Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Es būšu...!" ietvaros iepazīstinās ar mūzikas izglītības iespējām


atlikušas 250 zīmes


"Es būšu...!" ietvaros iepazīstinās ar mūzikas izglītības iespējām

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Trešdienā, 07. martā, 2018 | BIRKAS: mūzikas vidusskola , izstāde , muzejs , Māris Kupčs , Rustams Bagirovs , Andris Kontauts
Izdrukāt Ziņot

Lai iepazīstinātu ar plašajām iespējām LMMDV kvalitatīvi apgūt muzikālo izglītību, konceptizstādes "Es būšu...!" ietvaros Liepājas muzejā notiks vairāki tematiski muzikāli pasākumi.

Pirmais muzikālais pasākums notiks jau sestdien, 10.martā, pulksten 14, un tas būs veltīts stīgu instrumentu un ģitārspēles prezentēšanai.

Ikviens interesents ir laipni aicināts piedalīties pasākumā, kurā par stīgu instrumentu spēli stāstīs Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) Stīgu instrumentu spēles izglītības programmas vadītāja Dita Barona un ģitārspēles izglītības programmas vadītājs Māris Kupčs.

Ceturtdien, 15.martā pulksten 18 interesenti tiks iepazīstināti ar populāro un džeza mūziku, kā arī diriģēšanu izglītības programmām. Pasākumā piedalīsies LMMDV mācībspēki – Mūzikas (populārās un džeza) izglītības programmas vadītājs Rustams Bagirovs un Diriģēšanas izglītības programmas vadītājs Andris Kontauts.

Ceturtdien, 22.martā pulksten 18 interesenti tiks iepazīstināti ar pūšaminstrumentu un sitaminstrumenti spēli, pasākumā piedalīsies LMMDV Pūšaminstrumentu spēles izglītības programmas vadītājs Reinis Lapa un Sitaminstrumentu spēles izglītības programmas vadītājs Toms Jansons.

Noslēdzošais pasākums notiks 29.martā pulksten 18, un tas tiks veltīts taustiņinstrumentu, akordeona un vokālistu izglītības programmām. Pasākumā piedalīsies LMMDV Taustiņinstrumentu spēles izglītības programmas vadītāja Līga Elere un Vokālās mūzikas izglītības programmas vadītāja Mārīte Lazdāne.

Jau ziņots, ka marta mēnesī Liepājas muzejā tiek organizēta konceptizstāde "Es būšu...!", lai veicinātu Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas atpazīstamību un iepazīstinātu potenciālos audzēkņus ar skolas izglītības iespējām, kā arī apliecinātu skolas mūsdienīgumu, radošumu un profesionalitāti.

Izstādē un muzikālajos pasākumos īpaši tiek gaidīti 8., 9., un 12.klašu audzēkņi!


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki