Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Dolmatova: Problēma patversmē bija, bet tā ir atrisināta!


atlikušas 250 zīmes


Dolmatova: Problēma patversmē bija, bet tā ir atrisināta! (12)

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 21. oktobrī, 2014 | BIRKAS: dzīvnieku patversme , Anžela Dolmatova , PVD , EKO Kurzeme , plūdi
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Portāla lasītājs, kurš sevi nosaucis par Antonu Nīmu (vēlas palikt anonīms), raksta, ka LKB "Dzīvnieku aizsardzības grupas" dzīvnieku patversmē atkal izveidojusies nelabvēlīga situācija.

„Dzīvnieki tiek turēti netīrībā un mērdēti badā. Ja dzīvnieks ēstu katru dienu tam paredzēto normu, neviens no patversmē esošiem dzīvniekiem nebūtu tik novārdzināts. Redzot kādi ir suņi tievi un dzirdot kā ir iekšā, saprotu ka tā to nevar atstāt. Kaķi tiek turēti netīros krātiņos, slapjās lupatās. Vairums kaķiem laikam ir kailā ēde. Jums vienkārši tas ir jāredz un jāapskata katra patversmes telpa.

Redzējām arī uzstādītu kases aparātu, kurš netiek izmantots. Bet barības tirgošana notiek uz urrā bez čeku izsniegšanas. Kad pirkām no viņas veikaliņa kaķu konservu, lai pabarotu priekštelpā dzīvojošo balto kaķi, viņa čeku neizsniedza, lai gan kases aparāts stāv. Un uz darbu arī mēdz neierasties. Suņu voljēri ilgstoša lietus laikā pludo joprojām. Arī jumts tek. Gan kaķu karantīnā, gan suņu karantīnā. Nāk ziema, un dzīvnieki atkal sals. Ļoti žēl dzīvniekus,” raksta portāla lasītājs.

Rakstītājs sakās zinām, ka informācija par situāciju LKB "Dzīvnieku aizsardzības grupa" dzīvnieku patversmē, ko vada Anžela Dolmatova, nodota arī Pārtikas un veterinārajam dienestam (PVD), kā arī Valsts ieņēmumu dienestam (VID).

„Vienreiz pietiek! Viņai bija iespēja pierādīt, ka nav tāda kā toreiz, kad skanēja visa Liepāja. Ļoti ceram, ka A.Dolomatovas vardarbību pret patversmes iemītniekiem varēs pārtraukt,” raksta sašutušais lasītājs.

Sazinoties ar pašvaldību un PVD, portāls no domes Vides un veselības daļas saņēma atbildi, ka „līdz ar pašvaldības patversmes darbības uzsākšanu, Liepājas pilsētas pašvaldībai ar Dzīvnieku aizsardzības grupas patversmi nav nekādas saistības – neko nemaksājam, neko nepasūtam. Patversmju darbību kontrolē Pārtikas un veterinārais dienests”.

PVD sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Jansone pirmdien solīja noskaidrot, vai PVD ir pārbaudījis sūdzību, un kādi bijuši secinājumi gadījumā, ja tas darīts.

Sazinoties ar patversmes vadītāju Anželu Dolmatovu, portāls noskaidroja, ka pirms nedēļām trim PVD pārbaude patversmē bijusi, taču nekādi aizrādījumi nav saņemti, jo „viss ir kārtībā”.
Dolmatova tomēr atzina, ka apmēram pirms mēneša, saistībā ar spēcīgajām lietavām, situācija patversmē patiešām atkal bijusi tikpat traģiska kā pirms trim gadiem, kad suņi bija spiesti stāvēt ūdenī.

„Tagad viss ir kārtībā! Problēma parādījās, un tā tika atrisināta.”

Pēc Dolmatovas sacītā, SIA „EKO Kurzeme”, no kuras patversme īrē telpas, uzstādījusi sūkni, un nu vairs neesot jābaidās, ka dzīvnieku mājvietas applūdīs. Arī barības netrūkstot.

Patlaban patversmē uzturas deviņi suņi un 19 kaķi, pastāstīja Dolmatova.

Patversmes mājaslapa dzag.lv faktiski nedarbojas (jaunākā informācija par suņiem, kas meklē mājas, datēta ar šā gada februāri, bet informācija par pastaigām pēdējoreiz publicēta maijā), vairs nepastāv arī mājaslapā publicētais patversmes telefona numurs – 634 07318.

Jaunāko informāciju par patversmē notiekošo var iegūt vienīgi sociālajos tīklos – draugiem.lv un facebook.com (mājaslapā dzag.lv labā augšējā stūrī burts „f”, caur kuru var nokļūt patversmes lapā facebook.com). Savukārt telefoniski sazināties iespējams tikai, zvanot pašai Anželai Dolmatovai (t. 29685752).


Sludinājums

kāmis
09:08 | 21/10/14
ZIŅOT
(-0)
(16)
+

WNK drausmas :(

Andris
09:10 | 21/10/14
ZIŅOT
(-0)
(12)
+

Problēmas tur ir bijušas vienmēr un būs, labi, ka tikai deviņi, kas cieš, nevis trīsdesmit (ja tā ir)

zvērmīlis
09:18 | 21/10/14
ZIŅOT
(-1)
(23)
+

Šīs patversmes nenovērstā problēma ir vadītāja Dolmatova!!!
Un cik tipiska Domes reakcija - "tas uz mums vairs neattiecas", itkā tā patversme neatrastos pilsētas teritorijā, bet iz mēness. Un tāda ir pašvaldības attieksme visos jautājumos, kur nav ierēdnīšu personīgās ieinteresētības!

ella
09:43 | 21/10/14
ZIŅOT
(-1)
(12)
+

esmu bijusi Liepājas patversmē , gribēju paņemt sunīti, bija drausmīga netīrība un smaka, aizmuku.

oņķis
10:56 | 21/10/14
ZIŅOT
(-1)
(9)
+

pietam, lai tur paņemtu sunīti, jāšķiras no apaļas summiņas, jo tā ietāde pēc būtības ir tāds šaubīgs biznesa projektiņs.Gribētos cerēt, ka šo bodīti reiz pievērs un zvēriņiem tiks nodrošināti normāli apstākļi. Jaunajā patversmē nav būts, jādomā, ka tur ir laba kārtība, bet kā zināms visiem pilsētas bezsaimnieku dzīvniekiem tur vietas pagaidām nepietiek. Sesks varētu noziedot vienu rallija budžetu šai lietai, tad problēma atrisinātos.

Mieri
11:48 | 21/10/14
ZIŅOT
(-0)
(12)
+

Ne tajā patversmē ir problēmas, bet pati patversme un Dolmātova ir problēma......e

tā gan
12:27 | 21/10/14
ZIŅOT
(-0)
(12)
+

Bet es paņēmu kaķīti no šīs patversmes!
Kā vēlāk izrādījās,kaķītis ir slims un ar slimību cīnamies jau divus gadus!
Domāju,ka atbildība par dzīvniekiem un klientu maldināšanu ir jāuzņemas ne vien A.Dolmātovai bet arī patversmes vetārstei Korklišai.

Niknā
14:33 | 21/10/14
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Vai Korkliša ir vetārste? Neticu!

krikse
01:19 | 22/10/14
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

ellai - uzskatu, ka Jums arī nedrīkst atdot dzivnieku, jebkurš suns var sākt smirdēt (caureja, ekzēma) un Jūs tad muksiet, lai būtu tik tālāk no smakas.
Par šo patversmi neko nezinu, bet ceru, ka izdosies novērst nepilnības.
tā gan- turieties, cīnieties un mīļojiet kaķīti!

nnnnn
13:21 | 22/10/14
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Tur tak ir pilnīgā d..... ! Ness pēc amonjaka tā ka no kājām gāž nost !
Aaa un 1x redzēju kaķus,kas tupēja vējainā laikā laukā,kaķu mājā laikam! Nabagi tur visu pilnībā bija nopļūtījuši!

Klapējiet ciet un miers! Nekas tur labs nav un nekad arī nebūs!

Ina
17:57 | 22/10/14
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Mīļie liepājnieki!
Patversmē ir tikai 9 suņi un 19 kaķi. Tas ir nieks uz mūsu tūkstošiem. Atveriet sirdis! Pa visu Liepāju vajag atrasties tikai 28 mīlošiem cilvēkiem. Kur jūs esat? Man paši jau ir divi kaķi.
Ceru. ka esmu sadzirdēta.

Skolēni
21:45 | 17/12/14
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Esam vīlušies:( Veselu nedēļu vācām ziedojumus, laicīgi bijām informējuši patversmes vadītāju, bet dienā, kad zvanījām, lai saskaņotu laiku un dienu ziedojumu nodošanai - saņēmām atbildi: "Ka man neko nevajag" Mīļie ziedotāji, izdariet secinājumu!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki