Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Dzimtsarakstu nodaļā tagad var norēķināties ar karti


atlikušas 250 zīmes


Dzimtsarakstu nodaļā tagad var norēķināties ar karti (11)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 02. februārī, 2018 | BIRKAS: Dzimtsarakstu nodaļa , Indra Štāle , labiekārtošana , Mūrnieks , Kokile
Izdrukāt Ziņot
Labiekārtošanas darbi pie Dzimtsarakstu nodaļas Lielā ielā 1a, sākti jau novembrī, turpināsies tikai maijā.
Labiekārtošanas darbi pie Dzimtsarakstu nodaļas Lielā ielā 1a, sākti jau novembrī, turpināsies tikai maijā.
FOTO: irliepaja.lv

Liepājas dzimtsarakstu nodaļas  vadītāja Indra Štāle, atbildot uz portālā irliepaja.lv izteikto jautājumu "Vai tā tam ir jābūt?", sniegusi atbildi.

Nodaļas vadītāja Indra Štāle ar domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas starpniecību skaidro:

"Ar bankas norēķinu kartēm dzimtsarakstu nodaļā var norēķināties jau no šodienas,  1.februāra. To var darīt tāpat kā līdz šim – 1.stāvā kases telpās, jo diemžēl, ievērojot likumdošanu, citās telpās norēķini nav iespējami. Parasti ikdienā Dzimtsarakstu nodaļā nav rindas, gadījumi, kad vienlaicīgi vēlas norēķināties par pakalpojumiem trīs cilvēki, ir ļoti reti, un parasti tas neaizņem vairāk par piecām minūtēm.

Pieņemšana ir noteikta otrdienās un ceturtdienās no pulksten 13 līdz 17. Tās ir dienas, kad rīta cēlienā veicam savus darba pienākumus: sagatavojam dokumentus par civilstāvokļa aktu reģistriem, veicam labojumus un papildinājumus, sagatavojam personu uzvārda, vārda un tautības maiņas lietas un veicam citus ikdienas pienākumus.

Dzimtsarakstu nodaļas arhīvā reģistri glabājās 100 gadus. 2017. gadā no 3333 grāmatām sniegtas 5603 ziņas par civilstāvokļa reģistriem un izsniegti dažādi citi apliecinošie dokumenti. Informācija ir konfidenciāla un aktualizējama PMLP Iedzīvotāju reģistrā, ko nedrīkst veikt apmeklētāju klātbūtnē.

Trešdienās un piektdienās pieņemšana ir no pulksten 8.30 līdz 12.30, abu dienu otrajā pusē veicam iepriekš minētos darba pienākumus, kā arī šajās dienās notiek laulību reģistrācija. Sestdiena ir laulību reģistrācijas diena un līdz ar to  brīvdiena – pirmdiena.

Atbildot uz jautājumu par to, kādi remontdarbi norisinās dzimtsarakstu nodaļas priekšpusē, pēc apstiprinātā būvprojekta tiek veikti teritorijas labiekārtošanas darbi – mainītas flīzes un izbūvēta uzbrauktuve, lai pie mums ērti var nokļūt jaunās ģimenes ar ratiņiem un cilvēki ar kustību traucējumiem. Lielo lietavu dēļ darbi ir pārtraukti, tiklīdz būs iespējams, tā darbi tiks atsākti".

Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls savukārt portālam raksta:

"Lielā ielā 1a pagājušā gada novembrī ir uzsākti darbi, lai īstenotu SIA "Kokile" izstrādāto teritorijas labiekārtošanas projektu.

Pasūtītājs ir Dzimtsarakstu nodaļa, būvnieks SIA "Mūrnieks". Pašlaik darbi nenotiek laika apstākļu dēļ – līdz maijam būvlaukumā turpināsies tehnoloģiskais pārtraukums.

Labiekārtošanas projekts paredz izbūvēt pandusu, kas ir ļoti nepieciešams vides pieejamības risinājums, atjaunot kāpnes, veidot apstādījumus, apgaismojumu un citu labiekārtojumu".


Sludinājums

švaki
09:09 | 02/02/18
ZIŅOT
(-1)
(15)
+

Bēdīgi, ka iestādes vadītāja bez skandāla nespēja nokārtot tik elementāru lietu kā norēķināšanos ar norēķinu kartēm! Štāles kundze , Jums laiks izkāpt no Akmens laikmeta. Un kur ir apsolītie uzlabojumi un ideju realizācija, ko kundzīte klāstīja, lai iegūtu iekāroto amatu? Pat karšu termināls nebija ieviests! Ir pagājuši vairāki gadi no kundze ielikšanas šajā amatā. Kur ir rezultāti?

Nu
09:12 | 02/02/18
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

galīgi švaki. Kamdēļ jāsāk remontēt novembrī, ja turpināt varēs tikai maijā?
Lielo dzintaru uzcēla gada laikā un uzbrauktuvei arī gads vajadzīgs?!

Jaunliepāja
19:24 | 09/02/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Galvenais ir atvērt finansējumu. Tālāk jau redzēs. tāpat ka mūsu saeimā. Pieņem kaut ko, un skatās kas būs.

? ? ?
12:05 | 02/02/18
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Vai SIA Murnieks ari nav parstavets no Staliem?

Jautājums
12:37 | 02/02/18
ZIŅOT
(-1)
(10)
+

Un kad ar karti varēs norēķināties Liepājas muzejā?

Vēlreiz?
20:16 | 02/02/18
ZIŅOT
(-3)
(1)
+

A Ko tur pirkt?? Muzeja apmeklējums taču ir par velti.

? ? ?
13:03 | 02/02/18
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Atsakot iespeju norekinaties ar karti ir KORUPCIJA !

Next Liepaja
18:44 | 02/02/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Kaut kas tomēr pēc vēlēšanām Liepājā mainās. Akmens laikmets un skaidras naudas apritē valsts un pašvaldību iestādēs ar iespējamām sūcēm beidzās. Tagad tikai kroplo darba laiku elementāru pakalpojumu sniegšanai vajadzētu samainīt uz 8-17 katru dienu un 9-18 kā domē. Štāla, saņemies

pareizība
19:03 | 02/02/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Kāds tam sakars ar vēlēšanām. Ne jau Vilnītis uz šo norādīja, bet Irliepaja.lv tad jau saki paldies vērīgajiem žurnālistiem, ne jaunajam domes sasaukumam.

Precinieks
22:13 | 02/02/18
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Ja jau norēķins ar karti, tad var precēties arī neklātienē?

Finance
14:07 | 03/02/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

visiem jusu aizdevuma un finansejuma vajadzibam no 5000 eiro lidz 150,000000 eiro Ludzu, sazinieties ar mums, izmantojot musu e-pasta adresi: servicepeakgroup@hotmail.com , lai iegutu vairak informacijas
PALDIES

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki