Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Dynamic University" pārstāvji izvērtē Liepājas Universitāti


atlikušas 250 zīmes


"Dynamic University" pārstāvji izvērtē Liepājas Universitāti (4)

Otrdienā, 12. martā, 2019 | BIRKAS: Inta Kulberga , projekts , Dynamic University , LiepU
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Universitātē kopš 2.februāra strādā konsultāciju uzņēmuma SIA "Dynamic University" pārstāvji, informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

"Dynamic University" pārstāvji ieradušies, lai projektā "Labākas pārvaldības nodrošināšana Liepājas Universitātē" izvērtētu studiju programmu struktūru un saturu, augstskolas iekšējās finansēšanas modeli un kvalitātes vadības sistēmu.

Sākotnējā etapā Liepājas Universitātē "Dynamic University" organizē diskusijas par sadarbību starp sešām Liepājas Universitātes un dažādu nozaru pārstāvju un darba devēju fokusu grupām – vadības, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju, sociālās labklājības, izglītības, pedagoģijas un sporta, valodas un mākslas jomās.

Vadības jomas fokusa grupā, kurā diskutēja darba devēji kopā ar citiem uzņēmējdarbības jomas ekspertiem, piedalījās arī Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis. Galvenie apspriežamie jautājumi bija saistīti ar Liepājas Universitātes absolventu piemērotību esošajam darba tirgum un perspektīvām nākotnē.

Projekta vadītāja Inta Kulberga skaidro: "Pētījums ir nepieciešams "ārējā skatījuma" iegūšanai, kā rezultātā ir iespējams veikt nozares cilvēkresursu attīstības vajadzību un prasmju papildu izpēti un prognozēšanu, lai pilnveidotu esošās Liepājas Universitātes studiju programmas, papildinot esošo struktūru un saturu ar aktualitātēm, un veidojot jaunas studiju programmas, kas ir nepieciešamas Liepājas pilsētai un Kurzemes reģionam".

Savu izpētes darbu konsultāciju uzņēmums SIA "Dynamic University" noslēgs 31.martā ar iegūto rezultātu kopsavilkuma pārskatu un rekomendācijām Liepājas Universitātes vadībai izvērtētajās jomās, pēc tam sekos piedāvāto rekomendāciju apspriešana un labāko risinājumu ieviešana studiju procesa sekmēšanai.


Sludinājums

LiepU ir bezjēdzīgs veidojums
06:43 | 13/03/19
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Universitāte ir bezjēdzīgs veidojums.

T
09:25 | 13/03/19
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Noteikt novērtējums būs spīdošs. Tā turpināt līdz brīdim, kad valsts likvidēs šo pensiķu pedagoģisko veidojumu.

pensija
12:21 | 15/03/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Tais bildēs tie ``pensiķi`` tādi vēl pajauni. Vai ta akadēmijās laiž pensijā pirms 60? Un vispā: kālab - kā kas vai ko par pensiķiem, uzreiz nievājoši? Varbūt tad pensiju jāpiešķir komplektā ar striķi, žileti vai mūža miega tabletēm? Vai, varbū domājat, pensijas vietā ap tiem 62 vai 65iem uzreiz jau jāpiešķir eitanazēšana?

U
15:28 | 13/03/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Kamēr bija "tīrs"pedagoģisks veidojums, tikmēr bija puslīdz ok. Kad sāka lēkt augstāk par savu sēžamvietu un kļuva par "universitāti", tad sākās visi tie brīnumi...pensiķu klubiņš.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki