reģionu apvienībā ir nozombēti un neredz sevi no malas?

tfu
17:57 | 16/09/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Tad pirms gada teiktais arī jāuzskata par patiesību. Vecs triks, vienam sakāmajam muldēt pa virsu nākamo, kas kādam arī var šķist aktuāli.

Smiekls
15:40 | 13/09/18
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

oi oi oi

muļķības
10:02 | 13/09/18
ZIŅOT
(-7)
(13)
+

fīrer, a kāpēc tu tik dikti gribi ticēt tam Tačelovskim vai kā viņu tur sauc? Vai tapēc ka arī esi seska pakapiņš?

fu
10:03 | 13/09/18
ZIŅOT
(-4)
(27)
+

Sarakste IR notikusi, Kronbergs gatavs pat atvainoties. Neticu nevienam baznīcēna vārdam. Glumš kā zutis. Tāds mēra krēslā sēdēt nedrīkst.

sašutums
12:53 | 15/09/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Ar atvainošanos nepietiks. Kronbergam jāatkāpjas! ja pat Vilnītis intervijā viņu nosauca par glupu puišeli, ko tāds var lemt pilsētas mērogā?

To Nav slikti
11:50 | 13/09/18
ZIŅOT
(-2)
(19)
+

Par kādu komandu tu runā? Par stulbo Kronbergu, kurš ir tik tups, ka pat nav jēga apspriest viņu, par Deksni, kurš neko tā arī nedara? Kur tad ir Vilnīša komanda? Kas ir šis mītiskais veidojums? Kādi noderīgi pilsētai cilvēki ir viņa komandā? Pagaidām izskatās, ka ir tikai noderīgi idioti šajā biedrībā sapulcējušies. Kuri neko tā arī sakarīgu nav spējīgi izdarīt.

Nav slikti
10:38 | 13/09/18
ZIŅOT
(-9)
(11)
+

Lai gan Točelovskis ir visai vārgs politehnologs, tomēr tagad viņu lieliski var izmantot kā ieroci tie, kuri ir ieinteresēti norakt Vilnīša komandu

Jānis Vilnītis
10:12 | 13/09/18
ZIŅOT
(-13)
(13)
+

Raksts Dienā ir žurnālistes Ināras Egles redzējums, kurš nav pamatots. Joprojām ir spēkā gan koalīcijas līgums, gan vienošanās, kur nav paredzēta vieta nekādiem - iespējams, varbūt, tad skatīsimies , vēl nezinām utt. Joprojām uzskatu, ka Vārds , kas dots diviem vīriem savā starpā ir negrozāms. Par spīti dažiem algotiem kampaņu organizatoriem no citām partijām.

Līgumu studijā!
10:43 | 13/09/18
ZIŅOT
(-1)
(17)
+

Kādas tadi ir sekas,ja Sesks līguma noteikumus nepildīs? Ir kādas sankcijas paredzētas? Soda nauda? Politiskā atbildība? Nopublicējiet vismaz to līguma sadaļu, kur ir sankcijas minētas.

Nu ja,nu ja
10:39 | 13/09/18
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

Un tajā līgumā ir teikts,ka tieši Vilnītis būs mērs vai jebkurš cits no biedrības?

Vēlētājs
10:30 | 13/09/18
ZIŅOT
(-17)
(23)
+

Jāni Vilnīti, Tev tiešām joprojām šķiet, ka pēc pēdējo dienu notikumiem Tev ir morālas tiesības sēsties mēra krēslā?

man nav ko tiekt
11:03 | 13/09/18
ZIŅOT
(-14)
(15)
+

Vilnītim pilnībā nav izpratnes par morāli,tik varas kāres apsēstu cilvēku kā viņš vel vajag pameklēt. Šis cilvēks noteikti nevar ieņemt tādu amatu.Es pat uz viņu skatīties vairs nevaru!!!!

morāle
21:29 | 14/09/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Par piena muižā iebetonēto sirdsapziņu doma interesanta.

skārnis
11:31 | 13/09/18
ZIŅOT
(-11)
(22)
+

Un Seskam morāle ir? Piena muižā iebetonēta?

tāteikt
11:05 | 13/09/18
ZIŅOT
(-8)
(10)
+

haters gonna hate. Ja ir dots uzdevums komentēt, lai nomelnotu, tad mazie seskulēni ar putām uz lūpām to dara.

diemžēl
14:06 | 13/09/18
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Jūs maldāties,man nav komandieru,tas ir mans personīgs viedoklis.

tāteikt
13:59 | 13/09/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

apbēdināšu tevi, bet nav gan!

Nu un
11:18 | 13/09/18
ZIŅOT
(-1)
(9)
+

Tev dota komanda ar putām uz lūpām slavināt šo kliķi?Paši sevi nomelno sarakstoties ar apšaubāmiem elementiem.

tāteikt
11:53 | 13/09/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

kur tu izvilki, ka kādu slavinu? Pārmetums nevietā.

Nu un
12:02 | 13/09/18
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Tas bija jautājums,nevis apgalvojums.Besī,ja rīkojas negodīgi .Kāda atšķirība seskulis vai šie?Ar ko šie labāki? Par visu varu pie varas?

:)
12:05 | 13/09/18
ZIŅOT
(-4)
(4)
+

Sesks jau nevar krēslu atdot -Vilnītim ir viņa fabrika, bet Seskam tikai mēra krēsls. Bet gan jau sieva un bērni neliegs atbalstu!

VD
12:44 | 13/09/18
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Toties Seskam ir Pienamuiža.

Hanna
12:08 | 13/09/18
ZIŅOT
(-5)
(27)
+

Principā Sesks jūs uzmeta, ar jūs pašu nevarību, nedarīšanu un mīkstmiesību. Es ar gribētu redzēt Dekšņa un Kronberga REĀLI PADARĪTO darbu sarakstu. Ja jūs būtu varoši un daroši tad kaut ko pasākt, pret Vilnīša komandu, būtu daudz grūtāk. Kronberga taisnošanās Facbook video ir maigi izsakoties smieklīga. Man bija kauns skatīties. Deksnis ir prasts algas saņēmējs. Nevienu pilsētas problēmu nav atrisinajis.

Paldies no sportistiem
17:13 | 13/09/18
ZIŅOT
(-6)
(8)
+

Par visu piekrītu, bet gribu aizstāvēt Deksni. Viņam vismaz pietika drosme izsijāt hokeja saimniecības liekēžus. Par to paldies! Tas arī viss. bet tas tomēr IR daudz.

to Mhm
12:46 | 13/09/18
ZIŅOT
(-3)
(13)
+

Sapņo vien. Neko viņi nedara. Hannas komentārs bija ļoti precīzs. Kauns šīs bandas vietā būtu. Gribētu labāk publiski nekur nerādīties, nevis vēl ar savu stulbumu plātīties video sociālajos tīklos. Arī man bija neērti paša Ģirta vietā, skatoties un klausoties šo neveiklo taisnošanos. Izsaku līdzjūtību viņa tuviniekiem.

Mhm
12:17 | 13/09/18
ZIŅOT
(-7)
(4)
+

Komanda ir klusa un nemanāma.Var jau būt,ka ko grandiozu veic klusībā.

cx
12:47 | 13/09/18
ZIŅOT
(-5)
(14)
+

Sesks atkal zirgā .....
Un aiz viņa aptaisījusies apvienība `Liepājnieki`
Skumji

5
14:38 | 13/09/18
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Ja vienam ir vairāki miljoni, tad nav grūti `pierunāt` otru uz teātra izrādi

Biedrība liepājnieki
14:08 | 13/09/18
ZIŅOT
(-6)
(2)
+

Jāņa Vilnša atbilde Reiņa Točelovska videouzrunai.

https://www.facebook.com/100008090744461/videos/2217080458571624/

ai, valoda, valodiņa ne par šo
17:29 | 13/09/18
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Da lāb, liecies mierā, ja būtu iespējams patīt filmu kādus 20 gadus atpakaļ, droši ausis novīstu.

ai, valoda, valodiņa
17:16 | 13/09/18
ZIŅOT
(-3)
(10)
+

Vilnīša kungs,, pirms taisāties par mēru, varbūt Denijas Džonsas kursu vietā apmeklējiet latviešu valodas kursus. Jūsu valoda liek ausīm novīst kaunā. Negribu tādu mēru!

Riktīgais
16:22 | 13/09/18
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Vilnīt, runas sākumā, kas tas ir-"Par ko iet runa", "Runa iet", kur runa var iet, kā viņa var iet, es saprastu onkulis Koļa šitā Pētertirgū runā, bet nu ja grib par mēru kļut, kā var šitā runāt, tiešām nu jau kļūstat nožēlojami!

kaimi s
16:03 | 13/09/18
ZIŅOT
(-2)
(11)
+

labak butu to neredzejis.nozelojami

Vilnītim
15:49 | 13/09/18
ZIŅOT
(-8)
(4)
+

Ļoti korekti, skaidri un saprotami! Paldies.

Es...
15:45 | 13/09/18
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Vai policijas ēkā drīkst filmēt? Ah... mākslas un teātra vārda jau var...

Nu,runa iet,evro
14:38 | 13/09/18
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Neveikli tie video un noskatoties redzams,ka šis kungs nav īsti piemērots mēra amatam.

zakelis
15:05 | 13/09/18
ZIŅOT
(-2)
(9)
+

he! viiri taisnojas. taatad ir par ko............

MMM
16:12 | 13/09/18
ZIŅOT
(-4)
(10)
+

Nu tas ,ka Vilnītis tiks uzmests ,bija skaidrs jau pašā sākumā.Neticās ,ka Vilnītis ir tik naivs un noticēja solijumiem.

bns
20:16 | 16/09/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Naudas paka pārliecināja Jāni

ex
17:18 | 13/09/18
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

Nevajag visu laiku akcentēt vīru vārds un noruna tam, kurš pats nav nekāds vīrs un vārda turētājs.

Rihards
19:29 | 13/09/18
ZIŅOT
(-2)
(9)
+

Neapskaužu Jāni. Cilvēks tik ilgi gājis uz mērķi un pašā pēdējā brīdī viss kļuvis bezcerīgs un nožēlojams.

nb
10:09 | 14/09/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Nekur viņš negāja, nopirkts jau pirms vēlēšanām

S
20:29 | 13/09/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Sesks bija soiests to draņķi savārīt.....

zakelis
01:45 | 14/09/18
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

aizdomaajos par reini. malacis. medalju pelnijis puisis. uztaisija veetru uudensglaazee. paraadija cik shie varonji ir cieniigi buut, tur kur vinji ir. diemzheel tauta pati taadus izveeleejaas. zheel gan ka naakamreiz balsis atdos par shiem pashiem, kaut arii ir daudzas citas kandidatuuras. protams tuuliit buus iebildumi par pieredzi. seskis pieredzeejis. kaa lai ieguust pieredzi, ja neljauj to ieguut! taapat kaa ar jaunieshiem, kuri gatavi straadaat, bet 18 gadu vecumaa, darba deveejs prasa 20 gadu pieredzi, un darbaa nenjem. seskis ir pieredzeejis gan. zina gandriiz visas viltiibas. bet vai kaads var man pateikt kaut vienu vinja labo darbu, ko vinjsh ir izdarijis ljoti labu pilseetas labaa? kautko vairaak, kaa jebkursh cits kreesla deldeetaajs iereednieciibaa? osta buksee. visa lielaa ruupnieciiba vairs nepastaav. muuzikas galvaspilseetas slava arii Liepaajai vairs nepiestaav. rainja iela izskataas taada pati kaa pirms 20 gadiem, tikai tagad vairaak luksaforu un leenaaka satiksme.

zakelis
02:07 | 14/09/18
ZIŅOT
(-1)
(10)
+

par tuurisma pilseetu arii Liepaaju gruuti nosaukt. lidosta klusee. karostas skaistaakaas eekas nograutas (palikushas tikai padomju laiku). maksas staavvietas, ar ljoti ierobezhotu skaitu.
ir jau arii kautkas labs arii. rallijs protams. jauna, skaista un ljoti daarga koncertzaale, samociiti iebiidiita starp eekaam. jauna tranziita iela (ganiibu un zirnju). olimpiskais centrs un ledushalle (taadi objekti ir jebkuraa palielaa pilseetaa). tirgus saglabaats un sakaartots. bet neredzu ko taadu, kas Liepaajaa izdariits, lai piesaistiitu ljaudis uz dziivi sheit. visi nezkaapeec brauc uz Riigu vai aarzemeem. bet Liepaaja tachu atrodas ljoti izdeviigaa gjeograafiskaa staavoklii. Lietuva ir blakus, ir osta, ir lidosta, ir juura, ir teritorijas ruupnieciibai. tikai izaugsmes nav :(

iekaties sejā, tā pasaka visu
12:50 | 15/09/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

SUPER BILDE PIE RAKSTA :) Gribam tādu mēru?

noass
10:08 | 17/09/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Bilde laba ....

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki