Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Dzintariņš" piedalās akcijā "Labo darbu nedēļa"


atlikušas 250 zīmes


"Dzintariņš" piedalās akcijā "Labo darbu nedēļa"

Autors: Guntra Lazdupe, vadītājas vietniece
Ceturtdienā, 15. oktobrī, 2015 | BIRKAS: bērnudārzs Dzintariņš , labdarība
Izdrukāt Ziņot
"Dzintariņš" viesojas veco ļaužu mājā.
"Dzintariņš" viesojas veco ļaužu mājā.
FOTO: Publicitātes

Pirmsskolas izglītības iestāde "Dzintariņš" no 12. līdz 18.oktobrim piedalās labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv akcijā "Labo darbu nedēļa".

Palīdzēsim.lv jau septīto gadu organizē akciju "Labo darbu nedēļa" – nedēļu, kad īpaši aktīvi darām labus darbus gan paši, gan mudinām to darīt arī citus. "Labo darbu nedēļa 2015" no 12. līdz 18. oktobrim tiek organizēta sadarbībā ar Kultūras ministriju, Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju.

Palīdzēt – tas var būt patīkami, aizraujoši un tik ļoti nozīmīgi grūtos brīžos. Palīdzība vairo arī prieku un gandarījumu pašam palīdzētājam. Īsti vietā ir dzejnieka Raiņa vārdi "Gūt var dodot, gūt var, ņemot dodot gūtais neatņemams."

Pirmsskolas izglītības iestāde "Dzintariņš" veic dažādus labus darbiņus, iepriecinot citus un sevi. "Sirsniņu", "Pūcēnu", "Knīpu un Knauķu", "Spārīšu" grupas palīdz Liepājas dzīvnieku patversmēm, savācot tiem ikdienā nepieciešamas lietas un apciemojot.

"Taurenīšu," "Bitīšu," "Spārīšu," "Sirsniņu", "Cālīšu" grupas un darbinieki atbalsta "Dr. Klaunu", lai veicinātu slimnīcu mazo pacientu atveseļošanos.

Bērnudārza audzēkņi snieguši koncertu Liepājas pensionētajiem skolotājiem, Liepājas Reģionālās slimnīcas paliatīvās aprūpes nodaļas pacientiem, iepriecinājuši ar dāvaniņām veco ļaužu mājas iemītniekus Ganību ielā.

"Cālīšu," "Zaķēnu," "Mārīšu" grupas lasa ozolzīles, lai nodotu medniekiem, kas ziemā ar tām cienās meža dzīvniekus.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki