Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Es esmu Liepāja" komanda piedāvā sajūtu kalendāru


atlikušas 250 zīmes


"Es esmu Liepāja" komanda piedāvā sajūtu kalendāru

Autors: Dita Dzene
Ceturtdienā, 10. decembrī, 2015 | BIRKAS: Es esmu Liepāja , kalendārs , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot

"Es esmu Liepāja" radošā komanda izveidojusi īpašus Liepājas sajūtu kalendārus 2016.gadam: Liepājas fotogrāfijas, Maijas Kalniņas dzeja un īpašs dizaina iepakojums.

Šie kalendāri būs ļoti skaista un personiska izvēle dāvanām Ziemassvētkos gan liepājniekiem, gan tās skartajiem, gan draugiem un paziņām visās pasaules malās.

Kalendārs būs ne tikai praktisks ceļvedis nākamā gada plāniem, bet arī emocionāls un iedvesmojošs gada ceļabiedrs – kopā ar pilsētu, kuras daudzveidība, īpašā  aura un šai vietai vien piemītošās sajūtas – iemūžinātas kalendāra fotogrāfijās un dzejā.

Blakus tradicionālam un ierastam kalendāra formātam – sienas kalendāram, izveidoti un pieejami arī īpaša dizaina – galda molberta pastkartīšu kalendāri. Tos ērti var novietot gan uz sava darba rakstāmgalda, gan citviet, mainot pastkartītes ik mēnesi. Turklāt, gadam beidzoties, galda molberta saturs veidojams pēc īpašnieka ieskatiem – ar sev tīkama satura fotogrāfijām vai citām pastkartītēm.

Liepājas kalendāra fotogrāfiju autori ir Liepājas fotogrāfi Edgars Pohevičs, Valters Pelns, Irina Tīre, Kristīne Austere, Iveta Meldere, Jānis Vecbrālis un Jānis Dreimanis.

Kalendārus var iegādāties no šodienas Liepājas Olimpiskajā centrā, koncertzālē "Lielais dzintars", Liepājas Tūrisma un Informācijas centrā, kā arī veikalā "Ideju bode" (TC "Kurzeme").


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki