Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Divdesmit jaunie zemessargi devušu zvērestu


atlikušas 250 zīmes


Divdesmit jaunie zemessargi devušu zvērestu

Svētdienā, 06. maijā, 2018 | BIRKAS: zemessardze
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Ceturtdien, 3.maijā, Liepājā, Atmodas Bulvārī 9, Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes 44.kājnieku bataljonā notika jauno zemessargu svinīgā zvēresta došanas ceremonija.

Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes 44.kājnieku bataljona rindas papildinājās ar 20 jaunajiem zemessargiem. Zvērestu no zemessargu kandidātiem pieņēma Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes 44.kājnieku bataljona komandieris pulkvežleitnants Vilmārs Vecvagaris. Ceremonijā piedalījās un tika godināti labākie Zemessardzes 44.kājnieku bataljona zemessargi un profesionālā dienesta karavīri. Pirms ceremonijas zemessargu kandidāti ar vēstures pētnieku Juri Raķi devās ekskursijā par Latvijas Brīvības cīņu vietām Liepājā.

Zemessardzē uzņem Latvijas Republikas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem, un vēlas dienēt Zemessardzē, informē Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štāba Civilmilitārās sadarbības nodaļas vecākā speciāliste Guna Štolcere.

Lai iestātos Zemessardzē, jāsazinās ar dzīvesvietai tuvāko Zemessardzes bataljonu un jāsaņem tālākos norādījumus. Informācija par prasībām uzņemšanai Zemessardzē ir atrodama Zemessardzes mājas lapas www.zs.mil.lv sadaļā -- Prasības uzņemšanai. Tur atrodama arī Zemessardzes bataljonu kontaktinformācija.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki