Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Garajās brīvdienās strādās atsevišķas pasta nodaļas


atlikušas 250 zīmes


Garajās brīvdienās strādās atsevišķas pasta nodaļas

Pirmdienā, 17. decembrī, 2018 | BIRKAS: Jaunais gads , Ziemassvētki , pasts
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no facebook.com

Gada nogales svētkos 2018.gada 24., 25., 26. un 31.decembrī strādās atsevišķas pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros, savukārt 2019.gada 1.janvārī slēgtas būs visas nodaļas.

Pēdējais sūtījumu piegādes datums līdz Ziemassvētkiem būs 21.decembris, bet pirms Vecgada vakara – 28.decembris. Pensijas un pabalsti, kuru izmaksas datums paredzēts 21.–24.decembrī, tiks izmaksāti agrāk, informē vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Vineta Danielsone.

Valsts noteiktajās svētku brīvdienās 24., 25., 26. un 31.decembrī atvērtas būs atsevišķas pasta nodaļas lielāko pilsētu tirdzniecības centros. Pasta namiņš Doma laukumā būs atvērts līdz 31.decembrim un strādās svētdienās–ceturtdienās no pulksten 10 līdz 20, piektdienās un sestdienās – no pulksten 10 līdz 22, bet gada pēdējā dienā – no pulksten 10 līdz 13. Minētajos brīvdienu datumos Western Union naudas pārvedumu pakalpojumi tiks nodrošināti lielākajā daļā strādājošo pasta nodaļu.
 
2019.gada 1.janvārī slēgtas būs visas Latvijas Pasta nodaļas, bet 2.janvārī pasta nodaļas strādās saskaņā ar katras nodaļas trešdienas darba laika grafiku.

Pēdējais sūtījumu piegādes datums pirms Ziemassvētkiem būs 21.decembris, savukārt pirms gadumijas – 28.decembris.

Pensijas un pabalsti, kuru saņemšanas datums ar piegādi dzīvesvietā paredzēts 19. un 20.decembrī, klientiem tiks piegādāti un izmaksāti 19.decembrī; 20.decembrī tos saņems klienti, kuriem par izmaksas datumu noteikts 21. un 22.decembris, savukārt 21.decembrī klienti saņems pensijas un pabalstus, kuru izmaksas datums ir 23. un 24.decembris.

Precīzs Rīgā, Mārupē, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī un Liepājā svētku brīvdienās strādājošo pasta nodaļu saraksts un to darbalaiki pieejami šeit.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki