Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Februārī būs veselīga uztura bezmaksas lekcijas


atlikušas 250 zīmes


Februārī būs veselīga uztura bezmaksas lekcijas

Otrdienā, 05. februārī, 2019 | BIRKAS: veselīga pārtika , LOC , lekcija , Līga Jaunzema , ES
Izdrukāt Ziņot

Lai paplašinātu zināšanas par veselīgu uzturu, plānojot bērnu, kā arī izprastu saistību starp personības iezīmēm un uztura paradumiem, aicina apmeklēt veselīga uztura lekcijas.

Tās notiks 9. un 23.februārī Liepājas Olimpiskā centra Saules zālē. Veselīga uztura lekcijas pasniegs uztura speciāliste Līga Jaunzema, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

9.februārī pulksten 11 notiks lekcija "Uzturs, plānojot bērniņu". Šajā lekcijā tiks aplūkotas šādas tēmas: uzturvielu nozīme mazuļa plānošanas laikā, biežākie uzturvielu deficīti pirms grūtniecības un grūtniecības periodā, kā izvairīties no uzturvielu deficīta, iespējami bīstamas vielas grūtniecības laikā un sabalansēta uztura šķīvja principi.

23.februārī pulksten 11 ikviens iedzīvotājs aicināts uz lekciju par tēmu "Personības iezīmes un uztura paradumi". Lekcijas laikā tiks meklētas atbildes uz jautājumiem, vai visiem der vienas uztura rekomendācijas un svara korekcijas metodes, kas ir sociālā un stresa ēšana, kāda ir katra individuālā motivācija veselīgam dzīvesveidam. Notiks praktiska savu ēšanas paradumu izvērtēšana un uztura paradumu analīze saistībā ar personības iezīmēm.

Uz lekcijām nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 28 612 877 (Līga), sūtot īsziņu ar vārdu, uzvārdu un izvēlētās nodarbības datumu. Lekcijas ilgums ir divas stundas.

Lekcijas tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, tālr. 63 404 747, e-pasts: veseliba@liepaja.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki