Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Divās pasta nodaļās Liepājā rindu var ieņemt attālināti


atlikušas 250 zīmes


Divās pasta nodaļās Liepājā rindu var ieņemt attālināti (4)

Trešdienā, 15. februārī, 2017 | BIRKAS: pasts , Ganību 175/177 , Jaunā ostmala 3/5 , IT
Izdrukāt Ziņot

Uzlabojot klientu apkalpošanas servisu, kopumā 32 Latvijas Pasta nodaļās pakalpojumu saņemšanai iespējams pieteikties attālināti, tālrunī izmantojot Latvijas Pasta mobilo lietotni.

Attālinātā pieteikšanās iespējama pasta nodaļās, kur darbojas In-Out daudzfunkcionālās klientu plūsmas regulēšanas sistēmas rindu mašīnas: 16 no šīm nodaļām atrodas Rīgā, bet 16 – Latvijas reģionu pasta nodaļās. Liepājā tās atrodas Jaunajā ostmalā 3/5 un Ganību ielā 175/177.

2017.gadā klientu plūsmas regulēšanas sistēmu plānots ieviest vēl 35 pasta nodaļās visā Latvijā un turpināt šo procesu arī turpmākajos gados.

Attālinātā pieteikšanās pakalpojumu saņemšanai kādā no 32 pasta nodaļām pieejama gan iOS, gan Android ierīcēs. Lai pieteiktos pakalpojumu saņemšanai, jālieto Latvijas Pasta mobilā lietotne, izvēloties sadaļu Pasta nodaļas – tās nodaļas, kurās pieejama attiecīgā funkcija, ir atzīmētas ar biļetes simbolu.

Izvēloties konkrēto nodaļu, iespējams pieteikties nepieciešamajam pakalpojumam: pasta pakalpojumam, sūtījuma saņemšanai, finanšu darījumam, juridiskas personas apkalpošanai vai arī jauno vecāku (grūtnieces un vecāki, kas pasta nodaļu apmeklē kopā ar bērniem līdz septiņu gadu vecumam) apkalpošanai, kam piešķirta paātrinātas apkalpošanas prioritāte. Pretim katram pakalpojumam norādīts to klientu skaits, kas arī vēlas izmantot attiecīgo pakalpojumu, tādējādi ļaujot prognozēt attiecīgo gaidīšanas laiku.

Brīdī, kad pienākusi rinda klientiem trīs numurus iepriekš, mobilajā lietotnē parādās atgādinājums, bet, pienākot kārtas numuram, – paziņojums, kurā norādīta arī apkalpošanas kase konkrētajā nodaļā, pie kuras jādodas saņemt nepieciešamo pakalpojumu.

No nepilniem 500 Latvijas Pasta nodaļu klientu plūsmas regulēšana un attālinātā pieteikšanās pakalpojumiem ar In-Out sistēmas starpniecību patlaban iespējama 32 visvairāk noslogotajās nodaļās, savukārt rindu mašīnas bez šīs sistēmas darbojas 15 nodaļās visā Latvijā. Pakāpeniski, līdz 2018. gadam, daudzfunkcionālo In-Out sistēmu paredzēts nodrošināt vēl 35 nodaļās, tādējādi šādi aprīkotu pasta nodaļu kopskaitam sasniedzot 66 nodaļas.

Latvijas Pasta mobilajā lietotnē iespējams ne tikai attālināti pieteikties pakalpojumu saņemšanai pasta nodaļās, bet arī izsekot reģistrēta sūtījuma ceļam, kā arī sameklēt tuvāko pasta nodaļu, noskaidrot tās adresi, darbalaiku un pasta indeksu.

Latvijas Pasta mobilo lietotni lejuplādē šeit: iOS, Android.  Pasta nodaļu saraksts, kur pakalpojumu saņemšanai iespējams pieteikties attālināti redzams šeit.


Sludinājums

tuziks
11:55 | 15/02/17
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Priekš kam tāds sū.vajadzīgs? Pastā taču nav tādas rindas ! Un šie idiotismi tiek ieviesti no nodokļu maksātāju naudas? Turīgi dzīvojam..

mudzis
13:14 | 15/02/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Tad tu sen pastā neesi bijis! Aizej apskaties, kas darās Rietumu Centra pastā dienas vidū vai vakarā. Galvenais atkal - neko nezinu, bet ir viedoklis. Tā, ja, tuzik....

skaidrs ka
11:56 | 15/02/17
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Duraks tu esi

dona beiza
14:30 | 15/02/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

bernu ienemt ari vares attalinati:)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki