Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Fulbraita stipendiāte ar prieku atcerēsies Liepāju


atlikušas 250 zīmes


Fulbraita stipendiāte ar prieku atcerēsies Liepāju

Piektdienā, 22. jūnijā, 2018 | BIRKAS: LiepU , lekcija , Inta Kulberga
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Vienu semestri Liepājas Universitātē ir pavadījusi un no Latvijas aizbrauc Fulbraita stipendiāte Ketlīna Lafertija (Katheleen Lafferty).

Viņa no februāra lasīja lekcijas mārketingā, personāla vadībā un uzņēmējdarbībā Vadības un sociālo zinātņu fakultātes bakalauriem un maģistriem, informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Ketlīna Lafertija ir Minesotas Metropolitēna Valsts universitātes (ASV) profesore, un bieži strādā ar studentiem ārzemēs: "Ar lielu prieku atcerēšos laiku Latvijā – laika apstākļi, salīdzinot ar Minesotu, šeit ir ļoti patīkami, neaizmirstamu iespaidu atstāj jūras tuvums un, nenoliedzami, jums ir garšīga maize un laba kafija! Piecu mēnešu laikā, ko pavadīju Liepājā, paguvu apmeklēt daudz kultūras pasākumu, kā arī iepazinos ar to, kas notiek kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā. Ļoti iespējams, ka šeit atgriezīšos, bet jau kā tūrists, lai draugiem parādītu Liepāju. To ir vērts redzēt un sajust! Kā pasniedzējs šeit varēšu atgriezties tikai pēc diviem gadiem, arī tas ir iespējams."

Vadības un sociālo zinātņu fakultātes dekāne Inta Kulberga novērtē viespasniedzējas devumu fakultātes studentiem: "Lekcijas notika angļu valodā, tas palīdzēja studentiem nostiprināt valodas zināšanas, kaut pasniedzēja atzina, ka Latvijā studenti ļoti labi runā angļu valodā. Kā studenti, tā pasniedzēji atcerēsies sarunas par dzīvi – tā mēs iepazinām sadzīvi un ekonomiku Minesotā un ar ārzemnieka acīm paskatījāmies uz Liepāju."


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki