Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Fotoizstāde "Enerģija kustībā" ceļo uz Liepāju


atlikušas 250 zīmes


Fotoizstāde "Enerģija kustībā" ceļo uz Liepāju

Piektdienā, 10. maijā, 2019 | BIRKAS: izstāde , foto , RTU , Augstsprieguma tīkls
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no facebook.com

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) ceļojošā fotoizstāde "Enerģija kustībā" no 10. līdz 25. maijam ir aplūkojama Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas filiālē, Liedaga ielā 3. Ieeja bez maksas.

Izstādes "Enerģija kustībā" mērķis ir izcelt darba arodu un profesionālās un arodizglītības prestižu, informē AST sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Aija Ikstena.

Divpadsmit bildēs redzami AST darbinieki savā ierastajā darba vidē: AST darbinieki kā enerģija, kas kā nemitīgā kustībā esoši elektriskie lādiņi nodrošina nepārtrauktu, drošu un ilgtspējīgi efektīvu elektroenerģijas pārvadi visā Latvijā.

Fotoizstādes autors ir fotogrāfs Reinis Hofmanis.

Šogad aprit 80 gadi kopš Latvijas energosistēmas pirmsākumiem, kad darbu uzsāka Ķeguma HES un pirmā augstsprieguma elektrolīnija uz Rīgu, līdz ar to Latvijas energosistēmas un arī AS "Augstsprieguma tīkls"

AS “Augstsprieguma tīkls” ir neatkarīgs elektroenerģijas pārvades sistēmas operators, kas nodrošina pārvades tīkla darbības un Latvijas elektroenerģijas sistēmas elektroapgādes drošumu, sniedz pārvades pakalpojumu, balstoties uz publicētiem pārvades pakalpojuma tarifiem, un nodrošina brīvu trešās puses pieeju pārvades tīklam. Veic pārvades sistēmas operatīvo vadību un nodrošina drošu, stabilu elektroenerģijas pārvadi.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki