Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Dzintariņa" Rūķi tiekas ar 2.vidusskolas kolēģiem


atlikušas 250 zīmes


"Dzintariņa" Rūķi tiekas ar 2.vidusskolas kolēģiem

Autors: Gunta Lazdupe, pirmsskolas izglītības iestādes “Dzintariņš” vadītājas vietniece
Svētdienā, 20. decembrī, 2015 | BIRKAS: bērnudārzs Dzintariņš , 2.vidusskola , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Gunta Lazdupe

Piektdien, 18.decembrī, pirmsskolas izglītības iestādes “Dzintariņš” skolotāji – Rūķi – un A.Puškina 2.visdusskolas skolotāji satikās kopīgā pasākumā

Par pirmsskolas un skolas pēctecību, tās neieciešamību runāts bieži un to, ka tā ir ļoti svarīga, saprot ikviens iesaistītais. Skolotājiem der saprast, kā darbs notiek pirmsskolā, un otrādi, veicinot savstarpēju sadarbību. Tāpēc 18. decembrī pirmsskola izglītības iestādes “Dzintariņš” skolotāji – Rūķi – un A.Puškina 2.visdusskolas skolotāji satikās kopīgā pasākumā, lai kopīgi atpūstos, izbaudītu Ziemassvētku tuvumu, prieku un labāk iepazītu viens otru.

“Dzintariņa” Rūķi kopā ar 2 vidusskolas skolotājiem, Ziemassvētku dziesmām skanot, izrotāja egli pagalmā, lai kopīgs prieks par paveikto tiek katram garāmgājējam.

Visi kopīgi apskatīja jauno sporta laukumu, rotaļu kuģīti. Lai pie tā tiktu, ar savu balsojumu  “Labajos darbos” lielu atbalstu deva daudzi liepājnieki, tai skaitā arī 2.vidusskolas kolektīvs.

Bija arī neliels koncerts, kurā piedalījās bērni un skolotāju vokālais ansamblis “Ilūzija”, kā arī kopīga darbošanās Ziemassvētku noskaņās dažādās radošās darbnīcās, kur varēja izvēlēties savu spēka zīmi, noteik pēc smaržas  kāda tēja maisiņā, un to nodegustēt, cept piparkūkas, gatavot  savus rotājumus Ziemassvētkiem.

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki