Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Dzīvības koks" aicina uz nodarbībām janvārī


atlikušas 250 zīmes


"Dzīvības koks" aicina uz nodarbībām janvārī

Autors: Ilze Vainovska, biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas vadītāja
Pirmdienā, 07. janvārī, 2019 | BIRKAS: ES , sociālais dienests , onkoloģija , Dzīvības koks
Izdrukāt Ziņot

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa uz pirmo tikšanos šogad aicina 8. janvārī pulksten 17.30 Veidenbauma ielā 3, Sociālā dienesta mācību klasē 3. stāvā.

Janvārī notiks arī divi projekta "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" pasākumi, kas tiek īstenoti ar Liepājas domes un Eiropas Sociālā fonda atbalstu.

Visi interesenti aicināti 11.janvārī pulksten 17 Nedzirdīgo biedrības telpās (1905. gada ielā 35) uz informatīvo pasākumu onkoloģiskās modrības veicināšanai "Kopā pret vēzi – profilakse, skrīnings, ārstniecība. Valsts un sabiedrības atbalsts", kur tiks nodrošināts arī surdotulkojums. Onkoloģe Zinaida Štara iepazīstinās ar galvenajiem nosacījumiem veiksmīgai vēža ārstniecībai; krūts mulāžas ļaus patrenēties pašdiagnostikā, izvērtēsim uztveres stereotipus, biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas vadītāja Ilze Vainovska iepazīstinās arī ar valsts finansēto psihosociālās rehabilitācijas programmu "Spēka avots".

Savukārt 17.janvārī pulksten 17.30 Stendera ielā 5 psiholoģe Raisa Immere vadīs atbalsta pasākumu onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem "Problēmu apzināšana un risināšana. Krīzes situācijas".

Biedrība "Dzīvības koks" apvieno pacientus un tuviniekus, kam, saskaroties ar diagnozi "vēzis", nepieciešams atbalsts vai kuri ir gatavi to sniegt citiem. Pērn darbu sākusi arī mentoru kustība. Ja ir vēlēšanās aprunāties, izrunāties ar kādu, kuram bijusi līdzīga pieredze, var zvanīt pa tālruni 26323636 un tiks piemeklēts mentors atbalsta sarunai.

Liepājas nodaļas tikšanās ir katra mēneša otrajā otrdienā pulksten 17.30 Veidenbauma ielā 3. Papildus informācija biedrības mājaslapā www.dzivibaskoks.lv (jauns dizains! Reģioni atrodami izvēlnē kreisajā malā), kā arī feisbukā @dzivibaskoksliepaja.
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki